Alicja3500
Dołączył/a: listopad 2011
Poznań
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
"Jedna jaskółka wiosny nie czyni"... Jednak nie zmienia to faktu, że w końcu strzelił gola w lidze i mam nadzieję, że będzie już tylko lepiej. :)
0
i oczywiście muszą stracić gola!
0
W końcu! Villiaaaaaaaaa
0
aj Villia :(
0
*stronę
0
Mateuszf1,
Wypieprzaj na strunę Realu i nie zaśmiecaj tutaj swoją głupota!!! -.-
0
Messi i Villia :D
0
atmosfera na CN jest super :D
0
oo Villia i Alexis od początku! :D Ale za Puyola dałabym Bartre...
0
Pitinho#10,
Wypraszam sobie! Jak nie wiesz to nie komentuj dobrze?! To, że pisze o Villi bo bardzo mi go szkoda pod względem jak go traktują, nie znaczy że jestem tu tylko dla niego! Ja kibicuje Barcelonie, nie Villi! Co za naród... -,-
0
Taak! :D Brawo Barca!
0
buhahahahahahhahahaha xD niech spadają! może jeszcze o 12 niech będzie GD?! Co za klub... -.-
0
To u niego chyba normalne... Jak dla mnie to bardzo nieudany transfer i kupa pieniędzy wyrzucona w błoto.
0
Dla mnie trenerzy ze zmianami dają ciała co mecz... :/
0
Jak ja się cieszę, że go mamy w Barcelonie :D Jordi jak jest w 100% formie robi niesamowite rzeczy na boisku :P
0
Niech się nawet nie zastanawiają i przedłużają z nim umowę! :D Adriano to świetny piłkarz, wszechstronny i w dodatku "nie boi" się uderzać z daleka + jego piękne gole ;D
0
Ja bym dała więcej szansy na grę Bartrze ;)
0
słodko ;D
0
Kibicuje Barcelonie, ale Villa jest moim ulubionym piłkarzem! A gdy się dowiedziałam, że zostanie piłkarzem Barcy byłam prze szczęśliwa, a teraz nie mogę patrzeć jak go tu traktują!
0
tyle, że Villa ta jedna akcją zrobił więcej zamieszania niz Barca przez cały mecz!
0
Jak Villa wejdzie niech strzeli bramkę, dwie i pokaże Tito co potrafi taki piłkarz jak on!
0
jak widzę Ville smutnego, który non stop grzeje lawę to mi serce pęka :(
0
normalka, że bez Villi...!
0
Mam nadzieję, że to nieprawda! Ja chce, żeby Villa został do końca kariery!
0
skład MD i jazda po zwycięstwo! :D
0
Co mecz mam nadzieję, że Villa zagra w pierwszym składzie, a gdy patrze na skład przed meczem - ciągłe rozczarowanie :/ Gdy później myślę, że wyjdzie w 2 połowie, to owszem albo na 5-10 min albo wcale... :(
Chce dzisiaj Davida od początku!!!
0
Co do Villi to zgadzam się z nim w 100% Niestety... :(
0
Nie chodzi mi o to, że mają nie zwracać na to uwagi, ale wieczne gadanie po meczu: "graliśmy lepiej, powinniśmy wygrać" - trzeba było wykorzystać okazje, które się miało a nie pretensje, że przez własne błędy strzelają nam bramki! "ten i tamten powinien dostać kartkę" ale jej nie dostał i gadanie po meczu jest bezsensu... W rewanżu zagrać na 200% i wygrać, bo o to tu chodzi a nie wojna na słowa co mecz...
0
Weź Alves nie gadaj tyle na sędziów i innych, nie dyskutuj ciągle podczas meczu tylko weź się za grę! Jak mnie takie coś wkurza...
0
A mi do cholery zabrakło Villi na boisku!!! :/