0

Będzie ciężko, bo Bayer to świetna drużyna, ale... Barca, to Barca :D Wierzę, że będzie dobrze i wywieziemy z Monachium dobry rezultat. :) Vamos!

0

Adriano jest świetny! Szkoda, że często doznaje kontuzji, chociaż i tak to się zmieniło z poprzednim sezonem. :) Zasługuje na nowy kontrakt, tak uniwersalny piłkarz jest nam bardzo potrzebny :)

0

Szkoda... :/ Strzeli z gry ;)

0

Beznadziejny skład...
Cieszy widok Abidala w wyjściowym składzie. :)

0

Wypad od niego! Tello jest nasz i nigdzie nie idzie! :D

0

Humory dopisują, to dzisiaj lecimy po 3 pkt :) no i może La Manite ;P

0

Valdés; Montoya, Pique, Bartra, Adriano; Song, Fabregas, Thiago; Tello, Villa, Alexis.
(Pique niech zgra się z Bartrą, bo mam nadzieję, że tak będzie wyglądać środek obrony w meczu z Bayernem. Alves niech w końcu odpocznie) :)

0

Villa zostań i zakończ swoją niesamowitą karierę w klubie, który tak bardzo kocham!

0

A mi go szkoda... Widać, jak bardzo kocha Barcelonę i che tu zostać. Szkoda tylko, że nie dostaje szansy na grę, bo nie oszukujmy się, ale na treningu wszystkiego nie widać... Ale żeby prawie wcale nie grac? No proszę...

0

Mam nadzieję, że Bartra zagra z Bayernem i pokaże Tito i wszystkim wątpiącym w jego umiejętności, że kawał z niego dobrego piłkarza! :D Myślę, że jak będzie dostawać coraz więcej szans na grę, to chłopak się rozwinie i w niedalekiej przyszłości będzie z Pique tworzyć pierwszoplanową parę stoperów ;)

0

Bardzo fajny, przyjemny wywiad :) Uwielbiam go. ;) Rok, dwa i będzie wymiatał (już to robi, ale wtedy nieraz będzie decydować o losach spotkania) :) Dla mnie to taki Iniesta i Xavi w jednym - Thiago :D

0

No nie wiem... Wydaje mi się, że to tylko spekulacje. To nie byłaby dobra decyzja, nie ma co ryzykować. Na Bayern Pique-Bartra ;)

0

Najbardziej to się kurde powinni skupić na porządnym ŚO i bramkarzu!

0

Bartra zagrał bardzo dobry mecz. Tito powinien już dawno dawać mu szansę gry, a nie na siłę stawiać Adriano (to świetny zawodnik, ale bardziej ofensywny, no i jako zmiennik Alby, czy Alvesa). Na Bayern Pique - Bartra ;)

0

Najważniejsze 3 pkt. i oczywiście na 0 z tyłu ;) "Song był fantastyczny" tutaj nie zgadzam się z Rourą.. To był słaby mecz Alexa.

0

Nie ma co... Dla takiego piłkarza jak Villa te cenne 7 min to jak mecz życia...

0

*za Alvesa miał być Adriano ;)

0

Valdés; Montoya, Piqué, Bartra, Alves; Song, Thiago, Dos Santos/Sergi Roberto; Tello, Cesc/Villa, Alexis.

0

To już jest mega przesada! To przede wszystkim jest człowiek, a nie własność klubu i każdemu należy się prywatność! Jak on się musi teraz czuć :/

0

Trzeba przyznać, że ciężki był to dwumecz. Najważniejsze, że awansowaliśmy do półfinału i jutro liczę na wylosowanie Borussi ;)

0

Ale nie macie. A my tak :D

0

Bardzo fajne zdjęcie, braciszki ;)

0

No to dobrze :) Leo jest wielki! :D Jak nikt potrafi zrobić różnice w grze, po jego wejściu Barca grała dużo lepiej. Wracaj Leoś do pełni zdrowia! :)

0

Gratulacje Cesc! :D

0

Brawo Pedrito! :D

0

Smutno będzie jak odejdzie, ale tak postanowił i trzeba się z tym pogodzić :) Barcelona istniała przed nim i bez niego też będzie istnieć :)
PS. Najlepiej jakby odszedł po tym sezonie. W przyszłym sezonie nie będzie miał już tej motywacji do gry w Barcelonie, no i dostaniemy za niego kasę.

0

Moje marzenie to Silva grający w Barcelonie, ale mało prawdopodobne, co innego Hummels :) Jak dla mnie Mats jest mile widziany w Barcelonie ;)

0

Busi musi grac na swojej pozycji, bo wtedy jest najlepszy. :) W ataku bym postawiła Sancheza, Cesca i Ville, Leo w razie konieczności by wszedł (nie ma co ryzykować pogłębienia kontuzji). hmmm co do obrony. Najlepszym wyjściem jest Adriano, ale ja bym Bartre "rzuciła na głęboką wodę" ;) No i oczywiście jest jeszcze Song :) Tito będzie miał niezły orzech do zgryzienia :)

0

Oj panie Ancelotti... To czy Leo zagra, czy nie, nie jest waszym problemem? No nie wydaje mi się. Myślę, że to wasz duży problem, jeśli Messi zagra :) Co do "prezentu" karny był prawidłowy! Gol Ibry już NIE! Wierzę, że Barcelona zagra piękny mecz i wyśle to całe PSG i te ich $ tam gdzie pieprz rośnie. Vamos Barca!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?