Alicja3500
Dołączył/a: listopad 2011
Poznań
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Pieprzenie. Dzisiaj się potknęli, dali wam szansę. Kolejną.
I co? I nic.
11
Ech, tak koncertowo spartolić sobie szansę na lidera (lub co gorsza mistrza) to tylko Barca potrafi. :/
18
Będę szczera. Neymar jest świetnym piłkarzem, co do tego nie ma wątpliwości... Ale ogólnie niezbyt go lubię. Często zachowuje się jak dzieciak - pajacuje, dyskutuje, prowokuje. Chociaż nurkuje mniej niż na początku, ale jednak. Nie podoba mi się takie coś.
4
Fakt, mógł się zachować jak Munir i nie świętować. No cóż, postanowił inaczej i nie mam do niego o to żalu. Ale przydałoby się, żeby strzelił coś Realowi jak będą z nimi grać ;)
25
"Walka o mistrzostwo do końca, każdy mecz jest finałem bla bla bla."
Wierzyć wierzę do końca, ale jak patrzę na taką kopaninę to się nóż w kieszeni otwiera. Real traci punkty, wygraj mecz i zostań liderem. Bądź zależny tylko od siebie... Ale po co? Stwierdził LE i jego piłkarze. Żałosne jest to co dzisiaj pokazali i nie można zwalać winy na sędziego (który był tragiczny - żadna nowość, ale mylił się w obie strony).
0
Dobranoc.
0
Dobra, to byłoby tyle.
0
Tragedia.
0
Jeśli nie tracą drugiej bramki, to jakaś nadzieja jeszcze będzie :/
1
Patrzeć się nie da na to, co nasi dzisiaj wyczynają... Smutne to, patrząc na to co robili w środę.
1
Umtiti, nie idź tą drogą....
1
To sędzia jednak miał ze sobą kartki! :o
1
hahahahahhaha xD Brawo!!!
0
Boże, trzymaj mnie.
0
o 60 minut za późno.
0
Zawał.
0
Kartki zapomniał? Naszym jakoś bez problemu pokazywał... Co za ****
0
Tak to powinno mniej więcej od początku wyglądać.
Ale po co, możemy mieć lidera, trzeba zrobić rotacje z drużyną, z którą ciężko się gra...
3
Gomes jeszcze na drugą wyłazi... Boże, widzisz i nie grzmisz.
Ale są posiłki!
1
Jak chcemy mieć jeszcze jakieś szanse w lidze, to zmiany od początku drugiej połowy i ogar, bo to jest dramat.
14
Dawać Roberto na obronę za Rudego i Inieste za drewno, bo już patrzeć na nich nie mogę...
2
Za każdym razem, kiedy musimy wygrać i być zależnym tylko od siebie, to wiecznie gra drewno Gomes i Rudy. No kuźwa.
1
Ktoś mi przed meczem pisał, że Mathieu jest solidny i szybki xD
Pozdrawiam.
0
No to tego...
0
Ależ biegł do piłki.
16
hahahah sędzia show. Realowi nie udało się pomóc, to nam trzeba przeszkodzić...
0
Spalony jak nie wiem co! ....
0
Oho! Już broni :o
0
Ostatnio pokazał swoją solidność i szybkość... Jego czas w Barcelonie się kończy.
Ale dobrze, odczepię się. Jak sobie życzysz. xD
8
Boże drogi, Gomes i Mathieu.
Nie mam w zwyczaju narzekać na skład przed meczem, ale teraz aż się ciśnie na klawiaturę... Żeby tylko nie wyszedł z tego klops.