Alfie
Dołączył/a: wrzesień 2012
Sułkowice
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nas jest po prostu tak mało, że nie musimy czasem nic robić by przyciągnąć uwagę:)
9
Wiesz co kolego, Ja też jestem rudy :) a hajsu mam tyle, że... no jakoś do pierwszego starcza,
i na brak zainteresowanych kobiet nie narzekam :) pozdro
5
Bingo moja droga... atrakcyjność to bardzo złozony temat, ale lepiej pier...ć truizmem, iż wygląd, cycki , tyłek ( choć nie powiem bo faceci to przede wszystkim WZROKOWCY ) są najważniejsze, a dlaczego ??? bo tak jest łatweij i nie wymaga to poswiecania enrgii by stawac sie lepszym- skoro wszystko można wszucic do jedengo wora :) a potem mowić, że zycie jest bez sensu
2
OJ ludziska widże ze sie tamat relacji na LA Rambli rozwinał.
I do wszystkich "nieświadomych". Polecam ogarnąc co tak naprawde jest ATRAKCYJNE dla kobiet panowie, a nie wypisywać że kasa , wygląd czy status społeczny. No chyba że szukacie: - pierwszej, lepszej desperatki :)
To co nam społeczeństwo ładuje do głow to stek pieprzonych bzdur, ale jak widać faceci w Polsce dalej mają ten sam schemat myślenia
0
Tak dokładnie ziomeczku, nasze nie beda sie liczyć tak jak tamte Wasze z panem Franco i jego folwarkiem :) Pozdro
2
Szczerze mówiąc, Ter Stegen jest k..a dobrym perspektywicznym bramkarzem, ale już pomału zaczyna mnie irytować to jego biadolenie. Ja wiem ze to jest tylko jakis tam kolejny artykuł o foszkach Niemca, ale ewidentnie jest cos na rzeczy.
Jeśli sytuacja sie nie zmieni i "pan obrażalski Mats" dalej bedzie miał humorki to ja bym mu podziękował. Bajo, żegnaj młody.Nara
0
Piepszenie stary... jakby nie Andres to w tym sezonie nasze rozgrywanie mialo by tyle wspolnego z kreatywnoscia co mozg humanisty przy rozwiazywaniu zadan z matmy:) Busi ok, ale on jest pivotem nie playmakerem wiec nie wymagajmy od niego otwierajacych podan. Brakuje Xaviego ewidentnie. General byl wiekowy ale tego spokoju co on mial obecnie nie ma nikt. Rakitic to typowy przecinak z dobrym longshotem ale w kreacji mocno sredni. Rafinha jeszcze nie ogarnia a Sergi Roberto jest tak uniwersalny ze chyba sam Enrique nie wie gdzie go regularnie stawiac.
Dla mnie transfer marzenie to Marco Veratti.
Xaviego juz nie bedzie a obecnie na rynku "tych jeszcze grajacych" nie widze rownie opanowanego pomocnika z TAKIM przegladem pola
3
No powiem Ci kolego, że to by był rekord absolutnie nie do pobicia :)
0
Czasu nie cofniemy. Roz....śmy 11 pkt przewagi w 5 kolejek. I to już jest kolejny pobity rekord przez Barcę w tym sezonie.
Ale wierzę dalej w dublet. Wierzę dalej w dobrą grę do końca, wierzę dalej że ten sezon, który jeszcze 3 tygodnie temu był k...a rajem, jeszcze zostanie uratowany, na litość to MY jestesmy zdobywcą potrójnej korony- Barceloną !!!
1
Mam wrażenie ze Barca wychodząc na Anoeta ma już pełne gacie.No sory ale k...a nie widze racjonalnego powodu, by usprawiedliwić tak NIE grającą Barcę na tym terenie.
0
Przeczytaj jeszcze raz stary moj post bo ewidentnie masz ze wzrokiem cos nie tak:))) Pozdrawiam
52
Balon Lewandowskiego rośnie że aż...
no i własnie, mimo że cieszę się ze Polak TAK gra w Bayernie i strzela tyle goli, to jednak całym sercem kibicuje Juve, bo
NIECH WRESZCIE skonczy się to pier.....nie o Lewandowskim, no sorry ale ileż mozna od dzis nic tylko Lewy to Lewy tamto.
0
Może i serwery mają dobre a transmisje chodzą nawet na smartfonach ( z opóźnieniem ), ale jaki by serwer nie był to natłok ludzi i tak go spowolni. A wyobraź sobie ile ich tam będzie o 20.40.
1
Świat popier....ł się doszczętnie
Katar, Zjednoczone Emiraty, teraz Chiny. Na szczescie oprocz hajsu istnieja jeszcze wartosci, ktorych zaden petro-chinsko-dolar nie kupi
3
No i wez tutaj sie nie zgodz z Alvesem i jego wypowiedzia o mediach. To hieny czekajace na padline jakakolwiek by nie byla to dla nich bedzie dobrym materialem na newsa z dupy:)
Zalosne sa te gazety hiszpanskie. Nie ma o czym pisac to piszmy o wszystkim nie sprawdzajac wiarygodnosci nawet w najmniejszym procencie.
