0

"Jedna jaskółka wiosny nie czyni"... Jednak nie zmienia to faktu, że w końcu strzelił gola w lidze i mam nadzieję, że będzie już tylko lepiej. :)

0

i oczywiście muszą stracić gola!

0

W końcu! Villiaaaaaaaaa

0

aj Villia :(

0

*stronę

0

Mateuszf1,
Wypieprzaj na strunę Realu i nie zaśmiecaj tutaj swoją głupota!!! -.-

0

Messi i Villia :D

0

atmosfera na CN jest super :D

0

oo Villia i Alexis od początku! :D Ale za Puyola dałabym Bartre...

0

Pitinho#10,
Wypraszam sobie! Jak nie wiesz to nie komentuj dobrze?! To, że pisze o Villi bo bardzo mi go szkoda pod względem jak go traktują, nie znaczy że jestem tu tylko dla niego! Ja kibicuje Barcelonie, nie Villi! Co za naród... -,-

0

Taak! :D Brawo Barca!

0

buhahahahahahhahahaha xD niech spadają! może jeszcze o 12 niech będzie GD?! Co za klub... -.-

0

To u niego chyba normalne... Jak dla mnie to bardzo nieudany transfer i kupa pieniędzy wyrzucona w błoto.

0

Dla mnie trenerzy ze zmianami dają ciała co mecz... :/

0

Jak ja się cieszę, że go mamy w Barcelonie :D Jordi jak jest w 100% formie robi niesamowite rzeczy na boisku :P

0

Niech się nawet nie zastanawiają i przedłużają z nim umowę! :D Adriano to świetny piłkarz, wszechstronny i w dodatku "nie boi" się uderzać z daleka + jego piękne gole ;D

0

Ja bym dała więcej szansy na grę Bartrze ;)

0

słodko ;D

0

Kibicuje Barcelonie, ale Villa jest moim ulubionym piłkarzem! A gdy się dowiedziałam, że zostanie piłkarzem Barcy byłam prze szczęśliwa, a teraz nie mogę patrzeć jak go tu traktują!

0

tyle, że Villa ta jedna akcją zrobił więcej zamieszania niz Barca przez cały mecz!

0

Jak Villa wejdzie niech strzeli bramkę, dwie i pokaże Tito co potrafi taki piłkarz jak on!

0

jak widzę Ville smutnego, który non stop grzeje lawę to mi serce pęka :(

0

normalka, że bez Villi...!

0

Mam nadzieję, że to nieprawda! Ja chce, żeby Villa został do końca kariery!

0

skład MD i jazda po zwycięstwo! :D

0

Co mecz mam nadzieję, że Villa zagra w pierwszym składzie, a gdy patrze na skład przed meczem - ciągłe rozczarowanie :/ Gdy później myślę, że wyjdzie w 2 połowie, to owszem albo na 5-10 min albo wcale... :(
Chce dzisiaj Davida od początku!!!

0

Co do Villi to zgadzam się z nim w 100% Niestety... :(

0

Nie chodzi mi o to, że mają nie zwracać na to uwagi, ale wieczne gadanie po meczu: "graliśmy lepiej, powinniśmy wygrać" - trzeba było wykorzystać okazje, które się miało a nie pretensje, że przez własne błędy strzelają nam bramki! "ten i tamten powinien dostać kartkę" ale jej nie dostał i gadanie po meczu jest bezsensu... W rewanżu zagrać na 200% i wygrać, bo o to tu chodzi a nie wojna na słowa co mecz...

0

Weź Alves nie gadaj tyle na sędziów i innych, nie dyskutuj ciągle podczas meczu tylko weź się za grę! Jak mnie takie coś wkurza...

0

A mi do cholery zabrakło Villi na boisku!!! :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?