Alicja3500
Dołączył/a: listopad 2011
Poznań
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szkoda tylko, że Tito wcześniej nie wpuścił Villi i Tello :/ No i znowu nie zrobił 3 zmiany... :/ Jednak najbardziej mnie cieszył występ Bartry, niech on gra jak nie ma Pique i Puyola :D
0
Zajebisty mecz Bartry, w końcu Tito dał mu szansę i nie zmarnował jej :D Alba również świetnie. Jak dla mnie obaj grali najlepiej ;D
0
czemu oni zawsze chcą do bramki wejśc?! Co oni nie wiedzą, że można z dystansu? :/ Ile razy Iniesta... krąży, krąży, mógłby uderzac bo potrafi, to nie dalej podania... :/
0
a gdzie Barca?! :/
0
ile ja bym dała, żeby tak obok nich stac :( i jeszcze przybic piątkę ;D
0
Bartra ŚO, Song DP :) i jeszcze dałabym szanse Villi od początku, niech się przyzwyczaja ;)
0
Mam koszulkę z jego nazwiskiem z sezonu 2004/2005 ;D
0
Villa jaki zaciesz na początku :D
0
a w Sevilli w ciagu 4 min, padly 3 gole :D
0
Mazi
jeśli dla Ciebie Pedro nic nie gra i jest bezproduktywny, to co w takim razie powiesz o Alexisie? Bo dla mnie to on jest najsłabszym ogniwem w ataku...
0
Ok, mamy osłabioną defensywę i często obrona popełnia banalne błędy po których jest gol dla przeciwnika. Ale to co w tym sezonie wyrabia V.V. woła o pomstę do nieba... :/ Jak jest akcja ofensywna przeciwników, to modlę się, żeby ktoś tylko to przerwał, żeby tylko VV czegoś nie odwalił, to samo jak mu podaj piłkarze Barcelony, jak on ma pike przy nodze serce mi staje... :/ nie powiem, bo nie raz nas ratowal, ale chyba wiecej razy przez niego tracilismy gola...
0
Dlaczego Tito nie potrafi zaufac Marcowi?! W presezonie grał genialnie, a nie zagrał ani minuty.... :/ Nie rozumiem po co dawac w środku defensywy Songa i Adriano, jak mało co ogarniają w środku obrony... :/ Czekam i czekam, aż zagra Bartra i doczekac się nie mogę, a jak nie wystawi go w sobotę, to będzie jakieś nieporozumienie...
0
*bije :D
0
Leo to jest gośc! :D on pobija każdy możliwy rekord, nawet swój :D
0
Ale gdzieś czytałam, że Leo nie wziął wczoraj po meczu piłki, bo sędzia mu ją zabrał...
0
Ale trzeba przyznac, że ładnie strzelił bramkę samobójczą ;D dobrze, że mamy 3 pkt, ale te nerwy...
0
Najważniejsze, żeby wszystko przebiegło dobrze i Leo miał zdrowego synka :) oczywiście z talentem po tatusiu ;D
0
Brawo Cesc! Takiego chcemy cię widziec ;D Fenomenalne spotkanie w jego wykonaniu, te jego podania.... Poezja ;D Szkoda, że Tito postanowił go zdjąc, lepiej jakby Iniesta zszedł, bo jak dla mnie był to słaby mecz Andresa.
0
Ludzie weźcie już może Ville sprzedajcie! ja pierd... co za kibice! :/ Gra 2 mecz (o ile się nie mylę) od początku, a wy już marudzicie... musi chłopak wejśc w ciąg meczowy... Vamos David!
0
Brawo Tello :D
0
Świetnie, że jest David! :D Niech dziś gola strzeli, a nawet dwa, ewentualnie 3 ;D Szkoda, że nie ma Bartry od początku, ale mam nadzieję, że wejdzie w 2 ;) Vamoss Barca!
0
Ja już mam dosyc jego wypowiedzi... każda coraz bardziej głupia jak on -.-
0
Liczę na Ville i Bartre od początku, Leo niech odpocznie i może wejśc w 2 połowie ;D
0
niech odpocznie. od pierwszych minut niech zagra Villa, Tello, Pedro/Alexis. Leo niech wejdzie na ostatnie 30 min ;)
0
pepe to nie człowiek, do zwierząt też nie ma co go przypisywac, bo to je urazi.... :D pepe to.... nie wiadomo co to jest, hahahaha :D
0
snajz,
Messi będzie spełniony zawodowo wtedy, kiedy wygra MŚ z Argentyną, czego mu życzę z całego serca :D
0
Jeśli Villa w sobotę nie wyjdzie w podstawowym składzie to nie wiem co zrobię...! Ileż można testowac jego cierpliwośc do cholerki?! Tito się jeszcze na tym przejedzie.... :/
Vamos Villa
0
Brawo Argentyna!
0
Ze względu na to, że jestem Polką fajnie jakby Polska wygrała, ale patrząc obiektywnie to pewnie przegrają :P Ja jednak będę oglądac mecz Hiszpania - Francja, i super jak Hiszpanie wygrają, a i jeszcze życzę wygranej Argentynie ;D
0
mam nadzieję, że Tito w końcu przejrzy na oczy i przypomni sobie, że ma w drużynie Davida. Nie mogę się doczekac jego gry od początku i chcę w końcu zobaczyc stare, dobre MVP :D
Vamos Villa!