Ciekawe czy jest wsrod tamtejszych dziennikarzy choc jeden ktory mowi STOP pozywcze z rynsztoku o zapachu kupy z rana... pewnie nie bo hajs sie musi zgadzac, albo Won z mediow. Pray for Media to odpowiednie haslo na zawsze;)
0
Będę wtedy w pracy. Na TV Polacy, a na laptopie Barca !!!
2
Czytać to się nie da Waszych komentarzy nic Wam nie pasuje, Ronaldo, reklamy, prowadzący, pierdzący, 11stka, 12stka , 18 stka.
LUZOWAĆ MAJTY GIMBY...
0
Nie ma to jak byc jutro w pracy i po szkoleniu BHP zasiaśc przed Tv rowniez w pracy i ogladac Naszych:)
2
Kur... mać. Że tak zacznę, mamy praktycznie za sobą całą pierwszą rundę La Liga i to w większoszci z zespołami z topu wyzjady za NAMI, to się z tego cieszmy do cholery że sytuacja w tabeli jest bardzo dobra na ten moment. Narzekanie jest tutaj bezsensowne zeby nie powiedzieć trochę wyniosłe cules.
3
Czyli tak jak podejrzewano nie tak dawno:
UEFO-wskie hasło Respect, to nic nic innego jak pusty slogan, który nota bebe dobrze się sprzedaje.
0
Drodzy Admini ( mała prośba -pomysł )
Proponuję utworzenie dwóch dodatkowych działów na stronie:
1. Plotki i domysły, czyli czym nas karmią, kiedy jest przerwa na ligowe mecze,
2. Prawniczo-polityczna twarz FCB
4
A najlepsze w tym wszystkim są merytoryczne i bogobojne oficjalnie wypuszczane przez klub FC Barcelona komunikaty o tym jak to ich duma i honor zostają urażane ( non fucking stop ), po czym syf jaki był nie znika, lecz po jakimś czasie wraca w inne postaci.
Zamiast postawić sprawę jasno, powołać pewne osoby które zamknęłyby pewne kwestie RAZ na zawsze, by już więcej nie jątrzyły jak wrzody- to się wysyła durne komunikaty o urażonej barcelońskiej istocie.
Przepraszam bardzo, Czy taki klub nie stać na radykalne środki ?
Czy taki klub nie ma osób, mogących COŚ z tym zrobić ?
Czy taki klub wogóle ma zarząd ? czy tylko z nazwy ?
Uprzedzam tutaj wszelkie teorie o mackach Florka, bo nie mają one racjonalnych dowodów póki co, ale skoro jakieś instytucje sportowe BOLI moc rażenia Barcelony to nie wierzę by za tymi wszystkimi kwiatkami z Messim , Suarezem, Neyem, La Masią, Katarem, nie stali mości Judasze wprost ze środowiska FCB.
0
Chociażby przy bramce na 3:0 dla Celty Mat andrzej ter Sztajgen mógł ruszyć sowje cztery litery i bardziej agresywnie podejść do pana z nr 9, a nie tylko wykonac marny przykuc i tak bezużyteczny
0
Chciałbym żeby Djoko zwyciężył US Open lubię chłopa za jego osobowść i poczucie humoru, ale Federer jest póki co bardzo mocny. Finał obstawiam na tę dwójkę
2
Dlatego nie jestem zwolennikiem pisania w sieci. Ktoś miał inne zamiary, ktos odczytał to inaczej.
0
Najpierw to niech Real "wyczuje" jak się bramkę strzela po wakacjach...
1
Przeraża mnie ilość napinaczy na tej stronie. Ktoś napisze komentarz a'la typowanie wyniku, wrzuci jakiś link parodiujący Ronaldo itp, cokolwiek mogącego być zaczynem spiny i bach... już kontra w komentarzu, pocisk, drwina, hejt. Zluzujcie poślad, OTO moje hasło, bo mam wrażenie że to forum z upływem czasu przyciąga a wręcz zalewa coraz to większa liczba osób, którym brakuje już nie tylko piątej, ale i szóstej klepki.
0
Oj widzę że Rafał Benitez nie ogarnął składu póki co.
0
Dokładnie tak niestety funkcjonuje większość ludzi jak ślepe bawoły podążające za ślepym tłumem. Skoro tak napisał to większość weźmie to za pewnik, a tak jak napisał Mandriell, że sędzia w protokole mógł wpisać " tą matkę" dla chociażby jaj.
0
Sory stary jakie załamanie może mieć ekipa która ma takich superpucharów na pęczki, ze zmęczeniem już prędzej się zgodzę