0

kuźwa tyle razy mają Neymara i nie podają...!

0

Pique to lubi strzelać gole... NAM! -.-

0

no nie....

0

Jak zwykle bez Songa i Bartry, ale bez CESCA?!

0

Panowie - po zwycięstwo! :D

0

Chciałabym zobaczyć od początku Bartre, Songa, być może Montoye... Ale i tak pewnie będzie jak zawsze. ;/

0

Zdrowia Jonathan!

0

Szkoda chłopaka... :/ Trzymaj się Jona!

0

Sędzia jest jeb...

0

Boże, jakie błędy...

0

Niech się bawią tak dalej... :/

0

Dalej, niech Leo ustrzeli choć jedną bramkę :D

0

Pięknie Ney! :D Co za asysta :D

0

Spokojnie, mamy jeszcze druga połowę :) Liczę, że Martino powie co nieco i w drugiej dadzą czadu! :D

0

Ajjj! :/

0

Masakra...

0

Boże Alves skoncz...

0

Szkoda Songa i Bartry... :/

0

Jestem niemal pewna, że przyjmie ofertę Barcy :) Chce być po prostu fair dla obecnego klubu i kibiców.

0

Chciałabym, żeby od początku grał Song i Bartra. :)

0

Przeraziłam się okładki ASa o.O
Co do 13 bramek więcej Ronaldo... Trzeba wziąć pod uwagę, że Messiego w tym roku gnębią kontuzje, gdyby nie one, to na pewno miałby lepszy wynik :) Liczę na świetny mecz i gole Messiego na przełamanie :D

0

Szkoda, że nie powołuje Adriano i Ronaldinho :/

0

Liczę, że każdy z tych meczów zakończy się zwycięstwem! :D

0

Moim zdaniem powinien wczoraj zagrać Montoya, żeby Adriano mógł odpocząć, bo ostatnio rozegrał dużo meczów. Oby to nie było nic poważnego. :)

0

Najważniejsze, że mamy 3pkt. i na zero z tyłu :D VeB!
PS. Nadal mi szkoda tego meczu z Osą. :)

0

Leo ma dzisiaj pecha :/

0

Nie ma to jak jeździć po Tello, który jak dostanie szansę to na ostatnie 5-10 min. Jak grał świetnie, to większość się jarała, a teraz po nim jeździcie... -.-

0

Chciałabym Tello zobaczyć. Ale nawet jak wejdzie, to co on przez te niecałe 10 min pokaże... :/

0

Adriano mógł dzisiaj odpocząć po tylu meczach, a teraz jeszcze uraz :/ Oby nic poważnego.

0

Wielki Andres! Oby jak najdłużej czarował kibiców swoją grą ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?