Alicja3500
Dołączył/a: listopad 2011
Poznań
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No ładnie... :/ Jeszcze tego pożałujemy.
0
Ronnie
0
Wpisz w google jej nazwisko, są zdj. z Xavim i nie tylko ;)
0
Pięknie z ich strony! Oby więcej takich ludzi było na świecie :)
0
Dobrze zrobił :) Miejmy nadzieję, że wróci jeszcze lepszy ;)
0
Już lepiej dać grać Bartrze, chłopak ma potencjał, żeby być jednym z najlepszych...
0
Najlepiej jak tam zostanie, jeśli obie strony tego chcą... :)
0
Świetnie! Tello jest super, a będzie jeszcze lepszy ;D
0
Nie wierzę w to, że Thiago odejdzie do Bayernu. Tam niby będzie co mecz grał? ha ha. Albo zostanie, albo wybierze Manchester.
0
Będą miały bardzo trudno, ale życzę powodzenia! :D
0
Ja nadal mam ogromną nadzieję, że będzie jednym z najlepszych obrońców. :) Tylko problem jest w tym, czy dostanie szansę i tu mam na myśli Tito. Oby dał mu grać dużo więcej :)
0
Fajni są Ci nasi piłkarze :)
0
Powodzenia El Guaje! :D
0
To były piękne 3 lata :( Pierwszy sezon w wykonaniu Villi (jak i całej drużyny) był niesamowity! Drugi już niekoniecznie, pograł do grudnia i bach! Kontuzja na KMŚ :/ A ten miniony? Co tu dużo mówić... Według mnie dostał za mało minut i tyle. Dziękuję mu za wszystko co zrobił dla Barcy i tylko żałuję, że nie udało się go kupić wcześniej. Życzę powodzenia w Atletico, oby był pierwszoplanową postacią drużyny z Madrytu! :D
0
Dobrze wybrał :) Powodzenia Abi i dużo zdrowia!
0
Mi się podoba, że wybrał Atletico. Zostanie w La Liga, będzie mógł grać w Lidze Mistrzów i już w sierpniu spotka się z kolegami w walce o superpuchar ;) Bardzo smutno, że odchodzi tak wielki piłkarz i człowiek, szkoda :( Życzę mu powodzenia w nowym klubie!
PS. Ta cena transferu to kpiny za takiego piłkarza! -.-
0
Jednak ten dzień nadszedł... ;( Szkoda, wielka szkoda. Jednak z drugiej strony bardzo mnie cieszy, że David zostaje w La Liga! Dziękuję za te lata spędzone w Barcelonie, za te piękne gole - przeciwko Realowi, Milanowi, i za finał LM! Dziękuję za wszystko i życzę powodzenia w nowym klubie!
0
Szkoda. Miałam nadzieję, że wybierze grę w Atletico. Bo chciałabym go oglądać na boiskach La Liga, a po drugie grałby w Lidze Mistrzów... Będzie smutno bez niego... ;(
0
Zdrowia i powodzenia w nowym klubie Abi!
0
Nawet to, że jest cule nie zmienia faktu, że go nie lubię. Za to bardzo lubię Djokovica i Federera ;)
0
Bardzo był chciała, żeby został w Barcelonie, oczywiście wiem, że jest to mało prawdopodobne. Lepiej dla Villi jak odejdzie i będzie mógł grać regularnie. Już to kiedyś pisałam, ale Atletico jest najlepszą opcją - gra w La Liga, Liga Mistrzów. Na drugim miejscu jest Arsenal, ale mam nadzieję, że wybierze grę dla Atletico :)
0
Jeśli to prawda, a jest duże prawdopodobieństwo to jest mi naprawdę smutno z tego powodu :( Ale mimo wszystko czekam na oficjalną informację co do przyszłości Thiago.
0
Miejmy jednak cień nadziei, że Silva do nas dołączy ;)
0
Świetny wywiad :) Puyol jest WIELKI - najlepszy kapitan na świecie!
0
Mam ogromną nadzieję, że Thiago postąpi tak, jak Xavi na początku swojej kariery i zostanie w Barcelonie.
0
Powodzenia Marc! :)
0
Nigdy nie pożałuję, że klub kupił Ville. Był i nadal jest świetnym piłkarzem, tylko ta kontuzja na KMŚ wszystko zepsuła :/ Najbardziej żałuję, że nie udało się kupić Davida wcześniej. Jak już ktoś niżej napisał, lepiej było kupić Ville wcześniej, niż Ibrę za tyle kasy + pozbycie się Eto'o.
0
Cały zarząd... -.- Chcieć zawodnika, a niełaska porozmawiać z odpowiednimi ludźmi na temat transferu. Będzie jak rok temu. też go chcieli, nic nie zrobili, a Silvę kupiło PSG i teraz jest jeszcze trudniej...
0
Powiem szczerze, na początku nie byłam za transferem - duże pieniądze, młody, nie wiadomo jak się sprawdzi, wyglądał na "gwiazdeczkę"... Teraz już wiem, że to media zrobiły z niego rozkapryszonego bachora, a tak na prawdę to skromny chłopak i widać to po jego każdej wypowiedzi. Teraz jestem pewna, że pieniądze się zwrócą, a Ney będzie czarował kibiców na CN i nie tylko :) Już się nie mogę doczekać jego debiutu w koszulce Barcelony ;)
0
On jest niesamowity! :D Jak tylko o nim pomyślę to przychodzi do głowy "struś pędziwiatr" albo "pocisk" na lewej stronie :P Transfer Alby to był strzał w 10! Super, że mamy takiego piłkarza ;)