0

No nareszcie!! :D Pique!

0

Niestety nie mogłam widzieć tej pięknej chwili na żywo, ale bardzo często włączam sobie tą przepiękna przewrotkę i zawsze mam ciary. :D

0

Messi jakie piły podaje! :D
No i brawo Tello! :D

0

Jeszcze niech Leo strzeli na ten ładny jubileusz :)

0

Messi do Tello i gool!:D

0

Tello! :D

0

Nawet ładny samobój :)
Dalej Barca, grać!!

0

W ręcznej Polacy przegrali... :(
Niech chociaż Barca da czadu. Vamos!

0

Skład MD pasuje ;)

0

To nie był pech... To była słaba gra.
Ale jest jeszcze dużo meczów i wszystko może się jeszcze wydarzyć. Nie ma co panikować i sprzedawać połowy składu. ;)

0

Nie było karnego i koniec kropka. Nie ma co szukać wymówek, gra drużyny w dzisiejszym meczu mówi sama za siebie...

0

Wyłączyłam transmisje i czekam na cud. Połowy meczu nie widziałam, tak zacinała każda transmisja.... :/

0

Co za głupoty pisze Sport... Aż się czytać nie chce, co te gazety wymyślają.

0

No i tak będzie, Xavi zostanie w Barcelonie. Po prostu media nie mają o czym pisać , to wymyślają głupoty... ;)

0

Guardiola zawsze będzie w moim sercu, zawszę będę mu wdzięczna za wszystko to, co zrobił dla klubu. Życzę mu wszystkiego dobrego!

0

Won od Camp Nou!!

0

Bartra jest świetny! Barcelonista z krwi i kości, mam nadzieję, że będzie bronić tych barw do końca swojej kariery :)

0

Największe brawa należą się Messiemu i Bartrze :D
Barca na spokojnie dopełniła formalności, tylko ta kontuzja Neymara... :( :/

0

Ale obronił :D

0

To co gra Tello, to aż boli... :/ A szkoda.

0

Xavi 700 mecz, pięknie! :)

0

Jeszcze jeden :D

0

Leo!

0

Te kontuzje nas chyba nie opuszczą... :/
Oby nic poważnego.

0

Ładne podanie do bramkarza ;)

0

Nie wiem co się dzieje z Tello :(
W poprzednich sezonach grał na prawdę dobrze, podobała mi się jego gra, a teraz... Nic mu nie wychodzi w tym sezonie :/

0

Kuźwa... :/ Byle to nie było nic poważnego :/

0

Co ten komentator wygaduje? Iniesta pauzuje za kartki, a Busi doznał kontuzji...

0

Skład super :D
Vamos Barca!

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?