Alicja3500
Dołączył/a: listopad 2011
Poznań
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szkoda, że nie ma go na Euro, ale za to będzie w 100% gotowy na nowy sezon. :) Już nie mogę się doczekac jego gry, a co najważniejsze, jego goli i radości po ich strzeleniu ;D Visca el David
0
Jak dla mnie napastnik jest niepotrzebny, teraz Villa i Afellay wracają po kontuzji, mamy Pedro, Tello, Cuence no i Messiego oczywiście. Powinniśmy sprowadzic lewego i środkowego obrońcę.
0
Xavi zajmuję się graniem, a ty panie Mou się nie przejmuj, bo nasz mózg jest jedym z najlepszych...
0
pierwsze 20 min były wspaniałe, później próbowaliśmy, ale nie wychodziło. 2 połowa? Katastrofa... :/
0
My tu gadu, gadu, a Barca w kosza gra ;P
0
Nie ma co. Oglądam Argentyna - Brazylia, a nie Niemcy - Portugalia ;D
0
Nie mogę się już go u nas doczekac :P
0
To fantastycznie! :D Teraz czekac na oficjalne info i jest pięknie ;D
0
Adriano jest super! Musi zotac i basta :D
0
Całym sercem za Polską i Hiszpanią :D A z grupy B mam nadzieję, że wyjdą Niemcy i Holandia. Portugalia do domu!!! :P
0
Smutna wiadomośc... :( Takie życie, nigdy nie wiadomo, co może się wydarzyc. :/ "Preciado był w Walencji i dzisiaj miał być zaprezentowany jako nowy szkoleniowiec pierwszej drużyny klubu Villarreal.".....
0
0
co to był za rzut!!!!!! :D
0
jeeeeeeeeeest :D
0
remis!!!!
0
Taka informacja pojawiła się na fb jednego z Barcelońskich profili.: Messi zostanie ojcem jesienią tego roku. Jego dziewczyna, Antonella, miała pierwsze badanie ultrasonograficzne wykonanie w dniu 14 kwietnia. To będzie... CHŁOPIEC !! :)
0
Nie interesuję się za bardzo koszykówką, ale to trzeba obejrzeć :) Vamos Barca!!!
0
Zaraz po reprezentacji Hiszpanii, to właśnie Brazylia i Argentyna są moimi ulubionymi drużynami. :) Ale na MŚ całym sercem będę za Argentyną, ponieważ chcę, żeby Leo zdobył to, czego mu brakuje, czyli mistrza świata ;) A co do meczu mam nadzieję, że będzie to piękne widowisko ;)
0
Też bym chciała, żeby do nas przyszedł :D
To jednak prawda, że Messi będzie tatą. :D Villa ma wprawę, to w razie coś, to pomoże :P
0
On nie może odejśc! To jest świetny rezerwowy, a jak nie mieliśmy lewego obrońcy, to super grał w obronie i często podchodził do ataku. Musi zostac...
0
Nawet jak go nam nie sprzedadzą, a Jordi nie podpisze nowego kontraktu, to za rok przyjdzie za darmo... Ale ja chce go już w tym sezonie :)
0
Alba gra świetnie. Musi byc nasz :D
0
Jemu bardzo zależy na grze w Argentynie. Chociaż jestem za Hiszpanią, to z całego serca mu życzę, żeby wygrał MŚ 2014. Zasługuje na to.
0
Alba - 12 mln
Bale - 40 mln.... No comment.
Alba musi przyjśc do nas przed Euro. Czekamy ;)
0
0
Fajowo! :D bardzo się cieszę, wyśmienicie by było jakby był chłopiec i odziedziczył talenta za tatą :D Byśmy mieli w przyszłości gwiazdę Leo Junior :D
0
Fajnie by było jakby obie strony doszły do porozumienia. Ciekawie by było :)
0
Fajnie jakby Silva do nas przyszedł, ale ta kwota.... :/ Barca nigdy za niego tyle nie da.
0
Trzeba to wygrac. Vamos Barca!!!
0
Świetny wywiad. Xavi to super gośc i ze wszystkim co powiedział się zgadam. Visca el Xavi!