Alicja3500
Dołączył/a: listopad 2011
Poznań
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
dobrze, że wygrali :)
0
Pięknie, że Messi w końcu strzelił gola i w końcu Argentyna wygrała ;)
0
Villa się może odblokuje :)
Dobrze, że strzelił tego gola na 2:2...
Villa strzela ważne gole nie tylko w Barcelonie :D
0
mądre słowa... Ze wszystkim się zgadzam ;)
0
Także mam nadzieję, że z nami zostanie, gdyż jest to naprawdę dobry trener i człowiek. :) Wciąż będziemy wygrywac :)
VeB!
0
Poczekajmy do El Clásico i wszystko się okaże... :) Mam jednak nadzieję, że wygramy z nimi minimum 2 bramkami :D
A do tego czy są wyżej od nas to na pewno się nie zgodzę ;)
0
Oby tak dalej... :) Więcej goli i zwycięstw! :D
VeB!
0
"Real obserwuje" - obserwowac każdy sobie może ;)
0
Bardzo bym chciała żeby został jeszcze na długo. No ale poczekamy, zobaczymy :)
0
Już mam tego powoli dosyc a co dopiero oni.... :/ Ciągle jakieś kontuzje mięśniowe :/
0
Niesamowity piłkarz i człowiek... Xavi jest wielki :)
0
brawo! :)
0
No i fajnie ;)
0
Coraz więcej się o nim mówi :) fajnie jakby do nas przyszedł ;)
0
Super by było gdyby jednak zdecydował się zostac :) Jeśli nie, to trudno.. :)
0
Dobrze, że nic mu nie jest. :)
0
życzę im jak najlepiej :) niech podbiją Europę :)
W USA piłka nożna kobiet jest bardzo popularna, grają tam najlepsze piłkarki. :) Fakt w większości Amerykanki ale jest tam także Marta z Brazylii która jest uznawana za najlepszą piłkarkę na świecie. Najlepsze kluby według mnie mają Stany i Niemcy. :)
0
1 połowa była bardzo nudna, w 2 się dopiero coś działo...
Dobry mecz Villi, najbardziej mi szkoda tego pięknego strzału co oddał ale zatrzymał się na słupku.. :/ Fabregas także dobrze szkoda tylko tych akcji pod koniec... Ale to tylko mecz towarzyski i najważniejsze, że nie ma kontuzji ;)
0
Iniesta to wielki piłkarz i człowiek. :) Jego wypowiedzi jak i to co robi na boisku jest piękne ;)
0
Na dzień dzisiejszy nie wyobrażam sobie Barcy bez Guardioli :(
0
Iniesta strzela piękne gole... :) I często bardzo ważne (np. Chelsea i finał MŚ) ;)
0
Właśnie.. Wie ktoś co z Pedro bo minęły 2 tygodnie od wystąpienia kontuzji a jeszcze nic na ten temat nie ma. :)
0
Gratulacje dla wszystkich czterech. :) Ja akurat bardzo lubię oglądac mecze Hiszpanii i chciałabym, aby Xavi i Iker grali jak najdłużej i wygrywali jeszcze więcej z reprezentacją ;)
0
Ja także lubię i szanuję Ikera. :) Fajnie jest patrzec jak nasz generał super się dogaduje z kapitanem rywala. :)
A GD będą naprawdę trudne, bo Real gra dużo lepiej niż w tamtym roku, ale to nie zmienia faktu, że to nasz klub wygra ;)
VeB !
0
Dobrze mówi. Złota Piłka Messiemu się należy :)
0
Jak dla mnie to kibice Realu nie powinni byc na stronie Barcy i na odwrót, bo to tylko pogarsza sprawę... Każdy wyraża swoje zdanie, lecz większośc odbiera to w inny sposób. :) Real i Barca to 2 wielkie kluby, ale każdy kibic jest za swoim :)
0
Kaka wyraził swoje zdanie. Jeśli tak uważa to jego sprawa, my sądzimy inaczej bo kibicujemy Barcelonie. Ja jednak uważam, że Messi jest lepszy od Ronaldo nie tylko jeśli chodzi o piłkę... :) I nie wyzywajmy Realu czy też ich piłkarzy, kibiców tak jak oni nas, bo to świadczy tylko o nas. Nie zniżajmy się do ich poziomu ;)
0
Pinto to niezły żartowniś... :)
Ale jeśli to on zagwizdał (choc nic nie wiadomo) to nie powinien... takie moje zdanie :)
0
No to koniec. Ważne, że wygrana, piękna brama Iniesty i szkoda, że Villa nic dziś nie strzelił... :/
0
Villa musi dziś strzelic bo znowu niektórzy będą chcieli go sprzedac.. :/