0

Słuchaj! Jaki poziom strony ( tło i szata jeszcze pamięta Lenina:D ) taki poziom wypowiedzi czyli zamierzchły i z klapkami na oczach. Cóż przecież drugi komplet Realu to taki męski kolor:)

0

To pokazuje jakimi pieniędzmi się obraca w boksie. Horrendalne kwoty zarabiają Ci panowie, za ( co tutaj dużo ukrywać ) dawanie sobie po mordzie.

0

O resztę zespołu nie ma co pytać bo oni sami nie wiedzą gdzie są chyba

4

Ja się pytam gdzie jest Ivan Rakitić ???
To ma być pomocnik??
Od czego??

Rafinha??? Żal patrzeć na chłopa

2

Lucho ma dwie opcje. Może to banalne ale taka jest prawda, że albo ogarnie coś albo wyleci po sezonie jak Martino. Tak na świeżo po dzisiejszym meczu mozna napisac że gra Barcy nie była zła- i nie godze się na takie poniższe tutaj biadolenie że to była masakra bo nie. Grali niezle- brakło szczęscia,
Problem dla mnie lezy gdzie indziej. Mianowicie w mentalności naszych grajków. Zauważcie że już nie ma tej pewności gdy wynik się nie układa co kiedyś, na dzis dzień w takich sytuacjach panuje niepodzielny chaos i burdel w formacjach. Kiedyś było inaczej, wtedy był spokój i rozsądek- dziś są wrzutki Alvesa i reszty co to jest do k... nędzy??
Podsumowując moje biadolenie o poźnej porze. Z niecierpliwością wyglądam terminu nowych wyborów naszej śmietanki rządzącej.
Poki co daje jeszcze kredyt zaufania do Lucho. skoro ma te wielkie JAJA to niech je zacznie pokazywać

Viva Barca!!!

0

Zważ uwagę na to ze my z autobsami to i za Pepa nie miazdzyliśmy formą. Tutaj potrzeba innej taktyki na autobusy, może innych transferów, od tego jest zarząd, a Lucho zostawmy trenowanie wariantów "B"

0

Czasami tak trzeba żeby "prawdziwi kibice" zrozumieli
Pozdrawiam!

0

Nie mam pojęcia czemu to decyzja Lucho. On widzi tych grajków na treningach i decyduje. Dajmy mu czas, to dopiero 3 miesiąc ligi.Litosci co tu jest rozstrzygnięte???

4

Za przeproszeniem, choć powinienem bez przeproszenia pisać i tak zrobię.Serdecznie żygam takimi kibicami jak m.in Bartra FCB Patrykl145, nivel1234 czy CokeX2.Lucho zwolniony bez jaj ( choć wy pewnie macie większe ), skład do dupy, Masche na SO, Suarez na skrzydle. NIC WAM nie pasuje- Chciałbym aby Barca, tym wszystkim Menagerom z PC-ow pokazała jak się gra na przestrzeni kilku miesięcy, tak aby niedowiarkom po ( 2 miesiącach ligi zwalniającym trenera !!! ) gacie spadły.Przepraszam za emocje- ale aż oczy bolą, gimabazo!

0

Za przeproszeniem, choć powinienem bez przeproszenia pisać i tak zrobię.
Serdecznie żygam takimi kibicami jak m.in Piotr 1985, michał 47 czy exliFer.
Lucho zwolniony, skład do dupy, Masche na SO, Suarez na skrzydle. NIC WAM nie pasuje
- Chciałbym aby Barca, tym wszystkim Menagerom z PC-ow pokazała jak się gra na przestrzeni kilku miesięcy, tak aby niedowiarkom po ( 2 miesiącach ligi zwalniającym trenera !!! ) gacie spadły.

Przepraszam za emocje- ale aż oczy bolą, gimabazo!

2

Panowie i Panie kibicujący Balugranie.
Spokojnie. Jeszcze nie ma paniki bo i takowej być nie może po porażce na Bernabeu. Jedanak zajebiście czerwona lampka juz powinna pikać w głowach naszych trenerów, bo przegrać drugi istotny mecz z bagażem trzech goli to już nie jest wypadek przy pracy. Dla tych "oświeconych " małe info. Real wczoraj owszem był lepszy ale był też do ogrania. W moim odczuciu to zabrakło tej 200% okazji Messiego z pierwszej połowy. Po tym golu wynik byłby inny, z duzym prawdopodobieństwem na naszą korzyść.

2

Dokładnie tak jak mówisz. Wyglądało by to mega tragiko-komiecznie gdyby było np 1:1 w 83 minucie po bramce ( rekordowej ) Messiego załózmy z karnego nagle przerwano mecz. BAH fanfary, czerwony dywan i Margaret tak dla picu:D

11

Paradoks Barcy polega na tym że nie traci bramek narazie, wiec poniekąd można wybaczyć tą ( czasami ) bezczelnie nieskuteczną grę. Problem się pojawi dopiero gdy ktoś nam otworzy to zerowe konto z tyłu, a ze skutecznością będzie dalej tak samo.
Jedank kolejne 3pkt są najważniejsze. VAMOS

0

To weź zagraj lepiej gdy Ci siedzą Rayowcy jak rzep na psim ogonie...
To nie fifa

0

Masz rację, ale w końcu widzę prostopadłe zagrania, to czego dawno brakowało lub rywal miał pendolino w polu karnym ustawione. Spokojnie Andrzej wróci do gazu, a Busiego trzeba ochranić bo razi tą nonszalancją

2

Pier... olą tutaj niektórzy aż się słabo robi. Kijowa gra ?? że co? W końcu mamy jakiś plan B na wydarzenia boiskowe, nasza obrona gra solidnie, jest wynik ok gdyby nie ( już dla mnie odesłany do rezerw ) Munir. Zluzujcie Majty. Gratki dla Caludio i lecimy z tematem w drugiej czesći

2

Ja pier....le 4 mecze 7 goli 0 straconych komplet zwyciestw ale tutaj sie chce la manity najwyrazniej w kazdym meczu. Spokojnie.

