Alicja3500
Dołączył/a: listopad 2011
Poznań
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tego nie zapomnę nigdy... :P Ale nie życzę mu w najbliższym meczu super parad, ponieważ musimy zgarnąć 3 pkt. :D
0
Już mam dosyć ich wymiany zdań przy każdej możliwej okazji. Rozumiem to, że nie przepadają za sobą, ale jak jeden coś powie, drugi mu odpowie i tak w kółko. Ileż można... Teraz tylko czekać na odpowiedź Rosella.
0
Ter Stegen! :D Broń Boże Reina, chyba, że jako rezerwowy...
0
Brawo Argentyna! :D Teraz się dobrze przygotowywać i jazda po mistrza w czerwcu ;P
0
Co?! Martin musi przedłużyć umowę i zostać! Niech w końcu dostanie szansę na grę, bo jest świetny, a Alves wiecznie grać nie będzie...
0
Chociaż uwielbiam reprezentacje Hiszpanii, to mimo wszystko z całego serca życzę Argentynie i oczywiście Leo zdobycia MŚ i to na Brazylijskiej ziemi! :D Leo brakuje tylko Mistrza Świata, a jeśli poprowadzi swoją reprezentację do tego tytułu zamknie usta wszystkim tym, którzy mają jeszcze jakiekolwiek wątpliwości, że Leo jest najlepszy!
0
Świetna wiadomość! Wracaj kapitanie pełen siły i zdrowia :D
PS. Puyol zostanie tatą pod koniec stycznia :D https://www.facebook.com/puyol5carles
0
Nie ma szans na to, żeby do nas trafił... Ani Chelsea, ani Mou na to nie pozwolą. Zubi będzie przez całe okno transferowe próbował go wyciągnąć, a skończy się tak, jak w tym roku z obrońcą. Będą chcieć tego, na którego nie ma szans, a inny dobry (tutaj Ter Stegen) przedłuży umowę, albo odejdzie do innego klubu i zostanie nam Reina... Oczywiście Courtois to świetny bramkarz i chyba każdy z nas chciałby go u nas widzieć, ale myślę, że Ter Stegen to również dobry bramkarz (młody, nie drogi i na pewno łatwiej będzie go kupić) :)
0
Życzę zwycięstw dziewczynom z Barcelony i Unii Racibórz ;D
0
Guardiola zrobił największy błąd prosząc o transfer tego kolesia, oddając Eto'o... :/ Pewnie sam do tej pory tego żałuje.
0
Jak nie wystawi Valdesa, będzie to śmieszne. Casillas od kilku meczy siedzi na ławce, a V.V. jest w świetnej formie. Jeśli wystawi Ikera, będzie wiadomo, że wybrał za nazwisko...
0
Pomarzyć zawsze można...
0
Chyba ich pogięło! Co mnie obchodzą inne kontynenty?! Hiszpania jest w Europie więc niech grają o normalnej porze, jak na El Clasico przystało. A że Azjaci chcą oglądać, to niech się oni przystosują, a nie coraz częściej będzie się im szło na rękę... Ale zaraz! Zapomniałam, przecież kasa musi się zgadzać... -.-
0
Mimo wszystko stopera powinni kupić. Jeszcze będą płakać w klubie, jak nie będzie kim grać na środku obrony...
0
Haha! :D Śmieszny jest. Jak ja go nie lubię i tylko szkoda, że grał w koszulce z naszym herbem...
0
Mecz był kapitalny! :D Prowadziliśmy 3:0 pewnie każdy pomyślał - lajcik, a tu bum! 2 gole przed przerwą i mamy 3:2 :P W drugiej połowie było wiele akcji, napięcie trzymało do samego końca, a to w obawie o stracie punktów ;) Ale mamy 3 pkt. i to jest najważniejsze :D Teraz czekać 12 dni na Sevillę :(
PS. Niestety gra Alvesa i Pedro w tym meczu była, że tak powiem bardzo słaba :/
0
Oby to nie było nic groźnego i najlepiej, jakby nie jechał na zgrupowanie.
0
Jezu, co za niesamowity mecz! Mamy 3 pkt a to najważniejsze. VeB!
0
Boże, byle ten wynik utrzymać do końca...
0
No nie wierzę!
0
Masakra... Moje serce nie lubi takich meczów
0
No nie! :(
0
Jaka zmiana... o.O Nie mam pytań. A Avles nadal na boisku... :/
0
Lepiej jakby strzelili na 4:2, bo będzie mega nerwowo, a już jest nieciekawie:/
0
Jest Tello! Jeszcze jakby Alvesa zdjął za Adriano :)
0
Niech juz Alves i Pedro zejdą... Dalej Martino!
0
Cały Pedro... Już wiemy, czemu mu Leo wtedy nie podał.
0
Niech wejdzie Adriano za Alvesa, bo na to co on robi nie da się patrzeć! :/
0
Nie wierze!
0
I nie będzie na 0 z tyłu :/ Ale gol piękny, V.V. bez szans.