0

Co on dzisiaj? :/

0

Neymar jakie piły posyła :D

0

Bartra jak się pali do gry :D Oby był to dobry mecz w jego wykonaniu, czego mu bardzo życzę ;)

0

Brawo! :D

0

Jest gol Neya! :D

0

Vamos Barca! Po 3 pkt. :D

0

Szukają na siłę sensacji... Ja jestem spokojna i niemal pewna, że Iniesta wkrótce przedłuży umowę. :)

0

Piękne słowa! Brawo Dani! :)

0

Na początku mu nie szło, to fakt. Ale chłopak zagrał pierwszy mecz w tym sezonie, trzeba dać mu więcej szans żeby wszedł w grę. Później już nie grał wcale taki źle, a te jego wrzutki są super. Montoya pośle więcej piłek dobrze do kolegi, niż Alves jedną po 10 próbach ;D

0

Jakby jeszcze Leo i Neymarowi udało się strzelić ;)

0

Czemu on nie strzela?!

0

Co ta nasza obrona wyprawia, to głowa mała.... :/

0

Valdés; Montoya, Bartra, Mascherano, Adriano; Song, Xavi, Sergi Roberto/Cesc; Tello, Messi, Pedro. ;D

0

komentator haha :D

0

Valdes!

0

Ale mi krytyka... Straszne.

0

Nie lubię, jak Messi ciągle chce wszystko sam... Rozumiem czasami, ale nie tak często. Trzeba mieć umiar :/ Mecz słaby i trochę nudny, ale ważne że prowadzimy :) Liczę na lepszą drugą połowę :)

0

Odpowiedź odc. 1654095 -.-

0

Skład dobry, tylko chciałabym zobaczyć Songa za Busquetsa :)

0

Po jego ostatnich słowach odrzucenie zaproszenia było niemal pewne... Przykro, że mają takie fochy do siebie.

0

Już się nie mogę doczekać meczu :D Najważniejsze to dobrze zacząć, najlepiej w dobrym stylu i oczywiście zwycięstwem! :P

0

Szkoda, no i kolejna kontuzja... :/ Ale mamy Adriano :) Montoya też może grać ;)

0

Pique i ta jego gra...

0

Boże! Nie wierzę! :D

0

Zajebiście...

0

No i znowu będzie mega nerwowo do końca... :/

0

Pique i wszystko jasne...

0

Szkoda mi Tello :/ Bardzo się cieszyłam, że gra od początku, ale widać że nie razi sobie na prawej stronie... :(

0

Szkoda, że nie gra Montoya i Song, reszta ok.

0

Valdés; MONTOYA, Piqué, Mascherano, Adriano; SONG, Xavi/Cesc, Iniesta; Neymar, Messi, Tello/Alexis. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?