Alicja3500
Dołączył/a: listopad 2011
Poznań
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Atletico już zaczyna kosić...
0
Ależ zajebał :D
0
Co za goooooooooooooooool
1
Czyżby Alves przypomniał sobie jak się dośrodkowuje? :P
0
Trzymam kciuki, żeby Costa i Turan mogli zagrać w finale LM.
0
Do pierwszej połowy to chyba z 5 min. doliczy...
3
To co Pedro ostatnio robi... Maniana.
2
Brawo Adriano!
0
Są ciaryyy :D
Vaaaamoooos!
1
No nic... Oby ten ostatni mecz sezony był dla Cules szczęśliwy. :)
Vamos Barca! Po zwycięstwo!!
2
Obyśmy po dzisiejszym meczu mogli świętować zdobycie mistrzostwa ;)
0
Bez Bartry i z Fabregasem na 9?!
Nie mam pytań... :/
5
Ufamy, wierzymy i trzymamy kciuki za zwycięstwo. :)
Som un Equip, Vamos Barca!
5
Byłoby pięknie, gdyby mógł wejść pod koniec meczu z Atletico i rozegrać swój 595 mecz. ;)
3
Całym sercem za Barceloną w ostatnim meczu sezonu, meczu który decyduje o mistrzostwie.
Liczę, że chłopaki będą zmotywowani jak cholera, że zagrają najlepszy mecz w sezonie, że zrobią to nie tylko dla siebie, ale też dla kibiców, którzy będą na stadionie i w domach. Vamos Barca!
0
Boże dopomóż...
0
ZAWAŁ!
0
Jak mi serce wali, jak Elche jest przy piłce i atakuje :/
0
Co oni grają w tej drugiej połowie o.O
0
No drewno, no!
0
Nie rozumiem, dlaczego kupujemy piłkarzy za niezłą kasę, a sprzedajemy za połowę. Czasami się zastanawiam, że może oddajmy niektórych za darmo w takim razie...?
0
Celta prowadzi! :D
0
Kurde... :/ Musi coś w końcu wpaść.
0
Xavi do końca kariery w Barcelonie!
0
Szkoda Martina :/
Jazda chłopaki po 3 pkt., aby za tydzień grać o mistrzostwo. Vamos Barca!
3
Adriano musi zostać. Taki wszechstronny piłkarz to skarb ;)
1
MONTOYA!
19
Nasz wielki kapitan. Będę za nim tęsknić :(
0
Liczyłam, że go wykupią... No trudno.
Ale myślę, że mimo wszystko klub powinien go w końcu sprzedać, nie ma sensu go ciągle wypożyczać.
0
Jak Getafe wyrównało, to moja pierwsza myśl "Kurde, no to przepadło".
Ale jeszcze tego samego dnia wróciła do mnie wiara :D Już taka jestem, wierzę ślepo do końca, choćby nie wiem jak trudna była sytuacja. :P