Alicja3500
Dołączył/a: listopad 2011
Poznań
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Witamy Jordi!!! :D Już nie mogę się doczekac, jak będzie grał z resztą drużyny :D
0
http://www.rojadirecta.me/goto/racinguistatv4.blogspot.com.es/p/racinguista-tv-1.html jak ktoś chciałby obejrzec świętowanie w Madrycie ;D
0
Iniesta - wielki piłkarz i człowiek!!!
0
torres i silva?! hahahahah. za nich pedro i cesc!
0
http://vcf.pl/?id=5615 Przeczytajcie sobie komentarze "wielkich kibiców" Valencii.... Jak zmieszali Albe z gó**em :/ Wierzyc się nie chce..... Zawsze darzyłam Valencie szacunkiem, ale od teraz na pewno szacunkiem nie darzę jej "kibiców".... :/
0
Również jestem szczęśliwa! :D Witaj w domu!
0
W końcu ;D Alba witamy w Barcelonie!!!
0
¡Vamos España! ♥
0
To jest bardzo zła decyzja. Przez anulowanie kar Mou będzie czuł się bezkarnie i będzie robił co mu się podoba, bo będzie wiedział, że nic mu nie grozi....
0
MANITA123,
Co ten komentarz ma znacyc?! Dobrze się czujemy dzisiaj???? :/
0
Cesc za Silve i na atak napastnika....
0
Niesamowity mecz, dużo emocji :D
campeones campeones ole ole ole!!!
VeB!
0
Bardzo mi się podobała gra Alby w meczu z Francją. :) A co do Pedro... Na każdym kroku go chwalą itd, a zagrał dopiero pierwszy raz i to w końcówce, gdzie nie zdążył za bardzo nic szczególnego pokazac (nie licząc wywalczonego karnego). A Silva i Torres dla mnie grają jedno wielkie NIC i grają w każdym meczu.... :/
0
Jeśli Barcelona by go chciała i sam zawodnik byłby chętny to dlaczego go nie sprowadzic? Nie mówię, że na ten sezon, może po MŚ. On z Messim na ataku, byłoby świetnie. Widac dobrze się wypowiada na temat Barcelony i zawodników, zmądrzał.
0
Jakie to życie jest niesprawiedliwe... :( Młody człowiek choruje na raka i często przegrywa walkę z tą chorobą, gdzie ma całe życie przed sobą. Wielu starszych ludzi, którzy chcieliby zejśc z tego świata w spokoju, ciężko choruje i się męczy.... Dlaczego :/
0
Nieee :( Adriano musi zostac. Po operacji Abidala tylko jego mieliśmy na lewą obronę i spisał się świetnie.
0
Wszystkiego Najlepszego Leo! Zdrowia, wielu sukcesów w Barcelonie i w reprezentacji, szczególnie życzę zdobycia upragnionego Mistrzostwa Świata :D
0
Portugalia to silna DRUŻYNA a nie tylko Ronaldo....
0
Mecz do najlepszych nie należał, ale ważne, że wygrali :D Teraz czas na Portugalię!!! :D
0
Wielka szkoda, ale nie ma co ryzykować. Zdrowie jest ponad wszystko, a mecz można obejrzeć w tv ;)
0
Uwielbiam ich! :D
0
Busquets wie co mówi. Francja będzie walczyła z Hiszpanią jak równy z równym, nie będzie to łatwy mecz. Vamos La Roja!!!
0
Mam nadzieję, że postawi na Pedro od początku ;)
0
jeonek
hahahaha ale się uśmiałam... Tak jestem tak głupia, że nie wiem, że Cesc jest Hiszpanem... Bożeeee. Przeczytaj jeszcze raz, a jak nie zrozumiesz to wytłumaczę o co mi chodziło.... ;)
0
Adriano musi zostac....
0
Bo Iniesta to świetny piłkarz pod każdym względem ;D
0
Jeśli jest w wielkiej formie to dlaczego nie zagrał jak dotąd ani minuty??? Mam nadzieję, że z Francja wyjdzie w pierwszym składzie wraz z Fabregasem. Bo jak naradzie Torres i Silva to dla mnie tragedia :/
0
Jak dla mnie Iniesty nie da się opisac... :D Niesamowity piłkarz i człowiek. Jak na razie najlepszy zawodnik Hiszpanii na Euro. Visca el Andres! :D
0
Henrikez,
Nie chodzi mi o to, że grałby za darmo. :) ale na pewno nie tyle co tam (tak mi się bynajmniej wydaje) :)
0
Może w tych meczach styl w jakim Hiszpania wygrywała nie powalał, ale najważniejsze, że odnosiła zwycięstwa. Teraz przed nimi ciężki mecz i życzę powodzenia. Vamos Hiszpania!!! :D