Alicja3500
Dołączył/a: listopad 2011
Poznań
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co on dzisiaj? :/
0
Neymar jakie piły posyła :D
0
Bartra jak się pali do gry :D Oby był to dobry mecz w jego wykonaniu, czego mu bardzo życzę ;)
0
Brawo! :D
0
Jest gol Neya! :D
0
Vamos Barca! Po 3 pkt. :D
0
Szukają na siłę sensacji... Ja jestem spokojna i niemal pewna, że Iniesta wkrótce przedłuży umowę. :)
0
Piękne słowa! Brawo Dani! :)
0
Na początku mu nie szło, to fakt. Ale chłopak zagrał pierwszy mecz w tym sezonie, trzeba dać mu więcej szans żeby wszedł w grę. Później już nie grał wcale taki źle, a te jego wrzutki są super. Montoya pośle więcej piłek dobrze do kolegi, niż Alves jedną po 10 próbach ;D
0
Jakby jeszcze Leo i Neymarowi udało się strzelić ;)
0
Czemu on nie strzela?!
0
Co ta nasza obrona wyprawia, to głowa mała.... :/
0
Valdés; Montoya, Bartra, Mascherano, Adriano; Song, Xavi, Sergi Roberto/Cesc; Tello, Messi, Pedro. ;D
0
komentator haha :D
0
Valdes!
0
Ale mi krytyka... Straszne.
0
Nie lubię, jak Messi ciągle chce wszystko sam... Rozumiem czasami, ale nie tak często. Trzeba mieć umiar :/ Mecz słaby i trochę nudny, ale ważne że prowadzimy :) Liczę na lepszą drugą połowę :)
0
Odpowiedź odc. 1654095 -.-
0
Skład dobry, tylko chciałabym zobaczyć Songa za Busquetsa :)
0
Po jego ostatnich słowach odrzucenie zaproszenia było niemal pewne... Przykro, że mają takie fochy do siebie.
0
Już się nie mogę doczekać meczu :D Najważniejsze to dobrze zacząć, najlepiej w dobrym stylu i oczywiście zwycięstwem! :P
0
Szkoda, no i kolejna kontuzja... :/ Ale mamy Adriano :) Montoya też może grać ;)
0
Pique i ta jego gra...
0
Boże! Nie wierzę! :D
0
Zajebiście...
0
No i znowu będzie mega nerwowo do końca... :/
0
Pique i wszystko jasne...
0
Szkoda mi Tello :/ Bardzo się cieszyłam, że gra od początku, ale widać że nie razi sobie na prawej stronie... :(
0
Szkoda, że nie gra Montoya i Song, reszta ok.
0
Valdés; MONTOYA, Piqué, Mascherano, Adriano; SONG, Xavi/Cesc, Iniesta; Neymar, Messi, Tello/Alexis. :D