Alicja3500
Dołączył/a: listopad 2011
Poznań
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Real już 4 żółte kartki :D
0
Brawo Victor! :) Oby tak dalej ;D
0
kurcze... :/
Valencia do boju!!!
0
Jeszcze jakby Valencia wygrała... I będzie pięknie :D
0
Jak ja kocham Ville i uwielbiam jak strzela gole :D Zawsze w niego wierze! :D
0
Jest! Villa Villa Villa !!!
0
Kurcze... Myślałam, że mecz jest o 22 i nie oglądałam 1 połowy :/ Dopiero się skapłam, że mecz jest od 20 i się zdenerwowałam... :/
0
No i pięknie :) teraz tylko wrócic do formy z Villą i atak mamy piękny ;)
0
Lubiłam Pele i szanowałam, gdyż kiedyś był naprawdę wielki.... Ale teraz on mnie coraz bardziej irytuje i wkurza...! :/
Wiem. Każdy ma prawo do swojego zdania, ale błagam... :)
0
Łatwo na pewno nie będzie, ale liczę, że wygrają :) Mi skromna wygrana wystarczy :)
0
Co do tematu mogłaby się znaleźć bramka Abby Wambach (może nie najpiękniejsza) ale była bardzo ważna i strzelona w doliczonym czasie dogrywki i dzięki tej bramce przeszły do półfinału ;) http://www.metatube.com/en/videos/66077/Megan-Rapinoe-to-Abby-Wambach-goal-in-122-USA-vs-Brazil-2011-Women-s-World-Cup/
0
Wszystkie bramki świetne :) Ja zagłosowałam na Heather O'Reillyale i fajnie by było jakby znalazła się w pierwszej 3 :D (choć pewnie mało kto na świecie na nią zagłosuje) ;)
0
Statystyki na korzyść Guardioli i mam nadzieję, że dziś także tak będzie i wygramy :)
0
Barca po zwycięstwo! :D
vamos!
0
Ma rację... :) Szkoda mi Argentyny, gdyż to bardzo dobry zespół, z dobrymi piłkarzami... Muszą miec doświadczonego trener który będzie wiedział co robic, a tak to Messi sam nic nie zdobędzie :/
0
Ale miał super... :) Ja też tak chcę :D
0
Ten artykuł jest może jednostronny, ale nie obchodzi mnie to... Tu po prostu jest cała prawda o tym jaki jest tak naprawdę C.Ronaldo... :) I nie rozumiem kibiców Realu, że oni tego nie widzą i jeszcze śmią obrażac Messiego :)
0
Wybrał tak a nie inaczej i trzeba to uszanowac ;)
0
Może gra Hiszpanii ostatnio nie powala ale ja nadal w nią wierzę i liczę na ich zwycięstwo na Euro 2012 i obronie tytułu ;)
0
Bardo dobry piłkarz i cieszę się, że jest w gronie najlepszych piłkarzy :)
Ale na wygraną nie ma co liczyc ;) Ta nagroda należy się Messiemu :D
0
No i dobrze :) Super wiadomośc ;)
0
Za pare meczy pokaże na co go stac ;)
Oby na mecz z Realem był w 100% formie i pokazał im jak się gra piękną piłkę ;)
0
Mam nadzieję, że wrócili z formą i pokarzą się w sobotę w pięknym stylu ;)
0
Bardzo dobrze, że nie poszedł na dyskotekę świętowac.. :)
Wróci bardziej wypoczęty :)
0
Terminarz napięty, ale wierzę we wszystkie wygrane naszych :)
Vamos Barca! :D
0
Jedziemy po zwycięstwo! ;D
A jeśli chodzi o mecz na polsacie to jest po prostu śmieszne, że nie będą transmitowac meczu Barcy tylko dlatego, że w tamtych drużynach grają Polacy... :/
0
Muszą podejśc do meczu bardzo poważnie i nie mogą sobie pozwolic na stratę punktów. Mnie ucieszy skromne zwycięstwo, byle były 3 punkty i piękna gra ;)
VeB!
0
Gratulacje! :)
I fajnie, że coraz więcej jest artykułów z innych dziedzin sportowych związanych z Barcą :)
0
Pomysł nawet dobry... :)
0
Byle był najdłużej jak to możliwe! :)