0

Będą mieć wypasiony statek :P

3

Jakby to Gerardowi wpadło... :D

6

Uwielbiam te rajdy Bartry do przodu :D

0

Gol :D

0

Rażące te stroje :D Na zdjęciach nie wydawały się takie :P

0

Kurde, przegapiłam pierwszą połowę... :(

2

Byłam pewna, że mecz o 22 :/ Czy tak przypadkiem nie pisało po prawej stronie?

0

Na tym zdjęciu wyglądają jak różowe :D
Ale ogólnie są bardzo fajne ;)

0

Boże, Mathieu... Oby to nie była prawda.

2

Fajne, podobają mi się :D

4

Co się dziwić, przecież to Niemcy...
Chamy zawsze będą chamami (oczywiście są wyjątki)

0

Nareszcie! :D Przygotowania do nowego sezonu czas zacząć. :)

2

A madryckie gazeciska ciągle płaczą, że to Messi został wybrany najlepszym piłkarzem, a nie C.Ronaldo. A nie, czekaj. Przecież on nie wyszedł z grupy xD

0

Jest jeszcze czas, żeby go sprzedać ;)

4

Wybór Messiego na najlepszego gracza turnieju gazeta określa mianem „skandalu”. Ależ mnie to zaskoczyło... Przecież to as. xD

5

Rozumiem karę dotyczącą meczów, ale niemożliwość ćwiczeń w obiektach klubu, prezentacja, czy wydarzenia charytatywne?! Przecież to jest poje*ane!

0

Oczywiście Hiszpania i Argentyna ;)

0

"Jest on uważany za idealne wzmocnienie" Hahahahaha xD I chcą 20 mln... o.O 10 bym nie dała. Boże kochany, trzymać go z dala od Barcelony (tu nawet nie chodzi o to, że jest rudy, ja na to nie patrzę). Jest tylu lepszych od niego i w podobnej cenie...

2

Uwielbiam go! :D Jest świetnym piłkarzem, tylko potrzebuje regularności. Liczę, że będzie jednym z głównych ŚO i będzie dużo grał ;) Jego przyszłość widzę w barwach blaugrana, a jeśli dobrze pójdzie, to widzę go również w roli kapitana ;)
Nie mogę się doczekać nowego sezonu. Vamos Bartra!

6

Mam wielką nadzieję, że Leo spełni dzisiejszego wieczoru swoje marzenie, marzenie wszystkich Argentyńczyków! Trzymam za nich bardzo mocno kciuki i z całego serca życzę im zwycięstwa! Vamos Argentina! :)

0

Niestety Brazylia zawiodła na całej linii :/ O meczu z Niemcami nie ma co pisać, bo to było dla nich ogromne upokorzenie. Myślałam, że chociaż trochę wynagrodzą kibicom smutek i zgarną to 3 miejsce... A zagrali źle. Szerze powiedziawszy zagrali kiepskie zawody od pierwszego meczu. Grali poniżej oczekiwań i tak naprawdę to nie są jakimś super zespołem. Wcześniej mieli Neymara, który swoim przebłyskiem geniuszu mógł zmienić losy meczu, Luiza i Silve, którzy do meczu z Kolumbią grali naprawdę dobrze, a później jak dzieci we mgle. Szkoda. Ale mimo tego Mundialu, Brazylia nadal będzie jedną z trzech moich ulubionych reprezentacji. Głównie chyba za sentyment ;)

1

Bardzo ładny list ;) Zawsze go lubiłam, życzę powodzenia Jona! :D

0

Sprzedać go, broń Boże wypożyczać...

1

Wydaje mi się to bardzo dobrym wyborem :) Tata jest świetnym trenerem i bardzo go lubię ;)

0

W Villarreal dostanie więcej minut, a co za tym idzie szansę na pokazanie się. Życzę mu jak najlepiej, żeby rozegrał wspaniałe mecze w tej drużynie i dostał szansę gry w reprezentacji. :)

2

Witamy w Barcelonie Luis! :D
Oby już więcej nie gryzł i nie robił szopek w naszym klubie ;)

0

Szczęścia w nowym klubie Alexis!
Nigdy nie zapomnę bramek przeciwko Realowi, szczególnie tej ostatniej :D

10

Oby zaraz po meczu ten puchar wznosił Leo i wszyscy Argentyńczycy ;)

0

A czy ja piszę o nie wiadomo jakich sumach?! Kurde... Jakoś za Dos Santosa dostaliśmy kasę, to za Cuence już nie możemy?

20

A ja nadal nie mogę uwierzyć, że poszedł do chelsea :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?