Alicja3500
Dołączył/a: listopad 2011
Poznań
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Villa kurwa! :D
0
MVP !
0
0
Zagra i strzeli hat-tricka dla Thiago :D
0
A niech sobie facet tak myśli.... Jego sprawa. Barca jest nudna, ale wygrywa, nie to co ten jego Inter.... :D Ja kocham styl Bracy
0
NIGDY! Niech spadają od naszych piłkarzy!!!
0
Atak i pomoc ok, co do obrony: Alves/Montoya - Bartra - Masche - Alba :)
0
konrado6,
Weź przestań pisać głupoty... Każdy kibic Barcy ogląda mecz FCB, nie ważne z kim gra! ZROZUM! chcesz oglądać inne mecze?! proszę bardzo, oglądaj!
0
Wiadomo, że jak będzie dorosły wybierze to, co będzie go interesować. :) Ale przecież możemy sobie marzyc i wierzyć, że odziedziczył talent i miłość do piłki nożnej za tatą i w przyszłości zostanie równie świetnym piłkarzem. :D
0
Ja mogę zamiast Rosella :D
0
Gratulacje! Leo będzie świetnym ojcem
0
Nigdy! Villa zostaje w Barcelonie, tutaj zakończy swoją niesamowitą karierę.
0
Niezły jest :D
0
A mi się podoba tak, jak jest teraz....
0
Najlepiej niech gra w pomocy jak dotąd, a nie jako "fałszywa dziewiątka". Jeśli nie gra Messi, to na środek dać Ville, a nie pchać na siłę Fabsa. :) Mam nadzieję, że teraz będzie tylko lepiej :D
0
Oczywiście, że Villa w pierwszym składzie. MVP
0
Jakby z Lechem w Poznaniu.... Na 80% bym była :D
0
Jak Villa jest szczęśliwy, to ja tym bardziej :D
0
Tello nie jest matoł! Każdemu może się zdarzyć.... Pinto! co za obrona :D
0
Fabs :D
0
Tello :(
0
No ja mam nadzieję, że zdjęcie Davida znaczy mecz w pierwszym składzie w sobotę ;D
0
Nie ogarniam w większości tych zmian, jakie robi Tito :/
0
No Ville ściąga?! Ja pierdziele! W takim meczu powinien 90 min grac!
0
po co Iniesta tak dyskutuje? :/ przecież wygrywają.
0
czy w Pinto ktoś coś rzucił?
0
Iniesta!
0
judaszowe_srebrniki,
"DAVID !!!!!!!!!!!!!!!!!" ?! co było przed chwilą?! zdjąc go, najsłabszy w Barcelonie :D hahahaha
0
Villa!
0
judaszowe_srebrniki,
a twoich komentarzy nie da się czytać! :/ Jak strzeli to będziesz się podniecać :/