Alicja3500
Dołączył/a: listopad 2011
Poznań
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
kuźwa tyle razy mają Neymara i nie podają...!
0
Pique to lubi strzelać gole... NAM! -.-
0
no nie....
0
Jak zwykle bez Songa i Bartry, ale bez CESCA?!
0
Panowie - po zwycięstwo! :D
0
Chciałabym zobaczyć od początku Bartre, Songa, być może Montoye... Ale i tak pewnie będzie jak zawsze. ;/
0
Zdrowia Jonathan!
0
Szkoda chłopaka... :/ Trzymaj się Jona!
0
Sędzia jest jeb...
0
Boże, jakie błędy...
0
Niech się bawią tak dalej... :/
0
Dalej, niech Leo ustrzeli choć jedną bramkę :D
0
Pięknie Ney! :D Co za asysta :D
0
Spokojnie, mamy jeszcze druga połowę :) Liczę, że Martino powie co nieco i w drugiej dadzą czadu! :D
0
Ajjj! :/
0
Masakra...
0
Boże Alves skoncz...
0
Szkoda Songa i Bartry... :/
0
Jestem niemal pewna, że przyjmie ofertę Barcy :) Chce być po prostu fair dla obecnego klubu i kibiców.
0
Chciałabym, żeby od początku grał Song i Bartra. :)
0
Przeraziłam się okładki ASa o.O
Co do 13 bramek więcej Ronaldo... Trzeba wziąć pod uwagę, że Messiego w tym roku gnębią kontuzje, gdyby nie one, to na pewno miałby lepszy wynik :) Liczę na świetny mecz i gole Messiego na przełamanie :D
0
Szkoda, że nie powołuje Adriano i Ronaldinho :/
0
Liczę, że każdy z tych meczów zakończy się zwycięstwem! :D
0
Moim zdaniem powinien wczoraj zagrać Montoya, żeby Adriano mógł odpocząć, bo ostatnio rozegrał dużo meczów. Oby to nie było nic poważnego. :)
0
Najważniejsze, że mamy 3pkt. i na zero z tyłu :D VeB!
PS. Nadal mi szkoda tego meczu z Osą. :)
0
Leo ma dzisiaj pecha :/
0
Nie ma to jak jeździć po Tello, który jak dostanie szansę to na ostatnie 5-10 min. Jak grał świetnie, to większość się jarała, a teraz po nim jeździcie... -.-
0
Chciałabym Tello zobaczyć. Ale nawet jak wejdzie, to co on przez te niecałe 10 min pokaże... :/
0
Adriano mógł dzisiaj odpocząć po tylu meczach, a teraz jeszcze uraz :/ Oby nic poważnego.
0
Wielki Andres! Oby jak najdłużej czarował kibiców swoją grą ;D