0

Witamy Jordi!!! :D Już nie mogę się doczekac, jak będzie grał z resztą drużyny :D

0

http://www.rojadirecta.me/goto/racinguistatv4.blogspot.com.es/p/racinguista-tv-1.html jak ktoś chciałby obejrzec świętowanie w Madrycie ;D

0

Iniesta - wielki piłkarz i człowiek!!!

0

torres i silva?! hahahahah. za nich pedro i cesc!

0

http://vcf.pl/?id=5615 Przeczytajcie sobie komentarze "wielkich kibiców" Valencii.... Jak zmieszali Albe z gó**em :/ Wierzyc się nie chce..... Zawsze darzyłam Valencie szacunkiem, ale od teraz na pewno szacunkiem nie darzę jej "kibiców".... :/

0

Również jestem szczęśliwa! :D Witaj w domu!

0

W końcu ;D Alba witamy w Barcelonie!!!

0

¡Vamos España! ♥

0

To jest bardzo zła decyzja. Przez anulowanie kar Mou będzie czuł się bezkarnie i będzie robił co mu się podoba, bo będzie wiedział, że nic mu nie grozi....

0

MANITA123,
Co ten komentarz ma znacyc?! Dobrze się czujemy dzisiaj???? :/

0

Cesc za Silve i na atak napastnika....

0

Niesamowity mecz, dużo emocji :D
campeones campeones ole ole ole!!!
VeB!

0

Bardzo mi się podobała gra Alby w meczu z Francją. :) A co do Pedro... Na każdym kroku go chwalą itd, a zagrał dopiero pierwszy raz i to w końcówce, gdzie nie zdążył za bardzo nic szczególnego pokazac (nie licząc wywalczonego karnego). A Silva i Torres dla mnie grają jedno wielkie NIC i grają w każdym meczu.... :/

0

Jeśli Barcelona by go chciała i sam zawodnik byłby chętny to dlaczego go nie sprowadzic? Nie mówię, że na ten sezon, może po MŚ. On z Messim na ataku, byłoby świetnie. Widac dobrze się wypowiada na temat Barcelony i zawodników, zmądrzał.

0

Jakie to życie jest niesprawiedliwe... :( Młody człowiek choruje na raka i często przegrywa walkę z tą chorobą, gdzie ma całe życie przed sobą. Wielu starszych ludzi, którzy chcieliby zejśc z tego świata w spokoju, ciężko choruje i się męczy.... Dlaczego :/

0

Nieee :( Adriano musi zostac. Po operacji Abidala tylko jego mieliśmy na lewą obronę i spisał się świetnie.

0

Wszystkiego Najlepszego Leo! Zdrowia, wielu sukcesów w Barcelonie i w reprezentacji, szczególnie życzę zdobycia upragnionego Mistrzostwa Świata :D

0

Portugalia to silna DRUŻYNA a nie tylko Ronaldo....

0

Mecz do najlepszych nie należał, ale ważne, że wygrali :D Teraz czas na Portugalię!!! :D

0

Wielka szkoda, ale nie ma co ryzykować. Zdrowie jest ponad wszystko, a mecz można obejrzeć w tv ;)

0

Uwielbiam ich! :D

0

Busquets wie co mówi. Francja będzie walczyła z Hiszpanią jak równy z równym, nie będzie to łatwy mecz. Vamos La Roja!!!

0

Mam nadzieję, że postawi na Pedro od początku ;)

0

jeonek
hahahaha ale się uśmiałam... Tak jestem tak głupia, że nie wiem, że Cesc jest Hiszpanem... Bożeeee. Przeczytaj jeszcze raz, a jak nie zrozumiesz to wytłumaczę o co mi chodziło.... ;)

0

Adriano musi zostac....

0

Bo Iniesta to świetny piłkarz pod każdym względem ;D

0

Jeśli jest w wielkiej formie to dlaczego nie zagrał jak dotąd ani minuty??? Mam nadzieję, że z Francja wyjdzie w pierwszym składzie wraz z Fabregasem. Bo jak naradzie Torres i Silva to dla mnie tragedia :/

0

Jak dla mnie Iniesty nie da się opisac... :D Niesamowity piłkarz i człowiek. Jak na razie najlepszy zawodnik Hiszpanii na Euro. Visca el Andres! :D

0

Henrikez,
Nie chodzi mi o to, że grałby za darmo. :) ale na pewno nie tyle co tam (tak mi się bynajmniej wydaje) :)

0

Może w tych meczach styl w jakim Hiszpania wygrywała nie powalał, ale najważniejsze, że odnosiła zwycięstwa. Teraz przed nimi ciężki mecz i życzę powodzenia. Vamos Hiszpania!!! :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?