Alicja3500
Dołączył/a: listopad 2011
Poznań
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Puyol to wielki człowiek i piłkarz. To prawdziwy kapitan, jakich mało. Wracaj szybko do zdrowia!!
0
Bez wątpienia zasłużył ;)
0
Alba, Silva i Llorente. Tą 3 najbardziej chce w Barcelonie ;)
0
Szkoda Puyola, jest to wielki pech... :/ Miał świetny sezon, super forma i pod koniec taka kontuzja :/ Jeszcze to Euro... Piłkarze zawsze chcą grac w reprezentacji, tym bardziej na takich imprezach. Mam nadzieję, że Villa chociaż pojedzie.
0
bardzo przepraszam, że nie na temat, ale mam problem... :( zamówiłam przed chwilą książki o fcb i hiszpanii. jak przyszło na pocztę potwierdzenie okazało się, że przez przypadek zamówiłam 2 książki o hiszpanii :/ da się to jakoś cofnąc? jeśli by ktoś wiedział byłabym niezmiernie wdzięczna...
0
Takie mecze to świetna sprawa. Zabawa, zabawa i zabawa + pieniądze dla biednych.
0
Tylko nie Chelsea....! Nigdy nie lubiłam, nie lubię i nie będę lubić tego klubu. Zrobi sobie przerwe i wróci do FCB ;)
0
O niee ;( To fatalnie.... ;( W poprzednim sezonie miał tyle kontuzji, po tej operacji rok temu i po jego formie w tym sezonie, to strasznie... ;( miejmy nadzieję, że wszystko będzie dobrze i wróci jak rok temu.
0
Mam jednak nadzieję, że pojedzie. Villa to najlepszy strzelec Hiszpanii i byłaby to duża strata... :( Miejmy nadzieję, że zdąży i będzie w formie, żeby go wybrał. Vamos Villa!
0
Szkoda, że podczas "ery" Pepa nie miałam tego szczęścia, żeby tam byc ;(
0
kibice Barcelony również będą szanowac Pepa i Messiego oczywiście ;)
0
Uwielbiam piłkę nożną nie tylko mężczyzn ale i kobiet. Szkoda tylko, że kobieca piłka jest tak mało popularna, że nie można oglądac meczów. :( Imprezy typu MŚ kobiet w piłce nożnej są świetne i miło się ogląda. Tego typu artykuły mogłyby się częściej znajdowac, ponieważ na pewno są tu dziewczyny tak jak ja, które lubią damską piłkę ;)
0
Bardzo dobrze, że zostaje. To świetny piłkarz, tylko sezon nie należał do najlepszych (kontuzje, słaba forma) i głupotą było by go sprzedac po jednym złym sezonie. Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie będzie wiele mniej kontuzji w całej Barcelonie, wróci Villa i MVP + Alexis :) Będzie świetny atak.
0
Masche to naprawdę świetny piłkarz i człowiek... Bardzo się cieszę, że go mamy. A co do tej sytuacji... PIĘKNE. W tym momencie, jak Leo przytulił Pepa łzy nagle popłynęły i co tu dużo mówic ;)
0
Pepa syn... Czyżby w przyszłości trener jak tata? :D
0
Jak ja tego "człowieka" nie znoszę.... Pep nic nie udaje, on jest doskonały i kulturalny, nie musi nic ukrywac... Mou jest idiotą i pokazuje to na każdym kroku, jakby udawał innego to by budziło podejrzenie, ale nie Pep.... A co do C.Ronaldo... hahahaha :D "Kto wygrał najważniejszą ligę na świecie? Cristiano Ronaldo. Kto zasługuje na Złotą Piłkę? Cristiano Ronaldo". hahahah dobre sobie...
0
Wróci, wróci.. ;) Wszyscy w to wierzymy, a jak nie wszyscy do większośc :)
VeB! Visca el Guardiola!
0
http://www.fcbarcelona.com/football/first-team/detail/image_gallery/pep-guardiola-s-last-game-at-camp-nou
http://www.fcbarcelona.com/football/first-team/detail/image_gallery/graciespep
0
Feliz cumpleaños, Dani!
Zdrowia i samych sukcesów z Barceloną i reprezentacją ;)
PS. Ja nie wierzę w te plotki... Dani zostanie.
0
Pep jest niesamowity, jak i cała Barcelona... Będzie mi cholernie brakowac go podczas meczu i jego wypowiedzi... ;( Ale on tak kocha Barce, że wierzę, że jeszcze wróci jako trener ;) Visca el Pep!!!
0
Nie wiem co myslec o tym wszystkim... Szczerze, to nie za bardzo biorę te wszystkie plotki do siebie... Co kawałek jest, że ktoś z Barcelony odejdzie, ktoś przyjdzie itp... Pewnośc to będzie przed rozpoczęciem sezonu. Wtedy wszystko będzie jasne, a nie w kółko te plotki, które będą minimum przez najbliższe 3 miesiące.
0
No jeśli w tych 2 kolejnych meczach zagra tak jak z Rayo to w finale mógłby zawitac ;) Pedro to świetny piłkarz, podoba mi się jego dynamika, również dobrze się cofał, żeby odebrac piłkę.. Szkoda, że w tym sezonie przez te kontuzje był bez formy. :( miejmy nadzieję, że następny będzie lepszy nie tylko dla niego, ale dla całej drużyny.
PS. Fajnie jakby pojechał na Euro ;)
0
http://26.media.tumblr.com/tumblr_m3eugnYRou1qdzgyco1_250.gif
http://27.media.tumblr.com/tumblr_m3eugnYRou1qdzgyco2_250.gif
0
Kibice byli wspaniali skandując "Guardiola" ;D
0
Chciałabym pogratulować Realowi i jego kibicom przebywającym na tej stronie Mistrzostwa Hiszpanii. Puchar odzyskali po trzech latach dominacji FC Barcelony w lidze. ;) Tytuł im się należy, ponieważ cały sezon (no może z wyjątkami) grali lepiej niż Barca, a przede wszystkim grali równo u siebie i na wyjazdach. GRATULACJE!!!
Visca el Barça y Visca Catalunya! ♥ Zawsze Blaugrana ♥
0
hahaha Ronaldo mistrz karnych
0
http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2012/05/f9c2f876fd0722134cc5a437fabe7ac7.gif?1335969845 ;D
0
Ja również wierzę, że wróci do Barcy. ;) zatęskni i wróci, ale jako trener, choc inne opcje też mogą byc ;)
0
W meczu z Rayo Pinto zagrał bardzo dobrze. ;) pomijając ten błąd bodajże na początku meczu, to później bronił świetnie. Jak dostaje szanse zawsze ją wykorzysta ;) Oby w finale zagrał również świetnie ;)
0
VV to przecież dobry bramkarz, nie rozumiem jak niektórzy go tak krytykują... :( Wiadomo nie zawsze jest w najwyższej formie i zdarzy mu się wpuścic głupio bramkę, ale trzeba pamiętac, że wiele razy nas ratował... Vamos Victor!