0

Gooool! :D

0

Już mam dosyć "wrzutek" Alvesa... -,-

0

Taaak! :D

0

Jak się Roberto nie poprawi, to Tello za niego, a Cesc na pomoc.

0

Peeedro! :D

0

Nasza gra to jakaś masakra... :/ I odwalcie się od Roberto! Znaleźli sobie kozła ofiarnego... kolejnego.

0

Nie ma nic do Martino, ale jak widzę Cesca na 9 i Pique-Masche to mnie...

0

Wiedziałam!

0

Polkom niestety nie udało się wygrać meczu, ale skoczkowie dali świetny popis :)
Liczę, że Barca nie zawiedzie i zdobędzie jakże ważne 3 pkt. :) Vamos Barca, po zwycięstwo! :D

0

Gratulacje dla Bayernu. Oczywiście jeszcze większe gratulacje dla Pepa i Thiago! :D Zawsze będę mieć w sercu Guardiole i zawsze będę mu wdzięczna za to, co zrobił w Barcelonie. Również bardzo lubię Thiago, choć przeszedł do klubu za którym nie przepadam... :)

0

Jakby mało zarabiał... To już się chore robi. Te sumy, które się płaci przy kupnie piłkarza i ich wypłatach. Rozumiem, najlepszy na świecie i w ogóle, ale bez przesady, tym bardziej że niedawno przedłużył kontrakt i zarabia dużo więcej.

0

Nie mogę się doczekać momentu, jak wróci na murawę :) Stęskniłam się za nim :P

0

Plota i tyle. W końcu muszą o czymś pisać...

0

Super wiadomość! :D Na to czekałam, na oficjalne potwierdzenie. :) Świetny prezent dla wszystkich Cules :) Visca Iniesta!

0

Super wiadomość! :D Jestem na TAK, jeśli chodzi o tego pana :P

0

Montoya... :(

0

Brawo Montoya i Pedro! :D

0

Słupek :O

0

Super skład. :) Po zwycięstwo! :D

0

Jak chcemy wygrać LM, to musimy pokonać najlepszych! :)

0

Nie będzie łatwo, ale to Barca! Z nimi trzeba być zawsze. :) Ja tam wierzę, że dadzą radę! :D

0

"Barcelona chce uniknąć Manchesteru City". A jednak gamy z nimi :D

0

Cuence i Afellaya sprzedać, a Tello zostawić.

0

Ważne 3 pkt. mamy :D VeB!

0

Mógł od razu po ziemi... :/

0

Niech oni strzela na 3:1 bo będzie stres

0

Kurde... :/

0

Jeszcze jeden! Jeszcze jeden! :D

0

Brawo! :D

0

Czułam, że strzelą... :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?