0

Valdes!

0

W meczu z Atletico :P

0

Po 3 pkt, Vamos! :D

0

Ile jeszcze razy napiszecie, że Bale oficjalnie w Realu?! Mnie (i myślę, że nie tylko mnie) guzik to obchodzi!

0

A właśnie, jeszcze może Song za Busquetsa :P

0

Valdés - Alves/MONTOYA, Mascherano, Piqué, ADRIANO/Jordi Alba - Cesc, Busquets, Iniesta - TELLO, Messi, Neymar.

0

Bardzo przyjemny wywiad. :) Zresztą bardzo lubię czytać wypowiedzi Abidala, wspaniały z niego człowiek - Wielki Abi. :D Dużo zdrowia!

0

Na pewno nie będzie to łatwy mecz. Ale nie ma innej opcji, jak zwycięstwo i przywiezienie 3 pkt.! :D

0

Nie tylko Ty. :) Ja również w nich wierzę. Tello już potwierdził, że jest świetny, czas na Bartre :)

0

Mnie tam cieszy, że wygrał Bayern. Tym bardziej, że pokonali Chelsea i Mouła :D
Gratulacje dla Bawarczyków i Pepa za jego trzeci Superpuchar :)
PS. Oby za rok triumfowała FC Barcelona! :D

0

Gratulacje Tello! :D
A do tych wszystkich co wierzą w tą chorą plotkę dotyczącą Messiego i Tello, to Wam gratuluje... Boże, jak można w ogóle się nad tym zastanawiać?! Każdy mógł to napisać, a dzieciaczki to podchwyciły i rozniosły dalej...

0

Liczę, że uda im się wyjść na drugim miejscu, zaraz za nami ;D

0

Tak, jak myślałam :) Pozostaje pogratulować :)
PS. Dobrze, że nie ma C.Ronaldo, bo rzuciłby jedną z tych swoich śmiesznych min xD

0

Po prostu pojechał na mecz towarzyski... haha :D

0

A co musi mówić po angielsku?! Nie! Ribery też nie mówi...

0

Jak dla mnie powinien wygrać Ribery.

0

No nieee! Znowu?! :/

0

Oby Real :D

0

hmm Celtic z Realem, my z... Oby z kimś łatwym :P

0

uff :D

0

Z tych 3 co zostały, obyśmy mieli Ajax.

0

Wszystko ładnie, pięknie tylko ten Milan. :/ Ileż można oglądać tych meczów z nimi...

0

Jest! :D

0

Oby Juve z Realem... :P

0

Znowu Milan... :/

0

Oby losowanie było dla nas szczęśliwe! :)

0

Kiedy to było... :D A teraz co roku kibice Realu gadają, że LM będzie ich :P

0

Figo xD

0

Nareszcie fajny dzień i godzina ;D

0

Jak taka zła jest FC Barcelona i jest wielkim madridistą, to po jaką choinkę przyszedł do Barcy i zakładał koszulkę blaugrana?! No sorry, ale ja w życiu nie założyłabym koszulki Realu będąc od dziecka za Barceloną...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?