Alfie
Dołączył/a: wrzesień 2012
Sułkowice
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
Tutaj na stronce widze lament i płacz, a ja dostrzegam masę plusów z tego dwumeczu:
1. Zimna woda na łby ( w przypadku Pique to nie łeb tylko kapusta )
2. Zimna woda na podjaranego Luisa Enrique, który myślał że zdobedzie San Mames drugim garniturem
3. Większa motywacja na ligowy mecz z Athleticiem
Miłej nocy, nie wszystko można mieć w footbalu,,, przynajmniej nie zawsze
1
Sam mam białe Conversy, a jestem facetem i nie widzę żadnego problemu w noszeniu takiej kolorystyki butów, a nie mówiąc już o jakości Converse, które wytrzymałość mają fantastyczną
0
Tyle, że Rafinha to jest jeszcze stosunkowo młody grajek, ma te 2/3 lata do ogrania a Roberto grzeje tę swoję dupę już ładnych 5 lat na karku 24 lub 25 nie wiem dokładnie, a pożytku z niego tyle co z pierdnięcia
0
Komentarz usunięty
5
Naprawdę czas Roberto w Barcelonie dobiegł końca. On gra jak junior
2
Fenomenalne wczoraj uczucie, siedzisz w knajpie i nagle po bramce Suareza nie znasz nikogo a razem w objęciach i śpiewamy Campeonessss!!!
0
To fakt sądząc po zdjęciach naprawdę zacnie to wygląda... a jesli alkohol podaja tam takie laski... to ten klub warto odwiedzić podwójnie. Pozdro, raz jeszcze dzięki za fachową opinię
1
Dzieki wielkie. Powiedz mi jeszcze jak tam jest z rezerwacja ? jest jakas czy wjazd wolny bez telefonowania ?
1
Jest pilna sprawa Panowie i Panie:
Kto się orientuje może gdzie w Krakowie ( w jakich knajpach ) będzie jutro transmitowany finał LM, najlepiej z udziałem Naszych kibiców ?
0
Daniec fenomenalny, Pazura też, jak narazie poziom jest ok, ale fakt Abelard byłby level high
2
Polecam oglądać Sopocką noc kabaretową. Można się polać ze śmiechu.:D
VAMOS!!!
3
W kategorii żartu ten artukuł może przebić dziś jedynie taki tekst zasłyszany przeze mnie ostatnio: Czy zdałeś coś w tym semstrze ???
Tak: pościel:D
0
Ja już dawno wyraziłem swoje zdanie, że w mojej kolekcji NIGDY nie pojawi się koszulka z " Katarem Airways ", a już na pewno nie ten egzemplarz domowy.
0
Drużyny strajkują w najlepsze :d
3
ciągle wierzą w awans:D
1
No w sumie to 3 bo jeszcze był ten za Puchar Króla, ale niejaki Ramos zrzucił go z autobusu:d
0
Też muszę słuchać znafcę Zewłazkowa, bo jestem w pracy na nocke, więc dostępu do N-ki nie posiadam
3
Pieprzyć wynik Realu, dawać tu ten srogi Bayern. Do środy koledzy i koleżanki, a nie tam patrzeć na Real. TO MY LIDERUJEMY i TO Oni sie muszą martwić o nasze potknięcie
75
Dodajmy iż był to tzw. perfekcyjny hat trick, gdyż Luisito strzelił go prawą i lewą nogą oraz głową... Szacun
4
Powinny być jakieś paragrafy za te sute gwałty Barcelony na rywalach:D
Dziś powiem tak, mecz kompletny. Hat-trick Luisito, Wielki gest Leo, usmiech na twarzach graczy, Dawać kur....a ten Bayern!!! VAMOS!
32
To nie Barca gra źle, to Valencia wypruwa flaki w pierwszej cześci i to jest ta różnica. Szacun dla Gacków że potrafią taką piłe grać na Camp Nou,
A dla WAS mam jedno przesłanie.
To nie PES czy FIFA na poziomie Begginer że będziecie w każdym meczu dominować!
1
W życiu PSG nie strzeli 3 goli na Camp Nou nie tracąc żadnego a tylko taki wynik da im awans
0
A ja mam do "tworzenia" pracę magisterską, także mi ten czas oczekiwania do meczu zleci bardzo szybko...
Mój typ Peesrze - Barca 1:3
3
Barca myśli że samo się wygra.
Tymczasem Celta wie że trzeba to wybiegać. To jest ta różnica. Pomijam już kogoś takiego jak Rafinha bo koleś totalnie nie ogarnia tzw. rozgrywania.
Neymara przemilcze minutą ciszy...
6
Droga redakcjo. Apeluję o zmianę tytułu głowengo newsa na " Ból dupy Visca dzieci po czterech golach Ronaldo "
To już nie śmieszy, lecz irytuje ilu jest tutaj świątecznych dzieciaków. "Jaja" sobie robicie.
0
Przecież ta mina Leo mówi wszystko.
If You Want what I mean:D
1
No, to chyba najlepiej opłacany wuefista na świecie:D
1
Proste pytanie mam do Was drodzy koledzy i koleżanki z Fcbarca.com
Czy jak Wy robicie sobie z kimś fotkę i wrzucacie np na fejsa, to oznacza że jesteście z ta osobą w związku???
tutaj do tego mamy jakiś "proroczy" komentarz nie wiadomo kogo khaled Walled, który ma niby to wszystko potwierdzać??
Polecam myślenie za siebie - a nie wiarę w każdą medialną kupę.
4
Iniesta będzie decydujący w kwietniu, zobaczycie.
A w maju to już kwintesencja Andresa, wspomnicie moje słowa
6
I niestety z tego powodu ostatnimi czasy zaczął mocno gwiazdorzyć zapominając chyba że Europa i La Liga to nie Ameryka Południowa czy liga brazylijska.