0

hahahahahaha :D tyle w tym temacie :P dziękuję, dobranoc ;)

0

Dobry pomysł z tym pobytem w Londynie. Być może lepiej, będą przyzwyczajeni do klimatu ;) Kurcze... piekielnie trudny będzie ten tydzień, ale dadzą rade, MUSZĄ dać radę ;) W końcu jakby nie było to Barca! ;)

0

"prawie niemożliwe" - trzeba wierzyć do końca, że jednak można wygrać ligę :) niestety trzeba tu liczyć na Real, który musi potknąć się w jakiś spotkaniach, a my musimy wszystko do końca wygrać. Ale to jest możliwe! z 10 punktów straty zrobiło się 4! Ja nawet chwili zwątpienia nie miałam, że nie wygramy ligi ;)

0

przepraszam, że nie na temat. :) Ale dlaczego nie ma jeszcze artykułu z wczorajszej konferencji Pepa? :/

0

filmik z treningu ;P

0

W pierwszej jedenastce chciałabym Montoye... pokazał co potrafi i według mnie mógłby zagrac od początku. :) Po co ryzykowac z Alvesem (chociaż to twardy facet) :)

0

cieszę się, że o 20 :D Wygramy to! Vamos Barca!

0

No nie jest kolorowo, chociaż w czwartek sobie odpoczną. :) Teraz trzeba dużo pracowac bo do końca sezonu trzeba utrzymac dobre tempo.

0

0

Jest Pique - jest impreza :D Trzymaj się Eric! Wszyscy z Tobą jesteśmy! Animo Abidal!

0

Adriano to spoko gośc i piłkarz :) jak dla mnie to bardzo dobry rezerwowy, tylko szkoda, że tak często miewa kontuzje :/ no ale cóż... może w przyszłym sezonie będzie lepiej i kontuzje odpuszczą nie tylko jemu, a całej drużynie ;) a co do tego, że wczoraj nie podał dołem... Przecież najlepszym się zdarza, a ten komentator przesadzał ciągle się powtarzając :) ciekawa jestem jak on by to zrobił, bo w gadaniu każdy jest dobry :P

0

Dobrze, że Alvesowi nic nie jest :) Ja jednak na miejscu Pepa bym nie ryzykowała i dała szansę Montyi w meczu z Getafe :)

0

Jak nam strzelili i mecz był nerwowy to właśnie liczyłam na Puyola :D Miałam mega przeczucie, że to on doprowadzi do remisu :D Tarzan jest niesamowity, niech z nami będzie jak najdłużej ;)

0

Najbardziej mnie cieszy gol Pedrito :D No i oczywiście 3 punkty :) Kurcze znowu kontuzja.... :/ Miejmy nadzieję, że nie będzie groźna i na sobotę wróci (choc wątpię). Podoba mi się gra Montoyi jak wchodzi w drugiej połowie (już kolejny mecz, który był dobrym przykładem, że Martin jest dobrą zmianą). Może we wtorek dostanie szanse na grę od pierwszych minut :)

0

A David to niby nic dla drużyny nie robił?! Ja zawsze będę go bronic, bo to jest jeden z najlepszych piłkarzy... Zawsze w niego wierzyłam i kiedy drużynie nie szło zjawiał się Villa. A jak nie strzelał czy był w złej formie to już 3/4 kibiców na ławkę go dawało.... :/ doznał kontuzji to nagle znaleźli się wszyscy co czekają na powrót El Guaje bo nagle by się przydał... :/ Ale każdy ma swoje zdanie, ja mam akurat takie ;)

0

Na pewno będzie go brakowac we wtorek, bo miałam nadzieję, że może Xavi sobie odpocznie :) Ale po tym co dzisiaj pokazał... :/ Nie podobała mi się jego gra, nie wspominając już o Keicie :P

0

Patrząc na liczbę goli Villi i Alexisa to David jest lepszy.... Nie ma go prawie 4 miesiące a Sanchez (nie licząc tych kontuzji) miał więcej czasu do pokazania się niż El Guaje... A tak to prawie wszyscy narzekali na Ville, że kiepsko gra. :/ Dzisiejszy mecz Sancheza w porównaniu do paru innych bardzo mi się podobał, bo jeszcze mnie do siebie nie przekonał ;)

0

Jak już poniżej... Po 3 punkty! Vamos Barca! :D

0

Skład dobry, niech nasz mózg drużyny sobie odpocznie - zasłużył :) I mam właśnie nadzieję, że Pedro wystąpi od początku. Niech się w końcu odblokuje i coś strzeli :D

0

Villa zostanie. :) Szkoda tylko, że najpewniej nie zagra z Realem na CN... :( A miałam taką wielką nadzieję, że zdąży wrócić na ten mecz i kibice gorąco by go powitali. :( A co do Euro - jestem pewna, że pojedzie i będzie biegać po naszych boiskach ;) Visca el Villa!

0

Statystyki są za Barceloną, ale wszystko jest możliwe... :) Po 3 punkty - Vamos!

0

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=duzHkLaVbsk

0

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=duzHkLaVbsk

0

Ja to już nawet nie słucham tego wielkiego "the special one" bo śmiac mi się che... jak i większości tych ANTY fanów Barcelony. Przegrywają to płaczą i zwalają na sędziów i aktorstwo Barcy. Niech najpierw popatrzą na poziom inteligencji swojej drużyny, a później oceniają Barcelone...

0

hahaha... NIE. Tello jest nasz i go nie oddamy :D dziękuję i do widzenia :P

0

Brawo Athletic Bilbao (6:4), Atletico Madryt (4:2) i Valencia CF (5:2) !! :D 3 Hiszpańskie drużyny w półfinale LE :P

0

Lloret de Mar :D

0

Czekamy na Ville :D

0

dobrze, że jutro odpoczną :) Należy im się odpoczynek po takim wyczerpującym meczu jak wczoraj :P Należy także zauwarzyc, że Alves cwiczył normalnie ;)

0

Ja pierdziele... Nie wiem czy mam się śmiac czy płakac... :/ To jest żenujące. Zawsze jest "zły sędzia", "sędzia pomaga Barcelonie", "Barca wygrywa dzięki sędziom" co to ma byc?! Płaczą jak małe dzieci, a już nie pamiętają, jak tydzień temu Barcelona powinna miec karny za faul na Alexisie?! Niech sobie przypomną, a nie ryczą.... :/ ŻENADA :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?