0

I teraz wygrać z Realem ;D

0

Kluby z Premier League, w których chciałabym, żeby pracował Pep: Manchester United, Arsenal ;D

0

spadać wszyscy! David zostaje i koniec -.-

0

No i oczywiście na pierwszym miejscu Muamba, że wszystko się dobrze skończyło.

0

Wszystkie wydarzenia bardzo dobrze pamiętam :P Jednak najważniejsze dla mnie to: "Zachwycający finał Hiszpanii", "Morgan kończy thriller", "Messi zostawia w tyle Müllera" i niech jeszcze będzie ta przegrana Chelsea w KMŚ :D

0

Mam nadzieję, że Barca nie zrobi tak głupiego koku i nie sprzeda Villi! On jeszcze nie raz pokaże jak jest cholernie dobrym piłkarzem i jeszcze nie raz nam pomoże! :D Vamos Villa!

0

żaden Neymar, Villa zostaje!

0

Jak ja go uwielbiam! :D jest świetnym piłkarzem i widać po jego wypowiedziach, że jest równym gościem, ciągle uśmiechnięty :P bardzo się cieszę, że Barca go kupiła, świetny transfer! :D

0

Ale fajnie by było, jakby ich dziecko urodziło się 2 lutego, tak jak Pique i Shakira ;D

0

Nie powinien się tak zachować :/ to jest Barcelona a nie jakieś podwórko, to zachowanie nie było godne dla naszego klubu...

0

GENIUSZ! :D

0

0

hahahahahahaha :D

0

hahahaha Alexis :D

0

Super! Znowu bez Villi... :/ pewnie znowu wejdzie na ostatnie 5 min żeby się "pokazać" :/

0

No sory, ale jak Cesc od początku sezonu grał padake, to Tito dawał mu szanse i uparcie go wystawiał w pierwszym składzie co mecz! Alexis to samo! A Villa?! Ciągle na ostatnie 5 min wchodził, a mecz od pierwszej grał z "ogórkami"! No zajebiście go traktują, jak gówniarza który dopiero zaczyna gra! :/

0

Bardzo bym chciała, żeby Villa u nas został do końca kariery, ponieważ jest zajebistym piłkarzem, moim ulubionym. Ale jeśli klub nadal będzie go tak traktować, to wcale mu się nie będę dziwić jak się wkurzy i odejdzie.... :(

0

Fajnie, że Villa znowu przewidywany na ławę.... :/ Jak tak dalej pójdzie to jak odejdzie, to nie będę mu się nawet dziwić! Żeby taki piłkarz jak David siedział co mecz i grzał ławę, a Alexis i Pedro którzy wcale lepsi od niego nie są grają co chwile.... śmieszne.

0

Nie ważne jest, że Milan gra kiepsko, jest bez formy - Milan to Milan. Musimy zagrać najlepiej jak potrafimy, żeby wygrać ;D

0

powinien wygrać tylko i wyłącznie del Bosque! Najbardziej zasłużył, a Pep to według mnie nie powinien być nawet w tej 3...

0

Da rade! :D Wierzę, że da i zespół nadal będzie wygrywał ;)

0

fajnie jakby kiedyś zagrali z reprezentacją Polski. :D i tak by dostali baty hehe :P

0

-Iker Casillas: "Tito, masz siłę wszystkich do wyjścia z tego. To siła futbolu i siła ludzi. Nie da się mieć lepszej ekipy niż ta. Niemożliwe, żebyś przegrał ten mecz".
-Marcelo: "Ponad barwami są ludzie. Wygrasz ten mecz, Tito. Masz siłę całego świata".
-Sergio Ramos: "Wielkie wsparcie dla Tito Vilanovy i jego ludzi, bo wszyscy jesteśmy futbolową rodziną. Wielkie uściski od serca".
-Nuri Şahin: "Wielkie wsparcie dla Tito Vilanovy. Mam nadzieję, że szybko się wyleczysz".
-Arbeloa: "Wojny wygrywa się po wielu bitwach i sekret tkwi w walce do końca. Masz całe nasze wsparcie. Bądź silny, Tito!".
-Morata: "Wielkie wsparcie dla Tito. Mam nadzieję, że szybko się wyleczy".

Takie chwile łączą...

0

Wygrał raz, wygra i drugi! Tito wszyscy z Tobą jesteśmy, trzymaj się i wracaj do nas szybko!

0

bez jaj... :/ Trzymaj się Tito!

0

Najważniejsze, żeby Xavi mógł spokojnie zagrać na MŚ w Brazylii :) Pewnie po tym turnieju rozważy koniec gry w reprezentacji ;)

0

Spadać! Villa tu zostaje i koniec! Jak klub się go pozbędzie, będzie to największa głupota jaką zrobią! :/

0

Mam nadzieje, że wszystko będzie w porządku i jeszcze nie raz będzie mógł grac dla Barcy ;D

0

Fakt nie gra ostatnio tego, do czego nas przyzwyczaił stary, dobry Dani :P Ale nie zmienia to faktu, że nadal jest jednym z najlepszych i te ploty to po prostu szkoda gadać... ;)

0

No i super! :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?