0

A ja taka spokojna o rewanż nie jestem.... W 1 połowie dominowaliśmy, Real w ogóle nie istniał, a my nie potrafiliśmy tego wykorzystac bo nie mogliśmy się przebic przez mur... :/ 2 połowa była znacznie lepsza jeśli chodzi o widowisko. Szkoda tego bobla co odwalił VV :/
I co jeszcze... Alexis - gra u nas rok i nadal mnie do siebie nie przekonał, a w wręcz przeciwnie... :/ Fakt, strzelił 2 gole Realowi ale po za tym nic takiego nie pokazał. W każdym meczu się kładzie w polu karnym i wymusza rzut karny. Nic dziwnego, że później cały swiat mówi, że Barca aktorzy jak niektórzy piłkarze robią takie cyrki.... :/ Mam nadzieję, że się weźmie za gre a nie kładzenie w polu karnym...
Vamos Barca po zwycięstwo! VeB

0

hahaha :D Cały Mou. Jedyny błąd jaki sędzia popełnił, to taki, że pozwolił im grac do końca w 11.... I to ich szczęście... zamiast 3:1 to 3:2 :/

0

Villa za Alexisa.... Niestety, ale 1 połowa w wykonaniu Sancheza to dno! ;/

0

Tello.... Wygląda strasznie! :/ Jak nie on :D

0

Lubię Kake i szkoda mi go, że niezbyt mu się ułożyło w Realu.

0

Mam nadzieję, że będzie to dwumecz pięknej piłki i pojedynku 2 najlepszych drużyn na świecie. Bez żadnych niepotrzebnych kontrowersji. Po prostu - niech wygra lepszy!
Vamos Barca!

0

Tello.... ;(

0

To jest po prostu śmieszne.... Nie zmienia to faktu, że David jakoś specjalnie to odczuje :)

0

Miło się czyta jak osoby znane na całym świecie spotykają się z ich fanami. Dla nich ta chwila będzie w pamięci do końca życia.

0

Zostawic Ibiego, sprzedac/wypożyczyc Cuence

0

Uwielbiam Tello :D Jak zobaczyłam go po raz pierwszy w meczu z Villarreal... Zakochałam się w jego grze :P Mam nadzieję, że zostanie w klubie i w niedalekiej przyszłości będzie ważnym piłkarzem. Zawsze w niego wierzę (choc w presezonie trochę mnie zmartwiło to jak grał) ale pewnie był to chwilowy kryzys, bo w niedziele grał świetnie :) Vamos Tello

0

Bardzo lubię Fontasa, ale jeśli byłaby koniecznośc pozbycia się go to wypożyczenie z opcją odkupu. Co do Afellaya i dos Santosa niech Tito zdecyduje....

0

Tello dziś wymiata:D

0

Nie na temat, ale Superpuchar będzie transmitowany na TVP 1 :D

0

Fajnie by było jakby Aguero grał w FCB :)

0

Uwielbiam Adriano. świetny piłkarz i jak kolega niżej napisał taki zmiennik to skarb ;)

0

Super by było jakby ten mecz odbył się na Camp Nou. Bez wątpienia będzie to bardzo ciekawe spotkanie :D

0

0

Dani jak rozbitek wygląda :D
Cieszy fakt, że Thiago powoli trenuje ;)

0

Di Maria jak zaje**ł :D pięknie

0

Ja się tam cieszę, że Barca nie chce go sprzedawac :) Tello będzie kiedyś ważnym piłkarzem w FCB.

0

Leo nie wykorzystał karnego... :(

0

Najważniejsze, żeby wrócili bez żadnej kontuzji :)

0

Dla mnie też był to szczęśliwy dzień :D Zobaczyc Ville po tylu miesiącach na boisku - niesamowite uczucie :P Villa

0

MessiBois,
Messi to też człowiek, tak jak my wszyscy. :) Że jest piłkarzem, to już nie można mu trochę więcej wypic? :) Tym bardziej jest dorosły, więc może :) Najważniejsze, żeby dobrze grał.

0

Jak dla mnie, jak Messi zszedł mecz zrobił się ciekawszy, a przede wszystkim jakiś szybszy :D

0

afellay co zrobił :D

0

Villa!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?