1

Oceny:
Bravo- 6
Dani - 6.5
Mathieu- 6.5
Bartra-6
Masche- 2
Jordi Alba- 6.5
Ivan- 6
Busi 5.5
Iniesta -7.5
Munir 7.5
Rafinha 5.5
Messi 8.5
Czarny kot z Camp Nou 9.0

0

Ludzie ale pier...cie 3 po 3 z tym Javierem na stoperze. Wystawił go to wystawił i BASTA . Jakby ktoś z Was nie wiedział to jest taki fajny przycisk w menju FIFY jak "Exit" to polecam wcisnąć co poniektórym menedzerom fcbarca.com. Szczerze wierzę że hordy gimbazy szybko ulotnią się z tej strony po nie daj przegranym meczu.

0

Ludzie ale pier...cie 3 po 3 z tym Javierem na stoperze. Wystawił go to wystawił i BASTA . Jakby ktoś z Was nie wiedział to jest taki fajny przycisk w menju FIFY jak "Exit" to polecam wcisnąć co poniektórym menedzerom fcbarca.com

0

Wszemi wobec oświadczam że nie ogarniam mentalności kibiców którzy:
1) rejestrują sie na stronie rywala by podjarać swoje EGO jakimś marnym Superpucharem
2) nie ogarniam Naszych kibiców Blaugrany, któzy tym idiotom wtórują, zamiast odpuścić
3) nie rozumiem o co cały spór kto lepszy Messi/Cristiano. Na dzień dzisiejszy to chyba Cris bo to on ma Złotą Piłkę, a na ocenę całokształtu poczekam do zakonczenia przez nich karier.
PS. Zluzujcie majty bo tak naprawde sezon zweryfikuje, czy warto jest wylewać swoje żale na stronie odwiecznego rywala, i v-ce versa panowie i panie z bordowo-granatowej- NAS też się to dotyczy. Pozdrawiam normalnych! Vamos Blaugrana

0

Witam. Widzę że temat polskości polaków dość mocno odświeżył nam forum. To i ja się dołącze ze swoimi sentencjami, które brzmią mniej więcej tak: Jak Cie widzą tak Cie piszą więc dbajmy o siebie o swój wizerunek jako Polak o swój styl bycia i zachowania nie tylko w Polsce ale też za granicą. Promujmy Polskę na ludzi towarzyskich, umiejących się zabawić kulturalnie poprzez samych siebie. To wszystko

4

I pomyśleć że wystarczyłoby tyle. Messi strzela decydującego gola w finale przeciw Niemcom, a wtedy nikt by dziś nie mówił o kryzysie Leo.
Jednak wciąż na tym świecie wiec kretynów i hipokrytów maszeruje nieustannie.

0

To się nazywa podziękowanie kibiców z Anfield za wyciągnięcie tonącego Liverpoolu z szamba nieudacznictwa sezonów posuchy pustynnej.
You never walk alone??? Tak To prawda, bo przecież nigdy nie będziesz szedł sam, gdyż zawsze pójdą za Tobą hejterzy i zawistni nieudacznicy strudzeni swoją kupą życiową...
SZCZERE. Prawdziwe.

3

Nie podoba mi sie coraz bardziej wizerunek naszego NeymarBoya.
Chłopak ma niewiele ponad 20 lat- piłkarski szczyl mozna powiedzieć, a kreowany jest na megatorpedę rwącą każdą obronę świata. Jego udział w mediach, reklamach, teledyskach nosz kur...a wszędzie( w przyszłości to Always albo OB podpisze z nim kontrakt )- totalnie mi się nie widzi. W takiej "medialnej" formie nie wieszczę Brazylii nieczego poza 1/4 finału.

0

To prawda. forma dalej stabilna. " A teraz rzut rożny będą wykonywać gracze z Madrytu:D

0



Ot to trafny komentarz do dzisiejszego meczu...

3

Spokojnie, wyluzuj. Real czekał czekał i się doczekał. A z Ronaldo zeszła para, pewnie że to pozowanie kaloryferem to tak dla kamerki bardziej, ale cóz taki jego styl bycia. Jednak talentu i chęci nie można mu odmówić. Pogódz się z tym albo idź spać.:D

0

BARCELONO, przejrzyj!!!
Stoper jest potrzebny, później ewentualnie skrzydłowy. Ja pierdziele czym ten zarząd się zajmuje???

1

Sęk w tym że to nie Tiki Taka jest problemem samym w sobie. Wydaje mi się że jakość tej z czasów 2:6 czy 5:0 z Realem gdzieś została w blokach. Brakuje wymienności pozycji, gry w trójkątach- przede wszystkim prostopadłych podań!!!
Zamiast tego mamy patrzenie na siebie i granie w poprzek boiska. Tiki Taki nie trzeba zmieniać trzeba ją odświeżyć na nowo z błyskiem i polotem. A Martino nie mógł tego zrobić, miał po prostu kiepskie doświadczenie w tej sprawie. Liczę na to, że Lucho ogarnie temat, wszak kiedyś sam pogrywał w tym systemie i wie o co chodzi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?