0

Taaaaaaaak!

0

Leo jeszcze 2! :D

0

Leo co zrobił :o

0

Villa/Tello za Pedro! Natychmiast

0

A Cesc i Pedro?! zostają... :/

0

To jest jakaś masakra, a nie gra Barcelony! :/

0

Mógłby wejść Leo i Villa

0

To wygląda jak gra klubów z polskiej ligi,a nie gra Barcelony... Niestety :/

0

No nie! :/

0

Co za beznadziejny skład! Zresztą jak zawsze... :/

0

Mam nadzieję, że Barca dziś zgarnie 3 pkt. a Real zgubi (choć nie będzie to łatwe). Jeśli dziś nie będziemy mistrzami to poczekamy na mecz na CN ;) Vamos Barca! :D

0

Valdés; Montoya, Bartra, Abidal, Alba; Song, Cesc, Thiago; Tello, Villa, Messi. ;D

0

piękności!

0

To jest przesada co oni odwalali... :/

0

Porażki ukochanej drużyny powinny nas jeszcze bardziej łączyć z klubem! Ja wierzę, że chłopaki dadzą z siebie wszystko w rewanżu, bo wiedzą że nie mamy nic do stracenia. Nie przejdą do finału - trudno, spróbujemy za rok ale ważne, żeby dali z siebie 200% i "gryźli trawę". Wierzę w was Barca!

0

Alba to świetny piłkarz i cieszę się, że mamy go w naszej drużynie, ale... Jego zachowanie bardzo często mnie doprowadza do szału! To co zrobił wczoraj woła o pomstę do nieba. Tak nie przystoi się zachowywać piłkarzowi Barcelony, tak robią piłkarze z pewnego klubiku w Madrycie jak coś idzie nie po ich myśli... W ogóle zachowuje się w wielu sytuacjach strasznie! Wkurza mnie to jego częste symulowanie i głupie zachowanie jak wczoraj, bądź w meczu z PSG gdzie Ibra do niego podszedł jak leżał na murawie. Niech się ogarnie, bardzo mi się takie coś nie podoba, szczególnie kiedy to robi piłkarz Barcy :/

0

Z Milanem przegraliśmy 2:0, z Bayernem 4:0! Bayern to nie Milan...
"Jesteśmy Barçą, jesteśmy najlepszym zespołem świata" szkoda, że wczoraj tego nie było widać... Wyglądaliście przy Bawarczykach jak dzieci zagubione we mgle... ;(

0

Tak, można powiedzieć że to niemożliwe, ale niech próbują...

0

To jest naprawdę baaardzo mało prawdopodobne, ale ja w Barce wierzę zawsze! Jeśli chłopaki uwierzą, że dadzą radę, to niech próbują, nie maja już nic do stracenia... Szkoda tylko, że tak bardzo zawalili pierwszy mecz :/

0

Roura weź wyjdź i się już nie ośmieszaj! -.- To nie sędzia był zły, tylko gra całego zespołu!!!

0

Brawo Alba!

0

Brawo Tito robić pierwszą zmianę 7 min przed końcem! Ja chce Guardiolę! Vilanova nic nie potrafi zrobic z gotowym klubem! Taka porażka! Tito wypad, ja chce prawdziwego trenera w drużynie, którą mam od dziecka w sercu!!!!

0

Jestem z tych co zawsze wierzą w drużynę do ostatnich sekund... Ale nie oszukujmy się remontada z Bayernem to nie to samo co Milan :/ Naprawdę, Wembley to już raczej marzenie... Jestem załamana! :/

0

niech ten mecz się już skończy... Barca się tylko ośmiesza ;(

0

Jeny... jak mi brakuje Pepa! On chociaż potrafił szybko reagować na niekorzystny wynik, a Tito? zmiany w ostatnie 5 min... i tylko stoi i nic, a Pep aż cały chodził, on grał z nimi!

0

ale mnie Tito wkurza z tymi zmianami... 25 min zostało i nic!

0

Na 2 połowę Villa! Wszyscy wiemy jak on się rozumie z Messim. Między nimi jest "chemia". Walczymy Barca, walczymy! Vamos!

0

Oby tylko transmisja nie zacinała... ;) życzę wszystkim cules pięknego widowiska, oczywiście z wygraną Barcelony! :)

0

Super skład. To po zwycięstwo Barca! Vaaamos!

0

MontelQ,
Dobrze mówisz :) Ja po prostu "zjadłam" n ;D oczywiście chodziło o Bayern ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?