0

Puyol to wielki człowiek i piłkarz. To prawdziwy kapitan, jakich mało. Wracaj szybko do zdrowia!!

0

Bez wątpienia zasłużył ;)

0

Alba, Silva i Llorente. Tą 3 najbardziej chce w Barcelonie ;)

0

Szkoda Puyola, jest to wielki pech... :/ Miał świetny sezon, super forma i pod koniec taka kontuzja :/ Jeszcze to Euro... Piłkarze zawsze chcą grac w reprezentacji, tym bardziej na takich imprezach. Mam nadzieję, że Villa chociaż pojedzie.

0

bardzo przepraszam, że nie na temat, ale mam problem... :( zamówiłam przed chwilą książki o fcb i hiszpanii. jak przyszło na pocztę potwierdzenie okazało się, że przez przypadek zamówiłam 2 książki o hiszpanii :/ da się to jakoś cofnąc? jeśli by ktoś wiedział byłabym niezmiernie wdzięczna...

0

Takie mecze to świetna sprawa. Zabawa, zabawa i zabawa + pieniądze dla biednych.

0

Tylko nie Chelsea....! Nigdy nie lubiłam, nie lubię i nie będę lubić tego klubu. Zrobi sobie przerwe i wróci do FCB ;)

0

O niee ;( To fatalnie.... ;( W poprzednim sezonie miał tyle kontuzji, po tej operacji rok temu i po jego formie w tym sezonie, to strasznie... ;( miejmy nadzieję, że wszystko będzie dobrze i wróci jak rok temu.

0

Mam jednak nadzieję, że pojedzie. Villa to najlepszy strzelec Hiszpanii i byłaby to duża strata... :( Miejmy nadzieję, że zdąży i będzie w formie, żeby go wybrał. Vamos Villa!

0

Szkoda, że podczas "ery" Pepa nie miałam tego szczęścia, żeby tam byc ;(

0

kibice Barcelony również będą szanowac Pepa i Messiego oczywiście ;)

0

Uwielbiam piłkę nożną nie tylko mężczyzn ale i kobiet. Szkoda tylko, że kobieca piłka jest tak mało popularna, że nie można oglądac meczów. :( Imprezy typu MŚ kobiet w piłce nożnej są świetne i miło się ogląda. Tego typu artykuły mogłyby się częściej znajdowac, ponieważ na pewno są tu dziewczyny tak jak ja, które lubią damską piłkę ;)

0

Bardzo dobrze, że zostaje. To świetny piłkarz, tylko sezon nie należał do najlepszych (kontuzje, słaba forma) i głupotą było by go sprzedac po jednym złym sezonie. Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie będzie wiele mniej kontuzji w całej Barcelonie, wróci Villa i MVP + Alexis :) Będzie świetny atak.

0

Masche to naprawdę świetny piłkarz i człowiek... Bardzo się cieszę, że go mamy. A co do tej sytuacji... PIĘKNE. W tym momencie, jak Leo przytulił Pepa łzy nagle popłynęły i co tu dużo mówic ;)

0


Pepa syn... Czyżby w przyszłości trener jak tata? :D

0

Jak ja tego "człowieka" nie znoszę.... Pep nic nie udaje, on jest doskonały i kulturalny, nie musi nic ukrywac... Mou jest idiotą i pokazuje to na każdym kroku, jakby udawał innego to by budziło podejrzenie, ale nie Pep.... A co do C.Ronaldo... hahahaha :D "Kto wygrał najważniejszą ligę na świecie? Cristiano Ronaldo. Kto zasługuje na Złotą Piłkę? Cristiano Ronaldo". hahahah dobre sobie...

0

Wróci, wróci.. ;) Wszyscy w to wierzymy, a jak nie wszyscy do większośc :)
VeB! Visca el Guardiola!

0

Feliz cumpleaños, Dani!
Zdrowia i samych sukcesów z Barceloną i reprezentacją ;)

PS. Ja nie wierzę w te plotki... Dani zostanie.

0

Pep jest niesamowity, jak i cała Barcelona... Będzie mi cholernie brakowac go podczas meczu i jego wypowiedzi... ;( Ale on tak kocha Barce, że wierzę, że jeszcze wróci jako trener ;) Visca el Pep!!!

0

Nie wiem co myslec o tym wszystkim... Szczerze, to nie za bardzo biorę te wszystkie plotki do siebie... Co kawałek jest, że ktoś z Barcelony odejdzie, ktoś przyjdzie itp... Pewnośc to będzie przed rozpoczęciem sezonu. Wtedy wszystko będzie jasne, a nie w kółko te plotki, które będą minimum przez najbliższe 3 miesiące.

0

No jeśli w tych 2 kolejnych meczach zagra tak jak z Rayo to w finale mógłby zawitac ;) Pedro to świetny piłkarz, podoba mi się jego dynamika, również dobrze się cofał, żeby odebrac piłkę.. Szkoda, że w tym sezonie przez te kontuzje był bez formy. :( miejmy nadzieję, że następny będzie lepszy nie tylko dla niego, ale dla całej drużyny.
PS. Fajnie jakby pojechał na Euro ;)

0

Kibice byli wspaniali skandując "Guardiola" ;D

0

Chciałabym pogratulować Realowi i jego kibicom przebywającym na tej stronie Mistrzostwa Hiszpanii. Puchar odzyskali po trzech latach dominacji FC Barcelony w lidze. ;) Tytuł im się należy, ponieważ cały sezon (no może z wyjątkami) grali lepiej niż Barca, a przede wszystkim grali równo u siebie i na wyjazdach. GRATULACJE!!!
Visca el Barça y Visca Catalunya! ♥ Zawsze Blaugrana ♥

0

hahaha Ronaldo mistrz karnych

0

Ja również wierzę, że wróci do Barcy. ;) zatęskni i wróci, ale jako trener, choc inne opcje też mogą byc ;)

0

W meczu z Rayo Pinto zagrał bardzo dobrze. ;) pomijając ten błąd bodajże na początku meczu, to później bronił świetnie. Jak dostaje szanse zawsze ją wykorzysta ;) Oby w finale zagrał również świetnie ;)

0

VV to przecież dobry bramkarz, nie rozumiem jak niektórzy go tak krytykują... :( Wiadomo nie zawsze jest w najwyższej formie i zdarzy mu się wpuścic głupio bramkę, ale trzeba pamiętac, że wiele razy nas ratował... Vamos Victor!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?