5

Znowu bez choćby powołania Montoi? Coś czuję, że Martin nas opuści po sezonie... :/
druga sprawa to zostawienie Sandro, który według mnie pokazał się z lepszej strony niż Munir i Pedro, ale ten drugi ma chociaż doświadczenie.

4

Od kilku dni zaczynam się denerwować na samą myśl o El Clasico, nie wspominając jakie zdenerwowanie będzie w sobotę... :D
Jestem świadoma tego, że będzie to trudne spotkanie i trochę boję się przegranej, ale wierzę, że nasi chłopcy staną na najwyższym poziomie i zgarną 3 jakże ważne punkty na SB. ;)

0

Lubię Busquetsa i kiedy jest w formie, to naprawdę wymiata... Ale mam wielką nadzieję, że w meczu z Realem nie zagra. (niestety czuję, że będzie inaczej) :/

3

Może zadebiutować? On musi zadebiutować i to najlepiej w pierwszym składzie.

1

O, a CR7 już gada o terminarzu? Przecież jeszcze nie było mecz, nie wiadomo jak potoczą się losy. Biedny boi się, że przegrają . Już będzie miał wytłumaczenie i oby tak było.

0

Nieee. Mam nadzieję, że Martin jednak postanowi zostać w Barcelonie, chociaż nie zdziwiłabym się, jeśli byłoby inaczej...

8

Od początku dużo bardziej podobała mi się jego gra. W dodatku o nim nie robią takiego szumu jak z Munirem. (i dobrze)

0

Oby z Realem grał Bartra, Mathieu za Pique i Masche na DM.
No i oczywiście Suarez. :D

0

Szkoda, że nie było brameczki po akcji Andrzeja :/

0

Messi siata :P

1

No, Leoooo gooool! :D

0

Jezu, Pedro nooo.

1

Niech ten komentator zmieni dilera, bo się słuchac nie chce....

1

Bartra piękny odbiór! :D

0

Goooool pięknieee! :D

0

Montoya za Alvesa i byłoby super.
Po zwycięstwo. Vamos Barca!

1

Suarez bez gry i tak będzie lepszy niż Pedro, Munir, czy Sandro.

0

Szkoda mi go. :/ Nie jest przecież złym piłkarzem, potrzebuje tylko ciągłości w grze...

0

25 mln to chyba za Pedro...

0

Bardzo bym chciała zobaczyć taki skład: Ter Stegen; Montoya(!), Pique, Bartra(!), Alba; Masche, Rakitic, Rafinha; Neymar, Messi, Sandro.

1

I oby ten tydzień był zwycięski! :D

0

Chciałabym go zobaczyć w meczu z Realem właśnie na tej pozycji. ;)

2

No ejjj. Leo miał dzisiaj tyle okazji, jakby tak wykorzystał chociaż połowę :(

0

Leeoooooooooo gooool

0

Neymar niech ogarnie lepiej ;)

1

W meczu z Ajaxem (i Realem?) chcę widzieć Montoyę i Bartrę!
Szkoda tylko, że to pewnie nierealne, bo musi grać "wrzutka" i Waka waka...

0

Generał!!!

0

No w końcu z daleka... Może tak więcej próbować

0

Boże, jak on tego nie strzelił?! :D

0

Alves jest jakiś nienormalny... W dupie on ma oczy, nie widzi co za maniane odstawia?! No ileż można oczy przymrużać na coś takiego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?