0

Sprzedać V.V. bo dostaniemy za niego trochę kasy, bo przekonać i tak go nie przekonają do pozostania. Co do Puyola to jestem zaskoczona! Przecież on musi zostać i zakończyć karierę tutaj, w Barcelonie kiedy sam tak postanowi...

0

Jestem za rep.Hiszpanii i chciałabym, żeby obronili tytuł, ale bardziej od tego życzę Leo i całej Argentynie zdobycia MŚ na Brazylijskiej ziemi, no i najlepiej w finale z Hiszpanią ;)

0

Oskisko,
Słuchaj, po pierwsze ja ci go nie podpierdzieliłam... Po drugie mam go od bardzo, bardzo dawna i się zdziwiłam, bo wczoraj zauważyłam, że masz taki sam. Jak ja go zmieniałam, to nie widziałam, żeby ktoś miał taki sam, także sory, ale ja go nie mam zamiaru zmieniać...

0

Dobrze im zrobią te dni odpoczynku :) Później chłopaki będą trenować i oby w niedzielę zdobyli 3 pkt i przypieczętowali mistrzostwo! :D

0

Dobrze jakby go kupili. :) Jeśli piłkarzowi się tam podoba i co najważniejsze klub go chce, to w czym problem :)

0

Najlepszego Dani! :D Oby jak najdłużej grał na jak najwyższym poziomie i oby poprawił wrzutki ;P

0

Szkoda, że w samej końcówce po jego rajdzie nie padł gol ;D

0

w końcu!

0

Szkoda, ze to nie wpadło :/ Ale byłaby brameczka ;)

0

alianta2,
A proszę bardzo, drzwi otwarte, możesz wyjść :D Możesz mówić sobie, że jestem tu dla Villi, ale przykro mi... Byłam za Barceloną, jak jeszcze Davida u nas nie było, także daruj sobie!

0

Zmieniliście hejty z Alexisa na Ville? hmm to normalne tutaj... Jak strzelał bramki Realowi, i inne ważne (Wembley) to było zajebiście, teraz "Villa wypier***alaj, Villa ty ku**wo" Brawo!

0

Villa to ma jakiegoś pecha! :/

0

Villa co się dzieje?! :/

0

Za Alvesa Montoya, za Adriano Bartra, no i oczywiście Thiago powinien grac! :/

0

xname,
Proponuję oglądać mecze MŚ kobiet i IO. Jak dla mnie kobiety grają lepiej niż niejedna reprezentacja panów. ;) To co graja Amerykanki to jest dla mnie poezja, staram się oglądać każdy ich mecz. :P

0

Wielkie brawa! :D

0

Hummels, Neymar + bramkarz (De Gea bądź ter Stegen) :D
Sprzedać V.V. bo chociaż coś zarobimy, lepiej tak, niż miałby za rok odejść za darmo...

0

krótki, ale bardzo ciekawy wywiad ;)

0

Nie chce Hummelsa?! Chce Silve? Jego chciał rok temu i co? I nic! Kompany? Toż to niemożliwe, tak samo jak kupienie Silvy... Mats to najlepsze rozwiązanie według mnie...

0

Tylko nie Reina! -.- Najlepiej David de Gea, bądź Ter Stegen ;D

0

Mam wielka nadzieje, że Hummels zawita od przyszłego sezonu do drużyny Barcy ;D

0

Alexis niech zostanie i w przyszłym sezonie się okaże czy jest godzien grac w Barcelonie. Villa pewnie odejdzie po sezonie, choć będzie mi bardzo smutno. :( Zawsze marzyłam, żeby swoją niesamowitą karierę zakończył w FCB. Najbardziej będzie mi brakować jego goli i tej jego radości po ich zdobyciu. Zobaczymy jak to wszystko się ułoży na początku przyszłego sezonu ;)

0

Jeśli Neymar odejdzie do wyżej wymienionych klubów to dla mnie będzie już nikim. Tyle razy mówił, że chciałby grac w Barcelonie, a jak odejdzie to tylko i wyłącznie dla kasy...

0

„To zamknięty etap. Było fantastycznie, ale ten rozdział uważam za zamknięty” ależ mnie to zabolało! ;( Takie słowa od Pepa po wczorajszym dniu... ;( Mimo to mam nadzieję, że za parę lat do nas wróci, bo przecież sam na pożegnaniu powiedział że wróci... Mimo wszystko dziękuje Pep za te piękne 4 lata! Życzę powodzenia w Bayernie, choć będzie miał bardzo trudno po takim sezonie jaki ma klub z Monachium.

0

znowu niedziela...

0

No to życzę wygranej i mistrzostwa! :D VeB!

0

Przede wszystkim trenera z prawdziwego zdarzenia, wzmocnienia składu (ŚO i może Neymar) i oczywiście w meczach ze słabszymi rywalami dawanie szans młody zawodnikom ze szkółki, a nie tylko kiedy wymaga tego sytuacja kadrowa przy kontuzjach. :/
Trener powinien żyć przy lini boiska tak jak robił to Guardiola!

0

A to ciekawe... Na AA "grał" przez cały mecz, choć nie wyleczył do końca urazu, w sobotę wszedł z ławki i wyglądał naprawdę dobrze, a tu nagle wczoraj cały mecz na ławce? To jest dziwne :/

0

Ależ będzie mecz! Już się nie mogę doczekać ;)

0

Kibice na CN zachwali się pięknie! Swoja kochaną drużynę, która dała nam w ostatnich latach tyle szczęścia, trzeba wspierać w tak trudnych chwilach. My również ich wspierajmy, zasługują na to! Barça! Duma! Barça!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?