Alicja3500
Dołączył/a: listopad 2011
Poznań
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ależ jego dziecko będzie miało fajnego tatę ;) Znany na całym świecie, ale spokojny i rodzinny :) Jeśli chłopiec niech odziedziczy talent :D
0
100 lat Villa! :) Uwielbiam go i życzę mu wielu goli, przede wszystkim tych najważniejszych! Illa, illa, illa, Villa Maravilla
0
Uwielbiam czytac wypowiedzi Pepa... ;) Najlepsza jest końcówka. Cały Pep powaga, a zarazem troszkę śmiesznie ;)
0
Ja także uważam, że mamy szansę na wygranie z Realem... :) Jeśli się bardzo postarają zdobędą 3 punkty na SB :) Visca el Barca!
0
Dobre :D
Ale to jest wiadome, że Pele jest za Neymarem bo to Brazylijczycy i odwrotnie .:) Ale Pele powinien wiedziec, że to Messi jest lepszy ;)
0
Po prostu są najlepsi i dlatego na nich głosowano... ;) VeB! :)
0
No i fajnie, że zostaje ;)
0
Uwielbiam go :D
Mam nadzieję, że zrobi sobie prezent w sobotę z Levante i strzeli gola (lub gole) ;) No i oczywiście wierzę, że strzeli gola Realowi ;)
Illa, illa, illa Villa maravilla
0
Villa wczoraj grał dużo lepiej niż w poprzednich meczach + zdobył bramkę ;) W sobotę jakby strzelił hat-tricka miałby piękny prezent na swoje 30 urodziny :) Villa Villa maravilla :D
0
Ależ Iniesta pięknie :D
0
Jak można nie wierzyc w ukochany klub po jednej przegranej i 6 punktach straty do Realu? :/ Nie rozumiem.. Jeszcze wszystko jest możliwe. W ten klub się wierzy zawsze :) Barca na zawsze! :D
0
Mam nadzieję, że 10 grudnia wszyscy będą zdrowi i w formie, a Guardiola będzie miał wszystkich do dyspozycji ;)
0
No i niech se mają te karne... Jak Barca będzie na najwyższym poziomie to im karne do szczęścia potrzebne nie będą, ponieważ będą strzelac piękne gole po pięknych akcjach ;)
0
Dobra wiadomśc :) Niech wraca szybko do zdrowia i mam nadzieję, że będzie na meczu z Realem ;)
0
Lepiej by było, jakby dostali kartki w najbliższym meczu.. Na Levante Pep coś wymyśli, a będziemy mieli pewnośc, że zagrają z Realem ;)
0
No niestety nie zachwyca na wyjazdach i mam nadzieję (jak i pewnie większosc was), że na SB się to zmieni i przełamiemy się... Mnie ucieszy minimalna wygrany, byle 3 punkty ;) VeB!
0
ljochim
Uważam tak samo jak ty ;) Prawdziwy kibic zawsze będzie za swoim klubem, nawet jak przegrywa ze słabymi.. Visca el Barca y Visca Catalunya! ♥
0
Ja zawsze wierzę! Do końca! ;) Visca el Barca y Visca Catalunya! ♥
0
Nic się nie stało, najlepszym się zdarza... :) Jest jeszcze dużo spotkań i jeszcze nie raz będą wygrywac i przegrywac. ;) VeB!
0
A Messi to on umie biegac?! Jak straci piłkę to nawet niełaska biec.. :/
0
Ludzie... Mamy jeszcze 45 min... Trzeba wierzyc do końca a nie po 1 połowie marudzic. :) VeB! :D
0
Wygrać w pięknym stylu i przywieźć 3 punkty :) I mam nadzieję, że Villa dziś strzeli i zamknie buzie tym co już w niego nie wierzą i sprzedają.... Visca el Barca y Visca Catalunya! ♥ Villa Villa maravilla! ♥
0
Bravo! Oby tak dalej ;)
0
Wszystkie filmiki świetne :) Ale ostatni najbardziej mi się podobał ;)
0
Niech gra jak najdłużej.. :)
0
A ja mam nadzieję, że będą w szczytowej formie i pięknie wygrają z Getafe ;) Visca el Barca y Visca Catalunya!
0
Po zwycięstwo Panowie! ;) Najważniejsze są 3 punkty... :)
0
super ;)
0
No i super ;)
0
Messi jest po prostu niesamowity... :)