0

Dobrze ze sa juz 2 puchary, z taka ławka to i tak sukces. Zmiennicy wygladaja jak drugoligowcy, a Fermin to jest poziom Valladaolid

1

Na maksa ryzykowna strategia, no ale jesli chcemy realnie powalczyc w Mediolanie o zwyciestwo, w mozliwej nawet dogrywce, to trzeba bylo tak wyjsc. Valladolid ma wyjebane totalnie już

2

@korn234
Leci zgloszenie do moderacji bo takich farmazowno to az zal czytac

0

@noface
Po chuj czytac gimbaze. Szkoda zycia

2

Mamy jaja w tym sezonie niesamowite, wypadaja kolejne oginwa a tu nie ma kszty kurwa watpliwosci. Niesamowita zrobil tam robote Hansi. Jesli my to nawet remisem dowieziemy bede w pelni ukontentowany, bo z calym szacunkiem do Interu ale oni nawet na Giuseppe nie beda grac otwartej piły, widzac jak tu są wozkowani przez superdziecko z makaronem na łbie:)

0

Gruby Lapcio już w żywiole, w tym jest arcymistrzem. Populizm, tanie emocje i tańce. Tu jak mawial klasyk na konfernecji, jest puta jefe

2

Przecież jak oni zmienia tego sedziego a Real przegra to bedzie najwiekszy rozpierdol i samozaoranie Florka i całej świty białych pieskow jakie swiat widział. Tu juz bedzie trzeba szykować tabliczki R.I.P

0

Lapcio w swoim swiecie, opierdoli kiełbase bo pusty stół będzie

6

Kurwa, gdzie ja mam popcorn ??
I piąteczek zrobiony, cineeeema. Siadamy do telenoweli. Dajta gifa xd

1

@Proxi
i tak upuszczą go z autokaru wiec po co XD

0

O la booga ale sie zrobił obesrany ten krolewski klubik po 9:2 i z wizja dostania na ryj od nastolatków :) Pieknie pieknie. Dajcie juz ten walkower i tak lejecie na puchar "waszego krola" i rozejdzmy sie z tej szopki

2

I niech mi ktos teraz powie ze taka postawa może nie wpłynać na decyzje podejmowane jutro. Przeciez to jest absurdalne, że na tym poziomie od sedziow po cala federacje dzieją sie takie jaja. To jeden sedzia a na boisku mamy jeszcze ze dwoch liniowych i cały woz VARu.
K A B A R E T O N

6

Ja wszystko rozumiem, zepsute akcje, pech, słupek, brmakarz ale kurwa do pustej bramki nie trafic jak Araujo...

2

Muszą byc rotacje bo rezerwa paliwowa juz się pali na pomaranczowo. Ansu jesli chce zostac zobligowany jest do pokazania dziś jaj. Inaczej oddac go nawet za darmo do pastuchów, i zwolnić pensje w budzecie

2

@Pedri16Future
Byloby to niemal cudem gdybymsy przy takim kalendarzu i takiej kadrze, dojechali do Monachium bez wiekszych urazow. I tak mozna rzecz ze w miare "pozno" sie sypneło. Pełna zgoda. Lige dowiezsc, Copa byc moze, bo biali beda mega zmotywowani a LM no nie ma sie co czarować, raczej bez szans

16

Ja pierdole, a czlowiek potem sie dziwi ze ma nadcisnienie xd

6

Mamy cojones w chuj trzeba przyznac.
Nie ma momentu u nich gdzie wiara opada
Oby Lewy nie doznal czegos wiekszego bo Malorca to wyjebane ale za tydzien

0

Jest meczenie buły. Wychodzi krotka ława niestety. Trzeba to przepchnąc, choc i nawet remis nie bedzie tragedią. Niestety nie da sie cisnac na takich obrotach, widac golym okiem ze tu nie forma druzynyz a fizycznosc leży

0

@mekston
Nic nie musi, w tym sezonie wszystko ujebie bo jak sie ma dobrego trenera i przedklada jebnieta psycholożke, to wynikow nie bedzie. Jeszcze wiecej miziania po glowce i terapii...

6

@partymaker
Wylacz juz konsole chlopie...

5

A ja coś czuje w kosciach ze Real z taką grą potknie sie w najblizszych 2,3 kolejkach w lidze.

8

4 mecze pauzy jak nic

1

Real dzis bardzo prawdopodobnie o ile nie wyjdzie z paroma zmianami w podstawie, o tyle bedzie miec kolejne minuty w nogach przed rewanżem z Arsenalem. Czuje rotacje i czuje strate punktow u białych. Naprawde sa na to spore szanse

0

Chujoza total
3
Pkt
Skip
Liga blizej

3

Szkoda ze sie nie da sprawdzić sredniej wieku komentujacych podczas meczu tutaj xd

2

@19Macio93
ja pierdole co za typy tu siedzą z gimbazy HAHA

2

Tu chyba niektorzy nie widzą roznicy miedzy pewnoscia siebie zdrową, a byciem nadętym bucem że tak powiem. TO doszkolić sie a nie pierdolić. Bardzo lubie wywiady z nim, pomimo zaledwie 17 lat czuć ze jest tam mental lidera. Niesamowite

3

Niektorzy chyba z matmy byli do dupy
+1 i cztery oczka nad smietnakową. Sa w sumie 2 mecze zapasu na remisowa strate pkt i tak bedziemy liderem. Po tej kolejce pewnie kazdy cos takiego wzial by w ciemno. Nie biadolić

5

@Maysterme
Nie wytlumaczysz jasiom zyjacym w wirtualnym swiecie

6

Ja jebie jakie tutaj dzieci Fify siedza to oczy małe. Kazdy by chcial 0:5 w drugiej, ale to nie plejstejszyn a Atlwti rzucilo cala siłe w nogach w drugiej polowie. Kapitalnie zagralismy w powietrzu, fakt bura dla Raphy za brak podania, ale ludzie... co biadolicie. 1 finał jest i o to chodzi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?