Alfie
Dołączył/a: wrzesień 2012
Sułkowice
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobrze napisane przez autora tekstu.
Własnie to poczucie braku presji: " odrobienia czterech goli ", może być kluczowe. Istnieje realna szansa że takowy stan psychiczny gracze Barcy będą posiadać do momentu w którym ( miejmy nadzieję ) strzelą 2, 3 bramki bez utraty żadnej.
Wspomniana presja pojawiłaby się dopiero poźniej, wtedy gdy całkowice możliwe byłoby wyrzucenie Bawarczyków za burtę LM. Nadzieja umiera ostatnia, a wiara góry przenosi. Idealny mecz w wykonaniu Barcy?? Idealny mecz Messiego?? Idealny mecz defensywy??
Czemu nie. To jest futbol. To jest Camp Nou. i na końcu cytując klasyka: Tak to jest BARCA, i czy będzie ten cud?. Ja wierzę.
0
Fernando Torres
Odejmij sobie od tych 9 ciu Pucharów europy, jakieś 5 wywalczonych co by tutaj dużo niemówić, za czasów dyktaury gen. Franco. Poczytaj trochę historii może Ci się coś rozjaśni. Pozdrawiam.
0
Przecież ja nie rozumiem co taki zawodnik jak Pedro robi wogóle w Barcelonie???
To że on biegnie jak poparzony pod bramkarza, to jest plus??. To że walczy w obronie to jest plus??
On ma do ciężkiej stwarzać zagrożenie pod bramką rywala. Po to jest się napastnikiem chyba.
0
Dla mnie sprawa blamażu z Bayernem jest jasna. Po raz kolejny zostaiśmy zjedzeni przez trenera rywali taktycznie. Nie mówię tutaj już o poziomie zaangażowania w meczu, bo każdy widział Bayern grający jak o życie, i Barcę ( chodz cięzko to mówić ) sytą, napełnioną, myślącą coś w stylu: "Mamy Leo, zaraz coś wpadnie".
Niestety, forma argentyńczyka daleka była od ideału, ba nawet od solidnego poziomu meczowego. Przed meczem niesmiało twierdziłem że znowu powielone będą błędy z meczy z Milanem na San Siro, czy z Realem w Lidze. Jak sie okazało niespełna 2.5 godz. później moje przewidywana się sprawdziły. Po raz ENTY widzielśmy błednego jezdzca Daniego, adresujacego długie balony do pustki w polu karnym. Może bedzie to kolejne powtórzenie tematu walcowanego non stop, ale aż dziw bierze że tyle osób odpowiedzialnych za trenowanie- dosłownie nie widzi lub nie chce widzieć gry Barcelony z klasycznym napastnikiem. Skoro już na upór maniaka Tito rezynuje z usług Davida Villi ( co dla mnie osobiście jest niedorzeczne ), na szpicy powinien grać Sanchez.
Która klasowa drużyna świata gra bez napastnika???
ŻADNA!!!
Sory Tito, ale pomocnicy po 169 cm nie są od strzelania bramek.
0
Kwintesencją dzisiejszego meczu niech będzie zmiana przy wyniku na 4:0 David za Pedro... Ja szczerze mówiąc na jego miejscu, nie wstałbym nawet z ławki, pomijam już ŚMIECH jaki wywołała na mnie ta "reakcja trenera na meczowy przebieg".
Orangutan z połowę mniejszym mózgiem zrobiłby lepsze zmiany niż Vilanova. WSTYD, BLAMAŻ, UPOKORZENIE. To zbyt małe słowa.
Jeśli uda się odrobić straty, SERIO przejdę się w samych slipach po krakowskim rynku o 12.00 w południe...:D
0
napisałem przed spotkaniem że będą bezsensowne wrzutki na aferę w pole karne do nikogo... ot, i się nie pomyliłem
Kto ma bramkę strzelić. To ślepy by zauważył że nie ma napastnika. Tito jeśli nie podołasz, to odpuść
0
Czyli scenariusz na dziś wyglądać będzie mniej więcej tak:
Messi hasa sobie kryty przez dwóch Bawarczyków w środku pola, podczas gdy skrzydła zajebiście rozciągną Alexis i Pedro, a wrzutki Alvesa dalej kierowane będą w martwą przestrzeń pola karnego gdzie nie będzie typowego napastnika. TITO- oj chłopie nie masz pomysłu na ten zespół...
