0

David! Ty musisz zostać! Barca jest dla Ciebie i Ty jesteś dla Barcy!

0

Villa schodzi... a Pedro?

0

Czas to zmienić i wygrać takim wynikiem, który daje nam awans :) Jestem dobrej myśli, wierzę w nich i w to, że awansują! Vamos Barca!!!

0

Piękne... Oby również piękna była gra i wynik piłkarzy Blaugrany!

0

"Jedna jaskółka wiosny nie czyni"... Ale Alexis we wczorajszym meczu był najlepszy (razem z Puyolem) i mam nadzieję, że teraz będzie już tylko lepiej... :) Oby co mecz miał gol+asysta :)

0

Witam wszystkich, wracam po tygodniowym banie za komentarz po sobotnim GD. A dokładnie za „Kurwa jak można było nie podyktować KARNEGO!!!!” Fakt, mogłam napisać łagodniej, ale byłam w szoku, że moja możliwość komentowania została zablokowana na tydzień! Tym bardziej, że napisałam to w nerwach i co najważniejsze, nikogo tą wypowiedzią nie obraziłam… :/ Nie rozumiem tej decyzji, bo niektórzy na tej stronie są tylko po to, żeby prowokować, spamowac, bądź pisać głupoty przez cały czas i robią to bezkarnie (choćby podczas wczorajszego meczu)… Przyglądałam się przez ten tydzień i jest co najmniej 5 takich osób… Ale co tam, lepiej dać bana na tydzień za wyrażenie swojej opinii, która była w dodatku prawdziwa. Przepraszam, że nie na temat :) Pozdrawiam :)

Co do tematu: Thiago wczoraj zagrał dobry mecz. :) Co do wtorku. Mam nadzieję, że chłopaki zagrają na 100000% i przejdą dalej i zamkną buzię wszystkim tym, co ich już skreślili :) VeB!

0

Nie wie czy był karne, nie wie czy był kontakt.... A co ja tą girę wystawiłam przed Adriano?!

0

0

Wierni po porażce, dumni po zwycięstwie! ;(
Nawet jak Barca przegra wszystkie mecze do końca sezonu, to i tak jest dla mnie NAJLEPSZA!!!
T'estimo Barça!

0

MASKARA! szkoda gadac... ;(

0

Adriano niech zapieprzy z daleka w okienko!

0

Boże! VV!!! najlepszy dzisiaj

0

pedro powinnien zejśc!

0

Jest MVP jest impreza! :D
Vamos Barca, pokazać na co nas stać!

0

Jordi to świetny piłkarz i super człowiek :D Cieszę się, że mamy go w naszej drużynie :)

0

Najważniejsze żeby wszystko poszło dobrze, zgodnie z planem. :)

0

Tak bardzo mi go szkoda... :( Ibi to dobry chłopak. Grac też potrafi, tylko te kontuzje tak mu to wszystko utrudniają ;/ Szkoda go, naprawdę...

0

Alexis to fajny chłopak, ale niestety coś nie potrafi się odnaleźć w Barcelonie, po prostu tu nie pasuje :/ Jestem za tym, żeby odszedł... Szkoda tylko, że poszło tyle kasy na niego, a on nie pokazał nic na miarę tych pieniędzy :/ Wtedy Villa zostaje i sprowadzamy Neymara...

0

Szkoda gadać. :/ Fabregas od kilku meczów gra źle, a wszedł w podstawowym meczu o takiej randze, z dolegliwościami i narażeniem na poważniejszą kontuzję.... :/ Nie lepiej było zamiast niego dać innego piłkarza, który mógł zagrać na 100% swoich możliwości? :/

0

HAHA! Chcieliby. Co było rok temu? Mogą sobie pomarzyć... :D

0

Ronnie!

0

Pewnie odejdzie z Barcelony.... Niestety. :( Ale nie ma co się dziwić, jak światowej klasy napastnik grzeje ławę co mecz. :/ Barcelona jeszcze tego pożałuje... :/

0

Iniesta wczoraj był najlepszym piłkarzem Barcy... A co do tego gdzie gra. Sam zawodnik na każdym kroku mówi, że lepiej się czuje na środku, my kibice też widzimy gdzie mu lepiej idzie, szkoda tylko że Tito tego nie widzi.... :/

0

Wkurza mnie ciągłe gadanie "nie zagraliśmy źle, wynik powinien być niższy" nosz kurde! tak trudno się przyznać do tego, że zagrali bardzo źle?! trzeba się ogarnąć, a nie gadać że wyciągną z tego wnioski... wyciągają i wyciągają, ale tylko przez gadanie a nie czyny :/
Vamos Barca! Po zwycięstwo w sobotę i remontade z Milanem!

0

Tak wiem, że to jest GD... wiadomo, że chcę żeby Barca wygrała, nie tylko z Realem ale ze wszystkimi. Ale gadanie, że zagra inaczej, że się odegra i w ogóle nie zmieni faktu, że odpadliśmy z największym rywalem i już o jedno trofeum mniej... A gadanie, że GdR jest mało ważne, jest chore... Puchar to puchar, każdy jest ważny. Teraz zbierać siły i odbudować formę na Milan!

0

I co on tak ciągle o tym sobotnim meczu? To jest zwykłe GD, my mamy 16 pkt. przewagi w lidze nad nimi... Wczorajszy mecz był dużo, dużo ważniejszy od sobotniego, a my zagraliśmy strasznie i odpadliśmy na własne życzenie ;/ sobotni mecz nie złagodzi wczorajszego bólu... ;(

0

Gratulacje dla Realu, zagrali dużo lepiej! :/ A porażkę trzeba wziąć na klatę i iść dalej, choć to bardzo boli… ;(
Wierni po porażce, dumni po zwycięstwie! ♥
Visca el Barça y Visca Catalunya! ♥

0

znowu się zaczyna... ludzie zrozumcie, że ja tu kibicuje Bracelonie nie Villi! :/ ale takie traktowanie jednego z najlepszych piłkarzy mojego kochanego klubu mnie dobija.... Zreszta co ja bedę z Wami dyskutowac... Ja wiem swoje, Wy swoje, Vamos Barca po zwyciestwo!

0

Mi to się marzy, żeby Barca przegrywała 1:0 wchodzi Villa i wpieprza im 2 brameczki i daje awans do finału! Może by się Tito nauczył na kogo stawiać, choć znając życie i to by nie wystarczyło....

0

Kpiny! Cesc na ławce a Villa za niego, tak powinno byc! :/ Mam nadzieję, że wiedza co robią.... :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?