0

Villa kurwa! :D

0

MVP !

0

0

Zagra i strzeli hat-tricka dla Thiago :D

0

A niech sobie facet tak myśli.... Jego sprawa. Barca jest nudna, ale wygrywa, nie to co ten jego Inter.... :D Ja kocham styl Bracy

0

NIGDY! Niech spadają od naszych piłkarzy!!!

0

Atak i pomoc ok, co do obrony: Alves/Montoya - Bartra - Masche - Alba :)

0

konrado6,
Weź przestań pisać głupoty... Każdy kibic Barcy ogląda mecz FCB, nie ważne z kim gra! ZROZUM! chcesz oglądać inne mecze?! proszę bardzo, oglądaj!

0

Wiadomo, że jak będzie dorosły wybierze to, co będzie go interesować. :) Ale przecież możemy sobie marzyc i wierzyć, że odziedziczył talent i miłość do piłki nożnej za tatą i w przyszłości zostanie równie świetnym piłkarzem. :D

0

Ja mogę zamiast Rosella :D

0

Gratulacje! Leo będzie świetnym ojcem

0

Nigdy! Villa zostaje w Barcelonie, tutaj zakończy swoją niesamowitą karierę.

0

Niezły jest :D

0

A mi się podoba tak, jak jest teraz....

0

Najlepiej niech gra w pomocy jak dotąd, a nie jako "fałszywa dziewiątka". Jeśli nie gra Messi, to na środek dać Ville, a nie pchać na siłę Fabsa. :) Mam nadzieję, że teraz będzie tylko lepiej :D

0

Oczywiście, że Villa w pierwszym składzie. MVP

0

Jakby z Lechem w Poznaniu.... Na 80% bym była :D

0

Jak Villa jest szczęśliwy, to ja tym bardziej :D

0

Tello nie jest matoł! Każdemu może się zdarzyć.... Pinto! co za obrona :D

0

Fabs :D

0

Tello :(

0

No ja mam nadzieję, że zdjęcie Davida znaczy mecz w pierwszym składzie w sobotę ;D

0

Nie ogarniam w większości tych zmian, jakie robi Tito :/

0

No Ville ściąga?! Ja pierdziele! W takim meczu powinien 90 min grac!

0

po co Iniesta tak dyskutuje? :/ przecież wygrywają.

0

czy w Pinto ktoś coś rzucił?

0

Iniesta!

0

judaszowe_srebrniki,
"DAVID !!!!!!!!!!!!!!!!!" ?! co było przed chwilą?! zdjąc go, najsłabszy w Barcelonie :D hahahaha

0

Villa!

0

judaszowe_srebrniki,
a twoich komentarzy nie da się czytać! :/ Jak strzeli to będziesz się podniecać :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?