Alicja3500
Dołączył/a: listopad 2011
Poznań
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No nareszcie!! :D Pique!
0
Niestety nie mogłam widzieć tej pięknej chwili na żywo, ale bardzo często włączam sobie tą przepiękna przewrotkę i zawsze mam ciary. :D
0
Messi jakie piły podaje! :D
No i brawo Tello! :D
0
Jeszcze niech Leo strzeli na ten ładny jubileusz :)
0
Messi do Tello i gool!:D
0
Tello! :D
0
Nawet ładny samobój :)
Dalej Barca, grać!!
0
W ręcznej Polacy przegrali... :(
Niech chociaż Barca da czadu. Vamos!
0
Skład MD pasuje ;)
0
To nie był pech... To była słaba gra.
Ale jest jeszcze dużo meczów i wszystko może się jeszcze wydarzyć. Nie ma co panikować i sprzedawać połowy składu. ;)
0
Nie było karnego i koniec kropka. Nie ma co szukać wymówek, gra drużyny w dzisiejszym meczu mówi sama za siebie...
0
Wyłączyłam transmisje i czekam na cud. Połowy meczu nie widziałam, tak zacinała każda transmisja.... :/
0
Co za głupoty pisze Sport... Aż się czytać nie chce, co te gazety wymyślają.
0
No i tak będzie, Xavi zostanie w Barcelonie. Po prostu media nie mają o czym pisać , to wymyślają głupoty... ;)
0
Guardiola zawsze będzie w moim sercu, zawszę będę mu wdzięczna za wszystko to, co zrobił dla klubu. Życzę mu wszystkiego dobrego!
0
Won od Camp Nou!!
0
Bartra jest świetny! Barcelonista z krwi i kości, mam nadzieję, że będzie bronić tych barw do końca swojej kariery :)
0
Największe brawa należą się Messiemu i Bartrze :D
Barca na spokojnie dopełniła formalności, tylko ta kontuzja Neymara... :( :/
0
Ale obronił :D
0
To co gra Tello, to aż boli... :/ A szkoda.
0
Xavi 700 mecz, pięknie! :)
0
Jeszcze jeden :D
0
Leo!
0
Te kontuzje nas chyba nie opuszczą... :/
Oby nic poważnego.
0
Ładne podanie do bramkarza ;)
0
Nie wiem co się dzieje z Tello :(
W poprzednich sezonach grał na prawdę dobrze, podobała mi się jego gra, a teraz... Nic mu nie wychodzi w tym sezonie :/
0
Kuźwa... :/ Byle to nie było nic poważnego :/
0
Co ten komentator wygaduje? Iniesta pauzuje za kartki, a Busi doznał kontuzji...
0
Skład super :D
Vamos Barca!
0