0

Real już 4 żółte kartki :D

0

Brawo Victor! :) Oby tak dalej ;D

0

kurcze... :/
Valencia do boju!!!

0

Jeszcze jakby Valencia wygrała... I będzie pięknie :D

0

Jak ja kocham Ville i uwielbiam jak strzela gole :D Zawsze w niego wierze! :D

0

Jest! Villa Villa Villa !!!

0

Kurcze... Myślałam, że mecz jest o 22 i nie oglądałam 1 połowy :/ Dopiero się skapłam, że mecz jest od 20 i się zdenerwowałam... :/

0

No i pięknie :) teraz tylko wrócic do formy z Villą i atak mamy piękny ;)

0

Lubiłam Pele i szanowałam, gdyż kiedyś był naprawdę wielki.... Ale teraz on mnie coraz bardziej irytuje i wkurza...! :/
Wiem. Każdy ma prawo do swojego zdania, ale błagam... :)

0

Łatwo na pewno nie będzie, ale liczę, że wygrają :) Mi skromna wygrana wystarczy :)

0

Co do tematu mogłaby się znaleźć bramka Abby Wambach (może nie najpiękniejsza) ale była bardzo ważna i strzelona w doliczonym czasie dogrywki i dzięki tej bramce przeszły do półfinału ;) http://www.metatube.com/en/videos/66077/Megan-Rapinoe-to-Abby-Wambach-goal-in-122-USA-vs-Brazil-2011-Women-s-World-Cup/

0

Wszystkie bramki świetne :) Ja zagłosowałam na Heather O'Reillyale i fajnie by było jakby znalazła się w pierwszej 3 :D (choć pewnie mało kto na świecie na nią zagłosuje) ;)

0

Statystyki na korzyść Guardioli i mam nadzieję, że dziś także tak będzie i wygramy :)

0

Barca po zwycięstwo! :D
vamos!

0

Ma rację... :) Szkoda mi Argentyny, gdyż to bardzo dobry zespół, z dobrymi piłkarzami... Muszą miec doświadczonego trener który będzie wiedział co robic, a tak to Messi sam nic nie zdobędzie :/

0

Ale miał super... :) Ja też tak chcę :D

0

Ten artykuł jest może jednostronny, ale nie obchodzi mnie to... Tu po prostu jest cała prawda o tym jaki jest tak naprawdę C.Ronaldo... :) I nie rozumiem kibiców Realu, że oni tego nie widzą i jeszcze śmią obrażac Messiego :)

0

Wybrał tak a nie inaczej i trzeba to uszanowac ;)

0

Może gra Hiszpanii ostatnio nie powala ale ja nadal w nią wierzę i liczę na ich zwycięstwo na Euro 2012 i obronie tytułu ;)

0

Bardo dobry piłkarz i cieszę się, że jest w gronie najlepszych piłkarzy :)
Ale na wygraną nie ma co liczyc ;) Ta nagroda należy się Messiemu :D

0

No i dobrze :) Super wiadomośc ;)

0

Za pare meczy pokaże na co go stac ;)
Oby na mecz z Realem był w 100% formie i pokazał im jak się gra piękną piłkę ;)

0

Mam nadzieję, że wrócili z formą i pokarzą się w sobotę w pięknym stylu ;)

0

Bardzo dobrze, że nie poszedł na dyskotekę świętowac.. :)
Wróci bardziej wypoczęty :)

0

Terminarz napięty, ale wierzę we wszystkie wygrane naszych :)
Vamos Barca! :D

0

Jedziemy po zwycięstwo! ;D
A jeśli chodzi o mecz na polsacie to jest po prostu śmieszne, że nie będą transmitowac meczu Barcy tylko dlatego, że w tamtych drużynach grają Polacy... :/

0

Muszą podejśc do meczu bardzo poważnie i nie mogą sobie pozwolic na stratę punktów. Mnie ucieszy skromne zwycięstwo, byle były 3 punkty i piękna gra ;)
VeB!

0

Gratulacje! :)
I fajnie, że coraz więcej jest artykułów z innych dziedzin sportowych związanych z Barcą :)

0

Pomysł nawet dobry... :)

0

Byle był najdłużej jak to możliwe! :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?