0

dobrze, że wygrali :)

0

Pięknie, że Messi w końcu strzelił gola i w końcu Argentyna wygrała ;)

0

Villa się może odblokuje :)
Dobrze, że strzelił tego gola na 2:2...
Villa strzela ważne gole nie tylko w Barcelonie :D

0

mądre słowa... Ze wszystkim się zgadzam ;)

0

Także mam nadzieję, że z nami zostanie, gdyż jest to naprawdę dobry trener i człowiek. :) Wciąż będziemy wygrywac :)
VeB!

0

Poczekajmy do El Clásico i wszystko się okaże... :) Mam jednak nadzieję, że wygramy z nimi minimum 2 bramkami :D
A do tego czy są wyżej od nas to na pewno się nie zgodzę ;)

0

Oby tak dalej... :) Więcej goli i zwycięstw! :D
VeB!

0

"Real obserwuje" - obserwowac każdy sobie może ;)

0

Bardzo bym chciała żeby został jeszcze na długo. No ale poczekamy, zobaczymy :)

0

Już mam tego powoli dosyc a co dopiero oni.... :/ Ciągle jakieś kontuzje mięśniowe :/

0

Niesamowity piłkarz i człowiek... Xavi jest wielki :)

0

brawo! :)

0

No i fajnie ;)

0

Coraz więcej się o nim mówi :) fajnie jakby do nas przyszedł ;)

0

Super by było gdyby jednak zdecydował się zostac :) Jeśli nie, to trudno.. :)

0

Dobrze, że nic mu nie jest. :)

0

życzę im jak najlepiej :) niech podbiją Europę :)
W USA piłka nożna kobiet jest bardzo popularna, grają tam najlepsze piłkarki. :) Fakt w większości Amerykanki ale jest tam także Marta z Brazylii która jest uznawana za najlepszą piłkarkę na świecie. Najlepsze kluby według mnie mają Stany i Niemcy. :)

0

1 połowa była bardzo nudna, w 2 się dopiero coś działo...
Dobry mecz Villi, najbardziej mi szkoda tego pięknego strzału co oddał ale zatrzymał się na słupku.. :/ Fabregas także dobrze szkoda tylko tych akcji pod koniec... Ale to tylko mecz towarzyski i najważniejsze, że nie ma kontuzji ;)

0

Iniesta to wielki piłkarz i człowiek. :) Jego wypowiedzi jak i to co robi na boisku jest piękne ;)

0

Na dzień dzisiejszy nie wyobrażam sobie Barcy bez Guardioli :(

0

Iniesta strzela piękne gole... :) I często bardzo ważne (np. Chelsea i finał MŚ) ;)

0

Właśnie.. Wie ktoś co z Pedro bo minęły 2 tygodnie od wystąpienia kontuzji a jeszcze nic na ten temat nie ma. :)

0

Gratulacje dla wszystkich czterech. :) Ja akurat bardzo lubię oglądac mecze Hiszpanii i chciałabym, aby Xavi i Iker grali jak najdłużej i wygrywali jeszcze więcej z reprezentacją ;)

0

Ja także lubię i szanuję Ikera. :) Fajnie jest patrzec jak nasz generał super się dogaduje z kapitanem rywala. :)
A GD będą naprawdę trudne, bo Real gra dużo lepiej niż w tamtym roku, ale to nie zmienia faktu, że to nasz klub wygra ;)
VeB !

0

Dobrze mówi. Złota Piłka Messiemu się należy :)

0

Jak dla mnie to kibice Realu nie powinni byc na stronie Barcy i na odwrót, bo to tylko pogarsza sprawę... Każdy wyraża swoje zdanie, lecz większośc odbiera to w inny sposób. :) Real i Barca to 2 wielkie kluby, ale każdy kibic jest za swoim :)

0

Kaka wyraził swoje zdanie. Jeśli tak uważa to jego sprawa, my sądzimy inaczej bo kibicujemy Barcelonie. Ja jednak uważam, że Messi jest lepszy od Ronaldo nie tylko jeśli chodzi o piłkę... :) I nie wyzywajmy Realu czy też ich piłkarzy, kibiców tak jak oni nas, bo to świadczy tylko o nas. Nie zniżajmy się do ich poziomu ;)

0

Pinto to niezły żartowniś... :)
Ale jeśli to on zagwizdał (choc nic nie wiadomo) to nie powinien... takie moje zdanie :)

0

No to koniec. Ważne, że wygrana, piękna brama Iniesty i szkoda, że Villa nic dziś nie strzelił... :/

0

Villa musi dziś strzelic bo znowu niektórzy będą chcieli go sprzedac.. :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?