0

Abidal był na meczu :D

0

Brawo Barcelona! :D

0

Bardzo dobrze! Jak dla mnie to obie kartki nie były prawidłowo podyktowane....

0

A nie było, że jest wielkim wielbicielem Mourinho? Tak mi się coś kiedyś o uszy obiło... ;D

0

Od razu mówiłam, że bramka Leo... :) Ale nie zmienia to faktu, że ładnie zachował się Alexis ;)

0

Komisji ds. Rozgrywek Hiszpańskiej Federacji Piłkarskiej jest śmieszna jak i ci cali sędziowie... i nie mówię w tym momencie o błędach na korzyść Realu tylko o wszystkich ich dziecinnych błędach, czy to na korzyść Barcy czy Królewskich... Wiem, że ich praca jest ciężka, ale bez przesady, nie z takimi głupimi błędami... :/

0

"Leo trzy gole zdobył z rzutów karnych, a gwiazdor Realu ma na koncie aż 10 "jedenastek". hahaha to mówi wszystko ;D

0

I to jest właśnie wielkość Barcelony! Piłkarze z DNA Blaugrany :D

0

dla Milanu to wielkie osłabienie bo Thiago Silva to bardzo dobry obrońca... Jednak patrząc z naszej strony to dla nas lepiej ;) A co do wypowiedzi Zlatana... przecież u nas też jest/było dużo kontuzji i jakoś nikt nie marudził tak jak on tylko klub robił co mógł, żeby było dobrze i zastąpić kontuzjowanych innymi zawodnikami. :)

0

Zawsze trzeba wierzyć do końca jeszcze 9 kolejek ;) A co do Montoyi to bardzo podobał mi się jego występ we wczorajszym meczu :D Jak wszedł na boisko jakoś się uspokoiło ;) Pique w końcu zagrał dobry mecz, Messi troche kiepsko ale gola strzelił co jest najważniejsze ;) Liczą się 3 punkty! VeB!

0

Super pomysł i piękny gest całego klubu ;) Mes que un club!

0

przepraszam, że nie do tematu, ale ten news jest najnowszy, także... czy wiadomo coś kiedy Villa zacznie treningi? Bo kiedyś pojawiła się informacja, że zacznie ćwiczyć w połowie marca... :) A za miesiąc mecz z Realem i mam taką wielką nadzieję, a zarazem marzenie, żeby David zagrał w tym meczu. :) A ostatnio nie ma żadnych informacji o nim także trochę się nie cierpliwie :) Jeszcze raz przepraszam, że nie na temat ;)

0

kurcze na Messiego to po prostu brak słów... :D Niesamowity jest na boisku jak i po za nim. Tyle co on osiągnął, a sodówka nie uderzyła mu do głowy ;) Nie wiem co można jeszcze powiedziec o Leo :D Visca el Messi! Visca el Barcelona!

0

fajny pomysł :) ze sprzedaży wspomogą fundacje i będzie ok ;)

0

Może niech jeszcze zostanie za to ukarany, że tak ładnie mu powiedział... :) "Jesteś niesamowity!" co w tym złego? :D

0

Zasłużył sobie na to w 100% :D Wielki Leo! :D

0

Messi jeszcze nie jeden rekord pobije :D ma dopiero 24 lata i już tyle dokonał.... Niesamowity jest ten nasz Leoś :D Visca el Messi!

0

przyda im się dzień wolnego :) Będą mieli czas, żeby naładowc akumulatory :D http://www.fcbarcelona.com/football/first-team/detail/image_gallery/training-session-21-03-2012 zdj z treningu ;)

0

Brawo! Barcelona rządzi w każdej dyscyplinie ;)

0

Zgadam się ze wszystkim co powiedział ;) „Są ludzie, którzy mówią, że widzieli grę Pele czy Maradony, ja będę się chwalił, że widziałem grę Messiego." - dokładnie :D Ja również będę się tym chwalić, będę opowiadać o Leo wnukom :D haha

0

Odpadli... Co z tego, przecież i tak będzie ciężko, ponieważ to nie jest byle jaka drużyna... :) Ale Barca wygra! Wierzymy w to! :D Vamos!

0

Pique jest ostatnio bez formy, ale to się zmieni. trzeba tylko poczekać, a znowu będzie na najwyższym poziomie ;)

0

Leo najlepszy na świecie i nic tego nie zmieni! :D nigdy nie było, nie ma i nie będzie takiego piłkarza jak Messi :D Bardzo się cieszę, że mogę żyć w czasach Lionela i cieszyć się jego wspaniałą grą :D Visca el Messi! :D

0

Wierzę, że dadzą rade! :D więcej takich artykułów z innych sekcji sportowych Barcelony ;)

0

Piękny gest obu drużyn :)

0

Wielka szkoda, bo jest teraz bardzo potrzebny... :( Ale dadzą sobie jakoś rade :) Wracaj do nas szybciutko Adriano!

0

Po 3 punkty Barcelono! I po gole Messiego :D
P.S. mam wielka nadzieję, że Pedro się dzisiaj odblokuje i strzeli gola, może nawet kilka ;)

0

Damy rade! W końcu jakby nie było jest to wielka FC Barcelona! :D Trzeba tylko do końca sezonu wygrać każdy mecz i naciskać na Real :) Barca da rade! Vamos! :D

0

Pewnie finał będzie: Real vs Barcelona. Ale i tak mam wielką nadzieję, że będzie: Bayern vs Barcelona :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?