Alicja3500
Dołączył/a: listopad 2011
Poznań
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sprzedać V.V. bo dostaniemy za niego trochę kasy, bo przekonać i tak go nie przekonają do pozostania. Co do Puyola to jestem zaskoczona! Przecież on musi zostać i zakończyć karierę tutaj, w Barcelonie kiedy sam tak postanowi...
0
Jestem za rep.Hiszpanii i chciałabym, żeby obronili tytuł, ale bardziej od tego życzę Leo i całej Argentynie zdobycia MŚ na Brazylijskiej ziemi, no i najlepiej w finale z Hiszpanią ;)
0
Oskisko,
Słuchaj, po pierwsze ja ci go nie podpierdzieliłam... Po drugie mam go od bardzo, bardzo dawna i się zdziwiłam, bo wczoraj zauważyłam, że masz taki sam. Jak ja go zmieniałam, to nie widziałam, żeby ktoś miał taki sam, także sory, ale ja go nie mam zamiaru zmieniać...
0
Dobrze im zrobią te dni odpoczynku :) Później chłopaki będą trenować i oby w niedzielę zdobyli 3 pkt i przypieczętowali mistrzostwo! :D
0
Dobrze jakby go kupili. :) Jeśli piłkarzowi się tam podoba i co najważniejsze klub go chce, to w czym problem :)
0
Najlepszego Dani! :D Oby jak najdłużej grał na jak najwyższym poziomie i oby poprawił wrzutki ;P
0
Szkoda, że w samej końcówce po jego rajdzie nie padł gol ;D
0
w końcu!
0
Szkoda, ze to nie wpadło :/ Ale byłaby brameczka ;)
0
alianta2,
A proszę bardzo, drzwi otwarte, możesz wyjść :D Możesz mówić sobie, że jestem tu dla Villi, ale przykro mi... Byłam za Barceloną, jak jeszcze Davida u nas nie było, także daruj sobie!
0
Zmieniliście hejty z Alexisa na Ville? hmm to normalne tutaj... Jak strzelał bramki Realowi, i inne ważne (Wembley) to było zajebiście, teraz "Villa wypier***alaj, Villa ty ku**wo" Brawo!
0
Villa to ma jakiegoś pecha! :/
0
Villa co się dzieje?! :/
0
Za Alvesa Montoya, za Adriano Bartra, no i oczywiście Thiago powinien grac! :/
0
xname,
Proponuję oglądać mecze MŚ kobiet i IO. Jak dla mnie kobiety grają lepiej niż niejedna reprezentacja panów. ;) To co graja Amerykanki to jest dla mnie poezja, staram się oglądać każdy ich mecz. :P
0
Wielkie brawa! :D
0
Hummels, Neymar + bramkarz (De Gea bądź ter Stegen) :D
Sprzedać V.V. bo chociaż coś zarobimy, lepiej tak, niż miałby za rok odejść za darmo...
0
krótki, ale bardzo ciekawy wywiad ;)
0
Nie chce Hummelsa?! Chce Silve? Jego chciał rok temu i co? I nic! Kompany? Toż to niemożliwe, tak samo jak kupienie Silvy... Mats to najlepsze rozwiązanie według mnie...
0
Tylko nie Reina! -.- Najlepiej David de Gea, bądź Ter Stegen ;D
0
Mam wielka nadzieje, że Hummels zawita od przyszłego sezonu do drużyny Barcy ;D
0
Alexis niech zostanie i w przyszłym sezonie się okaże czy jest godzien grac w Barcelonie. Villa pewnie odejdzie po sezonie, choć będzie mi bardzo smutno. :( Zawsze marzyłam, żeby swoją niesamowitą karierę zakończył w FCB. Najbardziej będzie mi brakować jego goli i tej jego radości po ich zdobyciu. Zobaczymy jak to wszystko się ułoży na początku przyszłego sezonu ;)
0
Jeśli Neymar odejdzie do wyżej wymienionych klubów to dla mnie będzie już nikim. Tyle razy mówił, że chciałby grac w Barcelonie, a jak odejdzie to tylko i wyłącznie dla kasy...
0
„To zamknięty etap. Było fantastycznie, ale ten rozdział uważam za zamknięty” ależ mnie to zabolało! ;( Takie słowa od Pepa po wczorajszym dniu... ;( Mimo to mam nadzieję, że za parę lat do nas wróci, bo przecież sam na pożegnaniu powiedział że wróci... Mimo wszystko dziękuje Pep za te piękne 4 lata! Życzę powodzenia w Bayernie, choć będzie miał bardzo trudno po takim sezonie jaki ma klub z Monachium.
0
znowu niedziela...
0
No to życzę wygranej i mistrzostwa! :D VeB!
0
Przede wszystkim trenera z prawdziwego zdarzenia, wzmocnienia składu (ŚO i może Neymar) i oczywiście w meczach ze słabszymi rywalami dawanie szans młody zawodnikom ze szkółki, a nie tylko kiedy wymaga tego sytuacja kadrowa przy kontuzjach. :/
Trener powinien żyć przy lini boiska tak jak robił to Guardiola!
0
A to ciekawe... Na AA "grał" przez cały mecz, choć nie wyleczył do końca urazu, w sobotę wszedł z ławki i wyglądał naprawdę dobrze, a tu nagle wczoraj cały mecz na ławce? To jest dziwne :/
0
Ależ będzie mecz! Już się nie mogę doczekać ;)
0
Kibice na CN zachwali się pięknie! Swoja kochaną drużynę, która dała nam w ostatnich latach tyle szczęścia, trzeba wspierać w tak trudnych chwilach. My również ich wspierajmy, zasługują na to! Barça! Duma! Barça!