Alicja3500
Dołączył/a: listopad 2011
Poznań
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A ja taka spokojna o rewanż nie jestem.... W 1 połowie dominowaliśmy, Real w ogóle nie istniał, a my nie potrafiliśmy tego wykorzystac bo nie mogliśmy się przebic przez mur... :/ 2 połowa była znacznie lepsza jeśli chodzi o widowisko. Szkoda tego bobla co odwalił VV :/
I co jeszcze... Alexis - gra u nas rok i nadal mnie do siebie nie przekonał, a w wręcz przeciwnie... :/ Fakt, strzelił 2 gole Realowi ale po za tym nic takiego nie pokazał. W każdym meczu się kładzie w polu karnym i wymusza rzut karny. Nic dziwnego, że później cały swiat mówi, że Barca aktorzy jak niektórzy piłkarze robią takie cyrki.... :/ Mam nadzieję, że się weźmie za gre a nie kładzenie w polu karnym...
Vamos Barca po zwycięstwo! VeB
0
hahaha :D Cały Mou. Jedyny błąd jaki sędzia popełnił, to taki, że pozwolił im grac do końca w 11.... I to ich szczęście... zamiast 3:1 to 3:2 :/
0
Villa za Alexisa.... Niestety, ale 1 połowa w wykonaniu Sancheza to dno! ;/
0
Tello.... Wygląda strasznie! :/ Jak nie on :D
0
Lubię Kake i szkoda mi go, że niezbyt mu się ułożyło w Realu.
0
Mam nadzieję, że będzie to dwumecz pięknej piłki i pojedynku 2 najlepszych drużyn na świecie. Bez żadnych niepotrzebnych kontrowersji. Po prostu - niech wygra lepszy!
Vamos Barca!
0
Tello.... ;(
0
To jest po prostu śmieszne.... Nie zmienia to faktu, że David jakoś specjalnie to odczuje :)
0
Miło się czyta jak osoby znane na całym świecie spotykają się z ich fanami. Dla nich ta chwila będzie w pamięci do końca życia.
0
Zostawic Ibiego, sprzedac/wypożyczyc Cuence
0
Uwielbiam Tello :D Jak zobaczyłam go po raz pierwszy w meczu z Villarreal... Zakochałam się w jego grze :P Mam nadzieję, że zostanie w klubie i w niedalekiej przyszłości będzie ważnym piłkarzem. Zawsze w niego wierzę (choc w presezonie trochę mnie zmartwiło to jak grał) ale pewnie był to chwilowy kryzys, bo w niedziele grał świetnie :) Vamos Tello
0
Bardzo lubię Fontasa, ale jeśli byłaby koniecznośc pozbycia się go to wypożyczenie z opcją odkupu. Co do Afellaya i dos Santosa niech Tito zdecyduje....
0
Tello dziś wymiata:D
0
Nie na temat, ale Superpuchar będzie transmitowany na TVP 1 :D
0
http://www.fcbarcelona.com/football/first-team/detail/image_gallery/entrenament-19-8-12
3 zdj super :D
0
Fajnie by było jakby Aguero grał w FCB :)
0
Uwielbiam Adriano. świetny piłkarz i jak kolega niżej napisał taki zmiennik to skarb ;)
0
Super by było jakby ten mecz odbył się na Camp Nou. Bez wątpienia będzie to bardzo ciekawe spotkanie :D
0
0
Dani jak rozbitek wygląda :D
Cieszy fakt, że Thiago powoli trenuje ;)
0
Di Maria jak zaje**ł :D pięknie
0
Ja się tam cieszę, że Barca nie chce go sprzedawac :) Tello będzie kiedyś ważnym piłkarzem w FCB.
0
Leo nie wykorzystał karnego... :(
0
http://eshop.nunettes.com/pl/collections/fcbarcelona.html?___from_store=us
0
Najważniejsze, żeby wrócili bez żadnej kontuzji :)
0
Dla mnie też był to szczęśliwy dzień :D Zobaczyc Ville po tylu miesiącach na boisku - niesamowite uczucie :P Villa
0
MessiBois,
Messi to też człowiek, tak jak my wszyscy. :) Że jest piłkarzem, to już nie można mu trochę więcej wypic? :) Tym bardziej jest dorosły, więc może :) Najważniejsze, żeby dobrze grał.
0
Jak dla mnie, jak Messi zszedł mecz zrobił się ciekawszy, a przede wszystkim jakiś szybszy :D
0
afellay co zrobił :D
0
Villa!!!!