Alicja3500
Dołączył/a: listopad 2011
Poznań
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Znowu bez choćby powołania Montoi? Coś czuję, że Martin nas opuści po sezonie... :/
druga sprawa to zostawienie Sandro, który według mnie pokazał się z lepszej strony niż Munir i Pedro, ale ten drugi ma chociaż doświadczenie.
4
Od kilku dni zaczynam się denerwować na samą myśl o El Clasico, nie wspominając jakie zdenerwowanie będzie w sobotę... :D
Jestem świadoma tego, że będzie to trudne spotkanie i trochę boję się przegranej, ale wierzę, że nasi chłopcy staną na najwyższym poziomie i zgarną 3 jakże ważne punkty na SB. ;)
0
Lubię Busquetsa i kiedy jest w formie, to naprawdę wymiata... Ale mam wielką nadzieję, że w meczu z Realem nie zagra. (niestety czuję, że będzie inaczej) :/
3
Może zadebiutować? On musi zadebiutować i to najlepiej w pierwszym składzie.
1
O, a CR7 już gada o terminarzu? Przecież jeszcze nie było mecz, nie wiadomo jak potoczą się losy. Biedny boi się, że przegrają . Już będzie miał wytłumaczenie i oby tak było.
0
Nieee. Mam nadzieję, że Martin jednak postanowi zostać w Barcelonie, chociaż nie zdziwiłabym się, jeśli byłoby inaczej...
8
Od początku dużo bardziej podobała mi się jego gra. W dodatku o nim nie robią takiego szumu jak z Munirem. (i dobrze)
0
Oby z Realem grał Bartra, Mathieu za Pique i Masche na DM.
No i oczywiście Suarez. :D
0
Szkoda, że nie było brameczki po akcji Andrzeja :/
0
Messi siata :P
1
No, Leoooo gooool! :D
0
Jezu, Pedro nooo.
1
Niech ten komentator zmieni dilera, bo się słuchac nie chce....
1
Bartra piękny odbiór! :D
0
Goooool pięknieee! :D
0
Montoya za Alvesa i byłoby super.
Po zwycięstwo. Vamos Barca!
1
Suarez bez gry i tak będzie lepszy niż Pedro, Munir, czy Sandro.
0
Szkoda mi go. :/ Nie jest przecież złym piłkarzem, potrzebuje tylko ciągłości w grze...
0
25 mln to chyba za Pedro...
0
Bardzo bym chciała zobaczyć taki skład: Ter Stegen; Montoya(!), Pique, Bartra(!), Alba; Masche, Rakitic, Rafinha; Neymar, Messi, Sandro.
1
I oby ten tydzień był zwycięski! :D
0
Chciałabym go zobaczyć w meczu z Realem właśnie na tej pozycji. ;)
2
No ejjj. Leo miał dzisiaj tyle okazji, jakby tak wykorzystał chociaż połowę :(
0
Leeoooooooooo gooool
0
Neymar niech ogarnie lepiej ;)
1
W meczu z Ajaxem (i Realem?) chcę widzieć Montoyę i Bartrę!
Szkoda tylko, że to pewnie nierealne, bo musi grać "wrzutka" i Waka waka...
0
Generał!!!
0
No w końcu z daleka... Może tak więcej próbować
0
Boże, jak on tego nie strzelił?! :D
0
Alves jest jakiś nienormalny... W dupie on ma oczy, nie widzi co za maniane odstawia?! No ileż można oczy przymrużać na coś takiego.