0

Wierzę w niego i mam nadzieję, że będzie w przyszłości ważną postacią w FCB :D Najlepszego

0

Nie ma co się śpieszyć, ale jednak miałam taką nadzieję, że zagra z Realem... Villa czekam na Ciebie z niecierpliwieniem :D

0

Ma koszulkę z jego nazwiskiem z 2004/05 :D
Dla większości oglądanie Barcy to przyjemnośc :D

0

Po jego wczorajszym występie zaczęłam się martwic... :( Może dobrze by było go WYPOŻYCZYC do Arsenalu lub Liverpoolu, żeby się chłopak ograł. Jeśli po roku/dwóch grał na poziomie Barcelony można byłoby go odkupic.

0

Jordi

0

Nie obrażaj mnie!!! Przecież wiem, że nie trenuje, napisałam tylko co powiedział komentator podczas meczu. Może nie słyszałeś.... :/

0

No właśnie mnie też... Były wiadomości o tym, że się pare razy pojawił, ale nie było nic o tym, że trenuje z resztą drużyny. Raczej coś sobie pan komentator dopowiedział :)

0

Od kiedy Abidal trenuje z drużyną? :D czyżbym coś ominęła :P

0

Na pewno nie sprzedac! Jak już to wypożyczyc, dla mnie Tello był i nadal jest lepszy od Cuenki.

0

Najważniejsze, żeby obyło się bez kontuzji. Vamos Barca

0

Nareszcie :) Mam nadzieję, że w tym sezonie więcej sobie pogra, bo bardzo go lubię ;)

0

Ważne, żebyśmy wygrywali z United w meczach o stawkę :D

0

Villaaaaa

0

Ja pewnie nigdy czegoś takiego nie przeżyje... :(

0

Jak już kiedyś napisałam koszulki ok, ale całośc nie bardzo.... koszulka ma inny odcień niż spodenki (a mi ktoś napisał, że jak są spoceni to ma inny odcień. tym razem nie są spoceni i też ma inny....) i w ogóle za dużo niebieskiego.... :/

0

Coś pięknego :D Liczę, że wkrótce takim składem zagramy ;D

0

Abidal jest wielki pod każdym względem, co wzór do naśladowania

0

Puyol jest wielki!!! :D Na tą chwilę nie wyobrażam sobie Barcelony bez naszego kapitana ;)

0

Nigdy nie zwątpiłam, że miałby nie wrócic. Najważniejsze jest zdrowie, ale po tych słowach mam wielką nadzieję na jego powrót w tym sezonie :)
Visca el Abi!

0

Vamos Barca! I żeby obyło się bez kontuzji :)

0

Szkoda mi Fontasa. Dosyć, że nie dostawał tyle minut od Pepa, to jeszcze ten uraz. :/ Mam nadzieję, że ten sezon będzie dla niego dużo lepszy, ponieważ bardzo go lubię i szkoda by było gdyby odszedł z Barcelony...

0

Nie są takie złe, mi się podobają :D
Za to domowe nie bardzo... Koszulka jest ok, ale w całości nie bardzo. :/ Za dużo niebieskiego i koszulka ma inny odcień niż spodenki... :/

0

Super wiadomość! Nasz wielki kapitan Tarzan :D

0

Nigdy go nie lubiłam. Piłarzem jest nawet dobrym, ale jak dla mnie to on powinnien się leczyć na głowe już dawno...
Te "dziewczynki" wygrały nie jedno Panie Balotelli :D

0

jest jednym z moich ulubionych piłkarzy w Barcelonie :) Mam nadzieję, że jest to przyszłośc naszej defensywy ;)

0

Pique to świetny gośc :D i piłkarz przede wszystkim :P

0

Alexis ile siły włożył w tą akcje, szkoda, że nic z niej nie wyszło :/

0

Dani dzisiaj pokaże, że nie ma mowy o sprzedaży :D
Alves jest mega, a Pinto co zrobił :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?