0

Szkoda mi Fontasa.... :( Chłopak dostał szanse, żeby zagrac a tu kontuzja :/

0

Po zwycięstwo do następnej rundy! :D Real już na mas czeka ;) VeB!

0

Villa to nie tylko wielki piłkarz, ale też człowiek... :) David ma wielkie serce to widać ;)

0

Świetny autokar. :) Ale bym chciała taki jeździć ;)

0

Guardiola jet wielki :)

0

Tu i tu jest potrzebny, ale raczej większy problem ma Hiszpania... Ja jednak wierzę w Davida i mam nadzieję, że zdąży wrócic do siebie jeszcze pod koniec sezonu i pojedzie na Euro ;) Villa!

0

Haha :D Każdy ma swoje zdanie... Ale jak ja to przeczytałam to się uśmiałam ;)

0

Widać, że El Guaje chce jak najszybciej wrócić do swoich kolegów :) Również liczę, że David szybko dojdzie do siebie i zagra pod koniec sezonu ;) I oczywiście na Euro ;) Trzymaj się Villa i wracaj szybciutko do nas! :D

0

Zdrowia chłopaki i wielu sukcesów! Niech wam się spełnią te życzenia! :) VeB!

0

Ja także mam nadzieję, że Pep zostanie bo to naprawdę wielki trener :) Jeśli jednak postanowił by odejśc będzie mi przykro, ale trzeba będzie jego decyzję uszanowac...

0

Wszystkie zdjęcia świetne, lecz dla mnie najfajniejsze jest to z Danim i Ronaldo ;)
Szczęśliwego Nowego Roku kibice Barcelony! :D

0

Świetny artykuł! :)
A w Davida zawsze liczyłam, nawet jak nie był w formie. On zawsze robił wiele dla drużyny i jeszcze wiele zrobi :) Jeszcze nie raz pokaże, że jest jednym z najlepszych napastników na świecie! Villa jest po prostu wielki! I wróci w wielkim stylu i (mam nadzieję) zagra w finale LM i przyjedzie do Polski na Euro, żeby obronoc tytuł z drużyną. David wierzymy7 w Ciebie i wracaj szybko! :D illa illa illa, Villa maravilla!

0

hahahaha :D Przypadkiem?! Przypadkiem to Benzema strzelił gola w 1 minucie i przypadkiem przegrali 1:3 a nie 0:3 haha :) A do tego jeszcze przypadkiem zdobyli Puchar Króla :) Pozdrawiam ;)

0

Wracaj szybko! :)
Wesołych Świąt David!

0

Dziękuję! :) Również Wesołych Świąt dla redakcji i wszystkich kibiców Wielkiej Barcelony. Aby przyszły rok był jeszcze piękniejszy z wieloma tytułami ;) VeB!

0

Oficjalny profil Davida na facebooku http://www.facebook.com/DavidVillaJugador
Też dodał zdj z kolegami ;)

0

Valdes to świetny bramkarz.... :)
I ładny ;D

0

Zgadzam się z Bingoo :)
Ale według mnie Dani nie powinien tyle mówic o Realu... Nas obchodzi tylko Barcelona i to co oni zdobywają, a nie Real, który zawsze będzie zazdrościł Barcelonie tych wszystkich pucharów. A Ligę Mistrzów wygrali i właśnie dlatego się tam znaleźli i są najlepszą drużyną na świecie... :)

0

Dobra wiaomośc, że operacja się udała :) Pozostaje czekac na jego wielki powrót jeszcze w tym sezonie w co bardzo mocno wierzę ! :)

0

Z takim wsparciem Villa szybko wróci do siebie i jeszcze w tym sezonie zagra i pojedzie na Euro :D

0

Świetny pomysł. :) Villa na pewno się ucieszył kiedy usłyszał, że poczekają na niego ze świętowaniem ;) Mes que un club!

0

Jak ja ich kocham !!! :D Villa wracaj do zdrowia!

0

natall11
http://www.facebook.com/DavidVillaJugador
Proszę, oficjalny profil Villi ;)

0

Po zwycięstwo dla Villi! David zdrowiej jak najszybciej ;)

0

Po zwycięstwo! ;)

0

Szkoda mi chłopaka... :( Ale wierzymy w niego! :) Anims David :)

0

Kocham ten klub za wszystko.... :) A za tą ich rodzinną atmosfere jeszcze bardziej... Mes que un club!

0

Villa wszyscy jesteśmy z tobą!! :) Wracaj szybko do zdrowia... I do nas :) Illa, illa, illa Villa maravilla

0

Hiszpania bez Davida to nie to samo... :/ Ja jednak wierzę w Ville, bo to silny facet i mam wielką nadzieję, że pojedzie na Euro ;) Anims David!

0

I to mi się podoba... Wygrac finał dla Davida i Tito :) Wrócic do Barcelony z tytułem najlepszej drużyny na świecie :) VeB!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?