0

Szkoda, że nie ma go na Euro, ale za to będzie w 100% gotowy na nowy sezon. :) Już nie mogę się doczekac jego gry, a co najważniejsze, jego goli i radości po ich strzeleniu ;D Visca el David

0

Jak dla mnie napastnik jest niepotrzebny, teraz Villa i Afellay wracają po kontuzji, mamy Pedro, Tello, Cuence no i Messiego oczywiście. Powinniśmy sprowadzic lewego i środkowego obrońcę.

0

Xavi zajmuję się graniem, a ty panie Mou się nie przejmuj, bo nasz mózg jest jedym z najlepszych...

0

pierwsze 20 min były wspaniałe, później próbowaliśmy, ale nie wychodziło. 2 połowa? Katastrofa... :/

0

My tu gadu, gadu, a Barca w kosza gra ;P

0

Nie ma co. Oglądam Argentyna - Brazylia, a nie Niemcy - Portugalia ;D

0

Nie mogę się już go u nas doczekac :P

0

To fantastycznie! :D Teraz czekac na oficjalne info i jest pięknie ;D

0

Adriano jest super! Musi zotac i basta :D

0

Całym sercem za Polską i Hiszpanią :D A z grupy B mam nadzieję, że wyjdą Niemcy i Holandia. Portugalia do domu!!! :P

0

Smutna wiadomośc... :( Takie życie, nigdy nie wiadomo, co może się wydarzyc. :/ "Preciado był w Walencji i dzisiaj miał być zaprezentowany jako nowy szkoleniowiec pierwszej drużyny klubu Villarreal.".....

0

0

co to był za rzut!!!!!! :D

0

jeeeeeeeeeest :D

0

remis!!!!

0

Taka informacja pojawiła się na fb jednego z Barcelońskich profili.: Messi zostanie ojcem jesienią tego roku. Jego dziewczyna, Antonella, miała pierwsze badanie ultrasonograficzne wykonanie w dniu 14 kwietnia. To będzie... CHŁOPIEC !! :)

0

Nie interesuję się za bardzo koszykówką, ale to trzeba obejrzeć :) Vamos Barca!!!

0

Zaraz po reprezentacji Hiszpanii, to właśnie Brazylia i Argentyna są moimi ulubionymi drużynami. :) Ale na MŚ całym sercem będę za Argentyną, ponieważ chcę, żeby Leo zdobył to, czego mu brakuje, czyli mistrza świata ;) A co do meczu mam nadzieję, że będzie to piękne widowisko ;)

0

Też bym chciała, żeby do nas przyszedł :D
To jednak prawda, że Messi będzie tatą. :D Villa ma wprawę, to w razie coś, to pomoże :P

0

On nie może odejśc! To jest świetny rezerwowy, a jak nie mieliśmy lewego obrońcy, to super grał w obronie i często podchodził do ataku. Musi zostac...

0

Nawet jak go nam nie sprzedadzą, a Jordi nie podpisze nowego kontraktu, to za rok przyjdzie za darmo... Ale ja chce go już w tym sezonie :)

0

Alba gra świetnie. Musi byc nasz :D

0

Jemu bardzo zależy na grze w Argentynie. Chociaż jestem za Hiszpanią, to z całego serca mu życzę, żeby wygrał MŚ 2014. Zasługuje na to.

0

Alba - 12 mln
Bale - 40 mln.... No comment.
Alba musi przyjśc do nas przed Euro. Czekamy ;)

0

0:45

0

Fajowo! :D bardzo się cieszę, wyśmienicie by było jakby był chłopiec i odziedziczył talenta za tatą :D Byśmy mieli w przyszłości gwiazdę Leo Junior :D

0

Fajnie by było jakby obie strony doszły do porozumienia. Ciekawie by było :)

0

Fajnie jakby Silva do nas przyszedł, ale ta kwota.... :/ Barca nigdy za niego tyle nie da.

0

Trzeba to wygrac. Vamos Barca!!!

0

Świetny wywiad. Xavi to super gośc i ze wszystkim co powiedział się zgadam. Visca el Xavi!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?