Alicja3500
Dołączył/a: listopad 2011
Poznań
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Valdes!
0
W meczu z Atletico :P
0
Po 3 pkt, Vamos! :D
0
Ile jeszcze razy napiszecie, że Bale oficjalnie w Realu?! Mnie (i myślę, że nie tylko mnie) guzik to obchodzi!
0
A właśnie, jeszcze może Song za Busquetsa :P
0
Valdés - Alves/MONTOYA, Mascherano, Piqué, ADRIANO/Jordi Alba - Cesc, Busquets, Iniesta - TELLO, Messi, Neymar.
0
Bardzo przyjemny wywiad. :) Zresztą bardzo lubię czytać wypowiedzi Abidala, wspaniały z niego człowiek - Wielki Abi. :D Dużo zdrowia!
0
Na pewno nie będzie to łatwy mecz. Ale nie ma innej opcji, jak zwycięstwo i przywiezienie 3 pkt.! :D
0
Nie tylko Ty. :) Ja również w nich wierzę. Tello już potwierdził, że jest świetny, czas na Bartre :)
0
Mnie tam cieszy, że wygrał Bayern. Tym bardziej, że pokonali Chelsea i Mouła :D
Gratulacje dla Bawarczyków i Pepa za jego trzeci Superpuchar :)
PS. Oby za rok triumfowała FC Barcelona! :D
0
Gratulacje Tello! :D
A do tych wszystkich co wierzą w tą chorą plotkę dotyczącą Messiego i Tello, to Wam gratuluje... Boże, jak można w ogóle się nad tym zastanawiać?! Każdy mógł to napisać, a dzieciaczki to podchwyciły i rozniosły dalej...
0
Liczę, że uda im się wyjść na drugim miejscu, zaraz za nami ;D
0
Tak, jak myślałam :) Pozostaje pogratulować :)
PS. Dobrze, że nie ma C.Ronaldo, bo rzuciłby jedną z tych swoich śmiesznych min xD
0
Po prostu pojechał na mecz towarzyski... haha :D
0
A co musi mówić po angielsku?! Nie! Ribery też nie mówi...
0
Jak dla mnie powinien wygrać Ribery.
0
No nieee! Znowu?! :/
0
Oby Real :D
0
hmm Celtic z Realem, my z... Oby z kimś łatwym :P
0
uff :D
0
Z tych 3 co zostały, obyśmy mieli Ajax.
0
Wszystko ładnie, pięknie tylko ten Milan. :/ Ileż można oglądać tych meczów z nimi...
0
Jest! :D
0
Oby Juve z Realem... :P
0
Znowu Milan... :/
0
Oby losowanie było dla nas szczęśliwe! :)
0
Kiedy to było... :D A teraz co roku kibice Realu gadają, że LM będzie ich :P
0
Figo xD
0
Nareszcie fajny dzień i godzina ;D
0
Jak taka zła jest FC Barcelona i jest wielkim madridistą, to po jaką choinkę przyszedł do Barcy i zakładał koszulkę blaugrana?! No sorry, ale ja w życiu nie założyłabym koszulki Realu będąc od dziecka za Barceloną...