Alicja3500
Dołączył/a: listopad 2011
Poznań
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co oni tworzą... :/
0
Kolejna kontuzja... :/
0
Nie cieszyłam się z wylosowania Atletico głównie dlatego, że graliśmy z nimi już 3 mecze i został jeszcze jeden w lidze. Chcąc nie chcąc gramy z nimi i będzie to na pewno bardzo trudny dwumecz. Jednak nie nastawiam się na jakieś super widowisko, bo po tych trzech poprzednich można przypuszczać, że będzie to hmm, brzydki dwumecz ;)
0
Będzie się działo ;) Oczywiście trzymamy kciuki za chłopaków, oby udało im się wygrać wszystkie mecze. :)
0
Szkoda, że nie zremisowali... ;)
0
Dobrze by było, jakby Atletico zremisowało ;)
0
Jedyne co cieszy to jakże ważne 3 pkt. Resztę pozostawię bez komentarza... ;)
0
Alexis no! 2 raz...
0
Haha :D
0
Jest!
0
Karny!
0
Poprzeczka...
0
No nie jest łatwo... :/ Ale przed nami jeszcze 45 min. Vamos Barca!
0
O matko, rożny...
0
No niee
0
Pinto i zawał :D
0
Boże....!
0
Trzymamy kciuki za Leo :)
0
Liczę na to, że zostanie na przyszły sezon :)
0
Super sprawa! :D Życzę mu, aby dostawał więcej minut i będzie dobrze ;)
0
Ciągle spadają na nas smutne wiadomości :/
Płakać się chce przez to,co stało się Victorowi. :( Miał świetny sezon, ogromną szansę na bycie podstawowym bramkarzem na mundialu... Ostatni sezon w klubie życia i taka kontuzja. Nie tak wyobrażaliśmy sobie ostatni mecz... :/ Animo Valdes!
0
Niech ten mecz się już lepiej skończy... :/
0
Pinto! :D
0
Leo :D
0
Kurde... :/ Byle to nie było nic poważnego :(
0
No to po 3 pkt. ;) Vamos Barca!
0
Zawsze płaczą jak małe dzieci. Nic tylko śmiać się z takich :D Przegrywają po lepszej grze przeciwnika - wina sędziego, bla bla bla. Wygrywają po błędach sędziego na ich korzyść - wszyscy siedzą cicho i mówią, że takie rzeczy w piłce to normalka... No po prostu brak słów na tych z Realu. Visca el Barca!
0
Hahahahahahah, nie mogę przestać się śmiać xD Nie ma to jak jeszcze bardziej poprawić sobie humor z rana czytając bzdety wypowiedziane przez Criśtiano. Co on w ogóle gada? :D Hahahaha. xD
0
Ja chce koniec...
0
Niech ten mecz się już skończy. :D Albo niech strzelą na 5:3 :P