Alicja3500
Dołączył/a: listopad 2011
Poznań
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oby tylko nie przyniósł pecha :P
0
No to zaczynamy! :D
0
Skład był do przewidzenia...
No to po pierwsze 3 pkt. Vamos Barca! :D
0
A w finale zagrają: FC Barcelona - Medyk Konin :D
1
Montoya i Bartra...
8
No nareszcie! :D
Czas wrócić na tron i odebrać to, co nam zabrano w maju :P
0
Wątpię w to.Do tej pory było, że trzecim kompletem był strój wyjazdowy z poprzedniego sezonu.
0
Ja? Chyba Hala Dzieci :D
5
Haha Real i 6 pucharów xD
Jest tylko jeden klub, który tego dokonał i który może dokonać tego po raz kolejny - Tylko FC Barcelona!
0
Znając Real i ich szczęście w doliczonym czasie...
Mam nadzieję, że tym razem nie strzelą.
1
Mam nadzieję, że Atletico po przerwie szybko strzeli na 2:0 :D
11
Kurde, bardzo się cieszę, że go mamy :D
Czekam na mecze z jego udziałem :)
1
Niech ci dziennikarze przestaną ćpać i nie robią scen...
Już nie mają o czym pisać.
0
Jak teraz nie kupimy PO to leżymy... Chyba, że klub chce przedłużyć umowę z Alvesem xD
3
Fabregas i ta koszulka... :(
Zobaczymy jak mu będzie szło w drugiej części sezonu i liczę, że dzięki Rakiticiowi nie będziemy za nim płakać.
0
Ale pięknie klepią, a jaka piękna akcja i gol :D
0
No to teraz czekamy na meczyk :D
8
"Nawet kibice jego klubu mają wątpliwości co do słuszności wystawiania go w pierwszym składzie São Paulo." Nie mam pytań... Myślą, że w Barcelonie będzie świetny? Błagam.
0
Jeśli już, to Montoya. ;)
2
Tylko tydzień do rozpoczęcia sezonu, tak bardzo się cieszę :D
6
„Aby być crackiem, musisz mieć tytuł mistrza świata" Ha ha, gówno prawda.
0
Masakra. Oby to nie była prawda...
1
Smuci mnie to, że przez wszystkie gazety i teraz również kibiców pomijany jest Bartra... :/ Jak dla mnie w minionym sezonie był najlepszym obrońcą (ale pewnie i tak zaraz ktoś wyskoczy z "Bale")A do tego Alves i Busi po kiepskim sezonie...
0
Alves ze zdjęcia też jest w szoku.
Lubię faceta, w czasie kiedy wymiatał był najlepszym prawym obrońcą... Ale to co on gra od 2-3 sezonów to tragedia. I szczerze liczyłam, że sprzedadzą go w tym okienku żeby chociaż dostać za niego te "kilka groszy" :/ Ale nikt go nie chce.
Nie podoba mi się to i szczerze bardziej wolę Montoyę. I jeśli na to zasłuży, to niech Dani nie zabiera mu miejsca za nazwisko...
2
Nie podoba mi, że Bravo w każdym wywiadzie się wywyższa i jest zbyt pewny siebie. Często takie coś wychodzi człowiekowi bokiem...
A co jeśli Ter Stegen nie doznałby kontuzji i w każdym meczu pokazałby, że zasługuje na grę, to co? Bravo walnąłby focha i stwierdził, że jest lepszy i zasługuję na miejsce w bramce, bo Enrique go chciał? Nie mam nic do niego, ale przesadza.
0
Powodzenia! Oby za rok wrócił dużo lepszy ;)
0
Szczerze liczyłam na skrócenie kary.
Jednak mimo wszystko cieszę się, że Luis będzie mógł trenować z resztą drużyny i zostanie zaprezentowany :D
1
Czekałam, aż ktoś o tym wspomni...
Bale wyprzedziłby każdego z naszych piłkarzy, którzy by tam byli na miejscu Bartry (taki Alves, Pique).
Fakt, może i mógł go sfaulować, ale nie mam do niego pretensji, bo jako jeden z niewielu coś pokazał w tamtym sezonie...
0
Jestem bardzo ciekawa jaką podjęli decyzję.
Mam nadzieję, że skrócą karę, a co najważniejsze, żeby mógł w końcu trenować z resztą drużyny i zostać zaprezentowany. :D
1
Mam nadzieję, że Luis nie będzie patrzeć na nazwiska, tylko tych co zasługują na grę. Bardzo mocno wierzę w umiejętności Bartry, który pokazał w minionym sezonie, że jest naprawdę świetnym obrońcą. Liczę, że będzie grał jak najczęściej w wyjściowym składzie ;)