Alicja3500
Dołączył/a: listopad 2011
Poznań
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Taaaaaaaak!
0
Leo jeszcze 2! :D
0
Leo co zrobił :o
0
Villa/Tello za Pedro! Natychmiast
0
A Cesc i Pedro?! zostają... :/
0
To jest jakaś masakra, a nie gra Barcelony! :/
0
Mógłby wejść Leo i Villa
0
To wygląda jak gra klubów z polskiej ligi,a nie gra Barcelony... Niestety :/
0
No nie! :/
0
Co za beznadziejny skład! Zresztą jak zawsze... :/
0
Mam nadzieję, że Barca dziś zgarnie 3 pkt. a Real zgubi (choć nie będzie to łatwe). Jeśli dziś nie będziemy mistrzami to poczekamy na mecz na CN ;) Vamos Barca! :D
0
Valdés; Montoya, Bartra, Abidal, Alba; Song, Cesc, Thiago; Tello, Villa, Messi. ;D
0
piękności!
0
To jest przesada co oni odwalali... :/
0
Porażki ukochanej drużyny powinny nas jeszcze bardziej łączyć z klubem! Ja wierzę, że chłopaki dadzą z siebie wszystko w rewanżu, bo wiedzą że nie mamy nic do stracenia. Nie przejdą do finału - trudno, spróbujemy za rok ale ważne, żeby dali z siebie 200% i "gryźli trawę". Wierzę w was Barca!
0
Alba to świetny piłkarz i cieszę się, że mamy go w naszej drużynie, ale... Jego zachowanie bardzo często mnie doprowadza do szału! To co zrobił wczoraj woła o pomstę do nieba. Tak nie przystoi się zachowywać piłkarzowi Barcelony, tak robią piłkarze z pewnego klubiku w Madrycie jak coś idzie nie po ich myśli... W ogóle zachowuje się w wielu sytuacjach strasznie! Wkurza mnie to jego częste symulowanie i głupie zachowanie jak wczoraj, bądź w meczu z PSG gdzie Ibra do niego podszedł jak leżał na murawie. Niech się ogarnie, bardzo mi się takie coś nie podoba, szczególnie kiedy to robi piłkarz Barcy :/
0
Z Milanem przegraliśmy 2:0, z Bayernem 4:0! Bayern to nie Milan...
"Jesteśmy Barçą, jesteśmy najlepszym zespołem świata" szkoda, że wczoraj tego nie było widać... Wyglądaliście przy Bawarczykach jak dzieci zagubione we mgle... ;(
0
Tak, można powiedzieć że to niemożliwe, ale niech próbują...
0
To jest naprawdę baaardzo mało prawdopodobne, ale ja w Barce wierzę zawsze! Jeśli chłopaki uwierzą, że dadzą radę, to niech próbują, nie maja już nic do stracenia... Szkoda tylko, że tak bardzo zawalili pierwszy mecz :/
0
Roura weź wyjdź i się już nie ośmieszaj! -.- To nie sędzia był zły, tylko gra całego zespołu!!!
0
Brawo Alba!
0
Brawo Tito robić pierwszą zmianę 7 min przed końcem! Ja chce Guardiolę! Vilanova nic nie potrafi zrobic z gotowym klubem! Taka porażka! Tito wypad, ja chce prawdziwego trenera w drużynie, którą mam od dziecka w sercu!!!!
0
Jestem z tych co zawsze wierzą w drużynę do ostatnich sekund... Ale nie oszukujmy się remontada z Bayernem to nie to samo co Milan :/ Naprawdę, Wembley to już raczej marzenie... Jestem załamana! :/
0
niech ten mecz się już skończy... Barca się tylko ośmiesza ;(
0
Jeny... jak mi brakuje Pepa! On chociaż potrafił szybko reagować na niekorzystny wynik, a Tito? zmiany w ostatnie 5 min... i tylko stoi i nic, a Pep aż cały chodził, on grał z nimi!
0
ale mnie Tito wkurza z tymi zmianami... 25 min zostało i nic!
0
Na 2 połowę Villa! Wszyscy wiemy jak on się rozumie z Messim. Między nimi jest "chemia". Walczymy Barca, walczymy! Vamos!
0
Oby tylko transmisja nie zacinała... ;) życzę wszystkim cules pięknego widowiska, oczywiście z wygraną Barcelony! :)
0
Super skład. To po zwycięstwo Barca! Vaaamos!
0
MontelQ,
Dobrze mówisz :) Ja po prostu "zjadłam" n ;D oczywiście chodziło o Bayern ;)