6

Pieprzenie. Dzisiaj się potknęli, dali wam szansę. Kolejną.
I co? I nic.

11

Ech, tak koncertowo spartolić sobie szansę na lidera (lub co gorsza mistrza) to tylko Barca potrafi. :/

18

Będę szczera. Neymar jest świetnym piłkarzem, co do tego nie ma wątpliwości... Ale ogólnie niezbyt go lubię. Często zachowuje się jak dzieciak - pajacuje, dyskutuje, prowokuje. Chociaż nurkuje mniej niż na początku, ale jednak. Nie podoba mi się takie coś.

4

Fakt, mógł się zachować jak Munir i nie świętować. No cóż, postanowił inaczej i nie mam do niego o to żalu. Ale przydałoby się, żeby strzelił coś Realowi jak będą z nimi grać ;)

25

"Walka o mistrzostwo do końca, każdy mecz jest finałem bla bla bla."

Wierzyć wierzę do końca, ale jak patrzę na taką kopaninę to się nóż w kieszeni otwiera. Real traci punkty, wygraj mecz i zostań liderem. Bądź zależny tylko od siebie... Ale po co? Stwierdził LE i jego piłkarze. Żałosne jest to co dzisiaj pokazali i nie można zwalać winy na sędziego (który był tragiczny - żadna nowość, ale mylił się w obie strony).

0

Dobranoc.

0

Dobra, to byłoby tyle.

0

Tragedia.

0

Jeśli nie tracą drugiej bramki, to jakaś nadzieja jeszcze będzie :/

1

Patrzeć się nie da na to, co nasi dzisiaj wyczynają... Smutne to, patrząc na to co robili w środę.

1

Umtiti, nie idź tą drogą....

1

To sędzia jednak miał ze sobą kartki! :o

1

hahahahahhaha xD Brawo!!!

0

Boże, trzymaj mnie.

0

o 60 minut za późno.

0

Zawał.

0

Kartki zapomniał? Naszym jakoś bez problemu pokazywał... Co za ****

0

Tak to powinno mniej więcej od początku wyglądać.

Ale po co, możemy mieć lidera, trzeba zrobić rotacje z drużyną, z którą ciężko się gra...

3

Gomes jeszcze na drugą wyłazi... Boże, widzisz i nie grzmisz.
Ale są posiłki!

1

Jak chcemy mieć jeszcze jakieś szanse w lidze, to zmiany od początku drugiej połowy i ogar, bo to jest dramat.

14

Dawać Roberto na obronę za Rudego i Inieste za drewno, bo już patrzeć na nich nie mogę...

2

Za każdym razem, kiedy musimy wygrać i być zależnym tylko od siebie, to wiecznie gra drewno Gomes i Rudy. No kuźwa.

1

Ktoś mi przed meczem pisał, że Mathieu jest solidny i szybki xD
Pozdrawiam.

0

No to tego...

0

Ależ biegł do piłki.

16

hahahah sędzia show. Realowi nie udało się pomóc, to nam trzeba przeszkodzić...

0

Spalony jak nie wiem co! ....

0

Oho! Już broni :o

0

Ostatnio pokazał swoją solidność i szybkość... Jego czas w Barcelonie się kończy.
Ale dobrze, odczepię się. Jak sobie życzysz. xD

8

Boże drogi, Gomes i Mathieu.
Nie mam w zwyczaju narzekać na skład przed meczem, ale teraz aż się ciśnie na klawiaturę... Żeby tylko nie wyszedł z tego klops.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?