Alicja3500
Dołączył/a: listopad 2011
Poznań
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gooool! :D
0
Już mam dosyć "wrzutek" Alvesa... -,-
0
Taaak! :D
0
Jak się Roberto nie poprawi, to Tello za niego, a Cesc na pomoc.
0
Peeedro! :D
0
Nasza gra to jakaś masakra... :/ I odwalcie się od Roberto! Znaleźli sobie kozła ofiarnego... kolejnego.
0
Nie ma nic do Martino, ale jak widzę Cesca na 9 i Pique-Masche to mnie...
0
Wiedziałam!
0
Polkom niestety nie udało się wygrać meczu, ale skoczkowie dali świetny popis :)
Liczę, że Barca nie zawiedzie i zdobędzie jakże ważne 3 pkt. :) Vamos Barca, po zwycięstwo! :D
0
Gratulacje dla Bayernu. Oczywiście jeszcze większe gratulacje dla Pepa i Thiago! :D Zawsze będę mieć w sercu Guardiole i zawsze będę mu wdzięczna za to, co zrobił w Barcelonie. Również bardzo lubię Thiago, choć przeszedł do klubu za którym nie przepadam... :)
0
Jakby mało zarabiał... To już się chore robi. Te sumy, które się płaci przy kupnie piłkarza i ich wypłatach. Rozumiem, najlepszy na świecie i w ogóle, ale bez przesady, tym bardziej że niedawno przedłużył kontrakt i zarabia dużo więcej.
0
Nie mogę się doczekać momentu, jak wróci na murawę :) Stęskniłam się za nim :P
0
Plota i tyle. W końcu muszą o czymś pisać...
0
Super wiadomość! :D Na to czekałam, na oficjalne potwierdzenie. :) Świetny prezent dla wszystkich Cules :) Visca Iniesta!
0
Super wiadomość! :D Jestem na TAK, jeśli chodzi o tego pana :P
0
Montoya... :(
0
Brawo Montoya i Pedro! :D
0
Słupek :O
0
Super skład. :) Po zwycięstwo! :D
0
Jak chcemy wygrać LM, to musimy pokonać najlepszych! :)
0
Nie będzie łatwo, ale to Barca! Z nimi trzeba być zawsze. :) Ja tam wierzę, że dadzą radę! :D
0
"Barcelona chce uniknąć Manchesteru City". A jednak gamy z nimi :D
0
Cuence i Afellaya sprzedać, a Tello zostawić.
0
Ważne 3 pkt. mamy :D VeB!
0
Mógł od razu po ziemi... :/
0
Niech oni strzela na 3:1 bo będzie stres
0
Kurde... :/
0
Jeszcze jeden! Jeszcze jeden! :D
0
Brawo! :D
0
Czułam, że strzelą... :/