0

Jak większość kibiców to pewnie turyści z Azji, to nie ma się co dziwić... Mimo iż gra teraz jako rywal, strzelił bramkę (przecież od tego jest napastnik i ma prawo się cieszyć) to powinien być na CN zawsze traktowany z szacunkiem. Nie raz dawał nam powody do radości, czy to w meczach z Realem, Manchesterem, czy Milanem. Dla mnie zawsze będzie świetnym piłkarzem i człowiekiem, co za tym idzie zawsze będę go darzyć ogromnym szacunkiem. Życzę mu szczęścia w Atletico!

0

Niech sobie to całe Atletico obejrzy mecz na spokojnie i zobaczą co ich super "święci" piłkarze wyprawiali... -.- Chamstwo!

0

Brawo Czesiek! :D

0

Brawo Xavi! Miejmy nadzieję, że przed nim i innymi z Barcy jeszcze wiele zwycięstw :D

0

Jak Atletico pokonało w Pucharze Króla Real, bardzo się cieszyłam że Superpuchar w końcu będziemy grać z inną drużyną. Liczyłam na ładną grę, dużo goli i przede wszystkim ładne ZACHOWANIE na boisku... Teraz stwierdzam, że ten dwumecz był lekko mówiąc brzydki/słaby. :/
Po drugie nie cierpię meczów, gdzie rywal broni się całym zespołem przed własnym polem karnym... -.- Niestety takich jest i będzie coraz to więcej, bo inaczej przeciwko Barcelonie grać nie potrafią (poza Bayernem). Wtedy nasi klepią, klepią i klepiąąąą piłkę od jednego do drugie, ponieważ nie ma nawet gdzie igły wetknąć :/ Takie coś mnie bardzo irytuje.
PS. VALDES - bohater tego meczu!

0

Świetny skład! Iniesta ostatnio bez formy, także to akurat mnie nie dziwi ;) Po zwycięstwo i pierwszy puchar! Vamos Barca! :D

0

Ja tylko liczę, że jutrzejszy skład wybierze pod względem jak najlepszej formy, a nie za nazwisko...

0

Jedyne co w tym wszystkim jest fajne, to... Reklama.

0

Szkoda. :( Ale mimo wszystko wielkie brawa, bo gra z Mistrzyniami Europy to już bardzo dużo :) Życzę powodzenia w meczu o trzecie miejsce! :D

0

Dla mnie od początku dużo lepszy był Tello. Cuenca swoją grą mnie nigdy nie porywał...

0

Nie chce mi się wierzyć... 40 mln za Pedro?

0

Szkoda chłopaka :/ Zdrowiej Thiago! :)

0

Oby wszystko było dobrze i zdążył wrócić na Atletico. Na ten moment jest lepszy od Alby, no i nie boi się uderzać z daleka, a wszyscy wiemy jakie golazo potrafi strzelić :P Wracaj Adriano! :D

0

Mam nadzieję, że z Atletico zagra Neymar, Messi i Alexis w ataku i Cesc w POMOCY kosztem Xaviego. Zastanowiłabym się jeszcze przy Song-Busquets i Alba-Adriano (jeśli jego uraz to nic groźnego i zdążyłby na rewanż. :)

0

Szkoda, że tak często ma kontuzje :/ Świetny z niego piłkarz i te jego gole.

0

Bardzo słabo dzisiaj grali :/ Adriano i Valdes dają nam 3 pkt.

0

Co ta Barcelona tworzy, ja pierniczę! -.-

0

Valdes!

0

Niech lepiej strzelą na 2:0 bo będzie nerwowo...

0

Ajj :/

0

Dalej no! Tello za Xaviego na zmęczoną obronę...

0

Ale mamy fuksa! Ja pierniczę...

0

Niech jeszcze wejdzie Tello za Xaviego :)

0

Sędzia co dziś odpiernicza...

0

Mam nadzieję, że to nie kontuzjia :/

0

Alves wszedł za Adriano :O

0

Wiedziałam! Wiedziałam, że strzeli Adriano :D

0

Szkoda go, żadnemu piłkarzowi nie życzy się kontuzji. Oby szybko wrócił do gry. :)

0

Iniesta ostatnio gra jak nie on :/

0

Oj byłoby super, gdyby Iker do nas trafił. :P Ale jest to wręcz niemożliwe, Casillas nie zrobiłby tego kibicom Realu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?