0

Co oni tworzą... :/

0

Kolejna kontuzja... :/

0

Nie cieszyłam się z wylosowania Atletico głównie dlatego, że graliśmy z nimi już 3 mecze i został jeszcze jeden w lidze. Chcąc nie chcąc gramy z nimi i będzie to na pewno bardzo trudny dwumecz. Jednak nie nastawiam się na jakieś super widowisko, bo po tych trzech poprzednich można przypuszczać, że będzie to hmm, brzydki dwumecz ;)

0

Będzie się działo ;) Oczywiście trzymamy kciuki za chłopaków, oby udało im się wygrać wszystkie mecze. :)

0

Szkoda, że nie zremisowali... ;)

0

Dobrze by było, jakby Atletico zremisowało ;)

0

Jedyne co cieszy to jakże ważne 3 pkt. Resztę pozostawię bez komentarza... ;)

0

Alexis no! 2 raz...

0

Haha :D

0

Jest!

0

Karny!

0

Poprzeczka...

0

No nie jest łatwo... :/ Ale przed nami jeszcze 45 min. Vamos Barca!

0

O matko, rożny...

0

No niee

0

Pinto i zawał :D

0

Boże....!

0

Trzymamy kciuki za Leo :)

0

Liczę na to, że zostanie na przyszły sezon :)

0

Super sprawa! :D Życzę mu, aby dostawał więcej minut i będzie dobrze ;)

0

Ciągle spadają na nas smutne wiadomości :/
Płakać się chce przez to,co stało się Victorowi. :( Miał świetny sezon, ogromną szansę na bycie podstawowym bramkarzem na mundialu... Ostatni sezon w klubie życia i taka kontuzja. Nie tak wyobrażaliśmy sobie ostatni mecz... :/ Animo Valdes!

0

Niech ten mecz się już lepiej skończy... :/

0

Pinto! :D

0

Leo :D

0

Kurde... :/ Byle to nie było nic poważnego :(

0

No to po 3 pkt. ;) Vamos Barca!

0

Zawsze płaczą jak małe dzieci. Nic tylko śmiać się z takich :D Przegrywają po lepszej grze przeciwnika - wina sędziego, bla bla bla. Wygrywają po błędach sędziego na ich korzyść - wszyscy siedzą cicho i mówią, że takie rzeczy w piłce to normalka... No po prostu brak słów na tych z Realu. Visca el Barca!

0

Hahahahahahah, nie mogę przestać się śmiać xD Nie ma to jak jeszcze bardziej poprawić sobie humor z rana czytając bzdety wypowiedziane przez Criśtiano. Co on w ogóle gada? :D Hahahaha. xD

0

Ja chce koniec...

0

Niech ten mecz się już skończy. :D Albo niech strzelą na 5:3 :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?