0

Nooo, gdyby to się udało... :D
Ale z naszym zarządem to nie napalam się na ten transfer jakoś bardzo :P

2

Nie podoba mi się cena za niego... :/

14

"Luis Enrique w szpitalu" i serce mi się zatrzymało...
Na szczęście to tylko wyrostek.

0

Haha, chcieliby :D

0

Super sprawa! :D

0

Daliby sobie już spokój...

0

Mam nadzieję, że mimo tylu plotek nie odejdzie.
Tym bardziej do chelsea....

0

Jeśli to prawda, to tylko potwierdzi, że w Barcelonie od długiego czasu jest niezła promocja na piłkarzy...
Ciągle się z tego śmieję "Barcelona sprzedaje drogo" xD

0

I bardzo dobrze.

0

To się robi chore, a football tylko na tym cierpi...

1

Czemu nie? Doświadczony, myślę że nie miałby problemu zaakceptowaniem roli rezerwowego + za darmo... Myślę, że to dobry pomysł ;)

0

Jeśli odejdzie, to bardzo się na nim zawiodę...

0

CO?! Mam nadzieję, że to głupi żart.
Ogólnie jego odejście to żart i jeszcze do tego klubu...

0

Andres to nie tylko świetny piłkarz... To przede wszystkim wielki człowiek o ogromnym sercu. Dla wielu ludzi na świecie przykład do naśladowania. Visca el Iniesta!

0

Jak wiadomo nie od dziś, jest to jeden z moich ulubionych piłkarzy. :)
Nigdy nie zapomnę tych trzech lat, które spędził w Barcelonie i wszystkiego co dla nas zrobił. Były to szczęśliwe lata, powodzenia El Guaje! :D

1

Wszystkie te gazety to porażka...

0

A już myślałam, że dali sobie spokój...

2

I bardzo dobrze.

0

Ja również jestem zdziwiona brakiem Iniesty.

0

Śmieszna sumka.Niech sobie darują, Sanchez zostaje.

0

Cuenca, Bojan, Afellay, dos Santos - sprzedać. Tello, S.Roberto - wypożyczyć

0

Fajna reklama :D

0

Oby tak było...

0

Takich meczów nigdy się nie zapomni. :D
Wtedy byłam na wycieczce szkolnej nad morzem i byliśmy na plaży. Oczywiście musiałam wymusić powrót, żeby zdążyć przed meczem :P
Byli tam starsi chłopacy którzy w większości byli za Manchesterem. Jezu nigdy nie zapomnę radości po strzelonych golach i tego krzyku reszty kibiców Barcy, coś pięknego :)
Piękny finał, obyśmy za rok mogli znowu świętować! :D

1

Wracaj do nas chłopie! :D

1

Bardzo się cieszę, że został naszym bramkarzem :)
Oby został u ans najdłużej jak się da, będąc jednym z najlepszych. :)
Życzę mu wielu sukcesów! :D Vamos Marc!

2

Oby to wszystko były wymysły tych śmiesznych gazet, które wszystko "wiedzą"...
A jeśli zarząd jest taki durny, to ja nie wiem. Kpiny.
A poza tym, 25 mln za Sancheza?? Ile my kuźwa daliśmy za niego, jak do nas przychodził?! "Barcelona drogo sprzedaje" nic tylko się śmiać normalnie.

0

Co najmniej 15 mln. Prawdopodobnie odejdzie do PSG, to brać ile wlezie, jak za Luiza dali 60 (z czego mam niezłą beke xD)

6

Alexis i Cesc?! Jaja sobie robią. A jeśli tak się stanie, to nas zarząd pokaże, jakimi kretynami są... Niech się pozbędą Alves, Pedro (jeśli tak bardzo chcą Sancheza, który jest lepszy od Pedro...) Cuenca, Tello, Afellay, Dos Santos itp.

0

I bardzo dobrze. Fabs nigdzie się nie wybiera.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?