Alicja3500
Dołączył/a: listopad 2011
Poznań
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bardzo fajnie! Szkoda mi ich było jak spadli do drugiej ligi, ale teraz będą tam, gdzie ich miejsce. :D
0
No chociaż jeden mówi jak jest! Brawo Andres, oby w przyszłym sezonie wszystko było jak należy!
0
Ten sędzia to kompletny niewypał! To co on robił, brak słów...
0
Życzę Hiszpanii wygranej Pucharu Konfederacji! :D
0
W piłce nożnej chodzi o to, żeby strzelać gole i wygrywać Xavi! Oczywiście można przy tym grać piękną piłkę, ale mówienie, że 7:0 to takie "nic" bo grali dobrze... Grali dobrze?! Barcelona w tym sezonie tak naprawdę zagrała dobrze TYLKO w meczu z Milanem na CN! Więc niech nie mówi, że te wyniki to pech bo mieli piłkę przez 80% ale przegrali, to już się robi mega nudne takie gadanie! :/
0
Szkoda straconych punktów, ponieważ Argentyna powinna wygrać. Sędzia wszystko zrąbał, nie mam pojęcia, gdzie oni mieli oczy! :/
0
Ja nie wiem! Mess nie dotknął piłki, żeby sędzia odgwizdał spalony! Gdzie oni mają oczy?!
0
ha ha ha :D przecież nie było spalonego!
0
Messi ledwo się pojawił, a już się dzieje :P
0
Jest i Leo! :D
0
To zaczynamy drugą połowę :) Oby były bramki i żeby wkrótce wszedł Messi (no i oczywiście niech coś strzeli) :P
0
No to na drugą połowę Leo i pozamiata :P
0
Miałam iść spać, ale zostaje :) Robi się gorąca atmosfera, no i mogłoby się więcej dziać pod bramką :P
0
Rozumiem, jakby dał im po żółtej, ale po czerwonej?! :)
0
mógł dać po żółtej, a nie tak od razu ich wyrzucać :/
0
yyy co sędzia robi?
0
Masche kapitanem :D
0
Szkoda mi go :( Nigdy nie wybaczę tego, jak go potraktowali!
0
Tello na 100% zostaje w Barcelonie ;D
0
Ciekawe, ile w tym prawdy...
0
Jeśli to prawda, to bardzo się cieszę! :D
0
Znowu zostaniemy bez dobrego ŚO od nowego sezonu... Ale zaraz! Adriano będzie teraz grał na środku, no tak... :D Tito to jednak gość, zna się na rzeczy ;)
0
Villa z Messim się nie dogadują?! ha ha ha xD Jak dla mnie to między nimi jest ta "chemia" na bosku, czasami nawet nie muszą patrzeć, bo wiedzą gdzie się znajduje jeden z nich...
0
Znowu Reina... :/ Ja również chciałabym grac w Barcelonie, ale to niemożliwe i mam nadzieję, że tak samo niemożliwe jest Twoje przyjście do FCB panie Reina :P
0
Możliwe, że jest jeszcze nadzieja, że zostanie. :) Jednak z drugiej strony lepiej dla niego, jakby przeszedł do innego klubu (Arsenal, Atletico) i grał tyle, na ile zasługuje. Nikt, nie wie jak to będzie, decyzja należy do Davida, oby wybrał jak najlepiej dla siebie :)
Życzę powodzenia Hiszpanii w Pucharze Konfederacji, oby wygrali! :)
PS. Przykro musi być takiemu piłkarzowi, jak wszyscy piszą, że jego odejście z klubu jest niemal pewne, a on sam jeszcze niczego nie podjął co do przyszłości :/
0
Bardzo fajny mecz :) A bramki - świetne! :D
0
kurcze, szkoda no... :(
0
minuta... :/
0
1,5 min do końca, przegrywamy bramka... :(
0
dogrywka