0
Zastanawia mnie tylko, zasadność wywlekania takich brudów na światło dzienne, i to w dodatku w czasie najważniejszego okresu sezonu. Jesli ktoś pragnie robić z takich rzeczy sensację i produkować pożywkę dla tabloidów wraz z innymi pismakami, powinien zastanowić się nieco nad konsekwencją takich wybryków. Sam na miejscu Pique poczułbym się lekko mówiąc wkur...y takowym stanem rzeczy, a nadto oliwy do ognia dolewa tutaj fakt OWIANEJ TAJEMNICY, która wyłania się z przysłowiowej dupy.
Nie lepiej jest poczekać na zakończenie sezonu, lub po prostu uciąć łeb sprawie w zaciuszu, i bez zbędnego szumu??
Najwyraźniej w Barcelonie mają mało zmartwień. Choroby nowotworowe Tito i Abiego, to dla nich zbyt mało, trzeba poszperać gdzie indziej... Paranoja!
0
Nie ma co teraz kłapać nad stylem i grą defensywną Barcy, bo jaka była wszyscy widzieliśmy. Tu się nie da nic specjalnego z tym fantem zrobić, trzeba wstawić Sergio, lub Songa obok grającego z głową między nogami Shakiry, Pique, albo dać młokosa Bartrę, lecz na to bym nie liczył. Dzisiejszy mecz pokazjue że krytyka, która spadła na Valdesa po pierwszym meczu, była bezsprzecznie nieuzasadniona. Victor ratuje nam dupę po raz kolejny i BASTA! Jest jeszcze jedna kwestia dla mnie oczywista jak 2+2. Cesc nie może grać obok Xaviego i Iniesty. Czasami mam wrażenie że on przygotowuje się tylko na jedną częśc sezonu, by potem zapaść w wiosenny sen ligowo-pucharowy.
PS> Andres Iniesta- zwód z ostatnich minut. Tylko on to mógł tak wymyśleć!
0
Fabreagas przeszkadza na boisku, wtedy gdy gra Andres i Xavi. Ale Tito tego jeszcze nie widzi. PARANOJA
0
David osiądz dziś na Szpicy- nie dopuśc tam Cesca. To nie jest napastnik.
0
Się Nam rozwinął damsko-męski temat.
Z jednym się tylko nie zgodzę w tym artykule. Gość mówi że gdy stajesz przed atrakcyjną kobietą... to Cię.... coś zatyka. Ja bym z tym polemizował ale to jest temat na odrębne forum.D::D
0
Drodzy Panowie i seksowne Panie!
Nie biadolić, nie biadolić. Mecz w necie można obejrzeć nawet na słabszym łączu. Oto niektóre sprawdzone przeze mnie stronki z dobrymi linkami:
- rojadirecta.me ( wg mnie najwięcej ofert kanałowych )
- meczyki.pl
- meczenazywo.pl
- veetle.com ( tu można w HD zobaczyć, tylko z dobrym netem )
- atdee.net ( tam klikacie zakładkę Live Sports )
- soccer-live.pl ( dużo linków na SopCasta, a jak wiemy na Sopie najmniej tnie.)
Tak więc do 20.45. Mam nadzieję że pomogłem. I Niech wali się świat. BARCA!!!
0
Peniu
Z tym potwierdzeniem, to raczej będzie trzeba poczekać przynajmniej do 20.00, bo tak jak wpsomniałeś, N-ka to dziwna stacja i zaraz może się okazać że PSG-Barca, a nawet Bayern-Juve nie poleci, gdyż zrobią wszystkim psikusa i puszczą multiligę mistrzów.
0
Mam nadzieję że Alexis Messi i Villa będą grać w najważniejszych meczach sezonu. Fantastyczna współpraca Messiego z Davidem. Widać ze z Hiszpana para zeszła po tej bramce z Milanem. MAGIA
0
Chciałbym Barca- Borussia, a to z tego względu że jesli tak będzie to mamy 120 proc. pewność oglądania meczu w TV. Boję się natomiast ( a nawet ba... jestem niemal pewien ) powtórki z 1/8. szlagier Real-ManUtd, a tutaj co leci na jedynce... Borussia. PARANOJA!!!!
0
julas 14
rojadirecta.me. I tam wchodzisz na forums i szukaj działu full matches.
Do wyboru do koloru HD,AVI co chcesz.
0
Xavi na ketonalu pewnie, ale... dał radę. Prawdziwy GENERAŁ!!!
0
A ja w dalszym ciągu nie rozumiem po co Pedro odpoczywał w meczu z Depor. Chyba po to żeby dziś kontynuować regenerację tym razem na boisku. PARANOJA z tym facetem jakaś jest, na chwilę obecną nic nie daje drużynie, oprócz machania rękami jak łyżwiaż na lodzie...
0
Jesli po tym sezonie David odejdzie... co comment.
0
GenerałXavi
Również się złakomiłem na tą stronkę. Szkoda gadać, u mnie już zakodowali nke, i przypuszczam że do 20.45 pozostałe IP również zakodują. Złodzieje nic więcej
0
Polecam SopCasta do transmisji. U mnie hula już od 20.00 na Digi Sport, nawet na chwilę nic nie zacina. Net 4/Mb
0
Boje się o Mascherano!!! TO NIE JEST jego poziom. El Sharawy może robić z biego wiatrak... Where is Carles???
0
Wreszcie widać NAPASTNIKÓW na boisku. A nie 6 pomocników każdy z plastrem w postaci rywala. Tak JEST!
0
Panowie i panie skończyć to zbęden pieprzenie ze nie idzie dzis Villi czy Tello. POPATRZCIE na jeden znaczacy element. Jak uwaga obrońców skupiona jest na napastnikach. W koncu. Tak zawsze powinna wygladac ofensywa Barcy. Messi za nimi i jedziemy. Widać to było przy pirwszym golu Barcy, Sanchez niekryty dlaczego??? bo obrona po czesci skupia się na Davidzie i ktoś z pozostałych napadziorów musi być bez krycia. O TO KUŹWA CHODZI!!!
0
Jeśli Fabsa nie będze w wyjściowej na Depor, można na bank przyjąc to iż zagra od pierwszej minuty z Milanem. Jednak ja ze swej strony wolałbym zobaczyć jego twarz na ławce rezerwowch we wtorek- czuje coś że jesli znów zagra Cesc, po raz kolejny może być klops z NIM. Sory Cule's ale na dzień dziś Fabregas bardziej przeszkadza na boisku iż pomaga...
0
Mam nadzieję że poziom maksymalnej frustracji i wyżyłowanego wkur...nia, po dwóch TAK przegranych meczach, zostanie wyładnowany za 10 dni na Milanie.
Barca ma mocno podrażnioną ambicję- a uśpionego lew w klatce kiedyś się obudzi i... będzie głodny!!! Drżyj Allegri! Pożremy Was na Camp Nou!
0
Kapitalna fotka z konfernecji coś w stylu: Are you fucking kidding me???
Jak zaniżka formy??? Wypadek przy pracy:D
0
Jeśli wyciągniemy wnioski i zmienimy naszą grę, a bywało już tak. To jest do zrobienia, może się zdarzyć rzecz którą biorę w Ciemno.
Barca eliminuje Milan, Real eliminuje Man Utd. W ćwierćfinale trafiamy na Real i bierzemy sobie słodki odwecik za Cope. Ahh.... scenariusz marzenie. Tyle tylko że trzeba tak jak wspomniałem coś zrobić w tym kierunku. Samo się nie zorobi.
0
przecież tu KUR...a nie ma kto bramki strzelić!!!!!!!!!!!
Czy to trzeba być slepym, czy trzeba drugiej i trzeciej bramki dla REalu żeby to zauważyc!!!!