Alicja3500
Dołączył/a: listopad 2011
Poznań
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie podoba mi się ten skład, ale to nie ja decyduję tylko trener. On wie (chyba) lepiej, więc mu zaufam.
Po 3 punkty, Vamos Barca!
0
3 pkt. dla Barcelony, a w derbach remis lub wygrana Atletico :D
9
Wow, jestem zszokowana brakiem powołania dla Bartry...
Chłopak ma w sercu Barcelonę, trenuje w dni wolne, poprzedni sezon miał świetny, a w tym nawet nie dostaje szansy. Szkoda.
0
No, nareszcie powraca La Liga. :D Nie mogę się już doczekać jutrzejszego meczu, mam nadzieję, że drużyna pokaże się z bardzo dobrej strony i zgarnie 3 pkt. :)
Vamos!
0
Popieprzone.
Niedługo wszystkie mecze będą musieli grać o 16 (lub wcześniej) żeby Azjaci mogli oglądać... Chamstwo.
7
Mam nadzieję, że nie odwalą maniany i mecz będzie co najmniej o godz. 20.
"będą grać co najmniej raz w miesiącu o godzinie 16:00 ze względu na promocję ligi na rynku azjatyckim." Poje*ało! Kuźwa co mnie Azjaci obchodzą, chcą oglądać to niech się sami dostosują... -.- Ale kurde kasa musi się zgadzać.
0
Wielkie brawa dla Sociedad!
Dla nas kibiców Barcelony udana niedziela. 3 punkty Barcelony i przegrana Realu M. :D
3
Dawać Montoyę, bo się patrzeć na pajaca nie chce.
3
Alves już nie tylko wkurza swoją grą, ale także swoim kretyńskim zachowaniem...
1
Szkoda, że znowu bez Bartry... :/
Ale wierzę w trenera. Po 3 pkt. panowie!
0
Brawo dziewczyny!
Druga bramka piękna :D
0
Bartra! Chłopak co mecz pokazuje, że zasługuje na grę, a i tak gra Masche w obronie albo Pique...
0
Nie będzie łatwo, ale chłopaki jadą po 3 pkt. :D
0
Cieszy mnie powołanie Bartry :)
30
Życzę Ajaksowi wyjścia z grupy, oczywiście zaraz po nas :)
1
Zasłużył wczoraj na nagrodę, ale to by było na tyle...
Jak go widzę i czytam to po prostu nic tylko się śmiać. Buc jeden i tyle.
7
A co, Krysztiano myślał, że to on zostanie najlepszym piłkarzem Mundialu po tym jak pokazał swoją gów*ianą grę? :D
2
Alves i "klasa".
2
Kuźwa, znowu oni...
Jak nie Milan to Ajax.
0
hahaha wiedziałam!
1
Ale dobrze, że nie muszą jechać do Rosji i na Ukrainę.
1
Kurde, nie chciałam z nimi... :/
0
Niech wybierze Hiszpanie :)
8
A okaże się, że zostanie. Będzie grzać ławę, lub co bardziej prawdopodobne trybuny a gruby hajs będzie się zgadzać :P
0
Super wiadomość. Adriano to świetny uniwersalny rezerwowy. :)
1
Nie skreślam go, ale uradowana też nie jestem...
Mimo wszystko jestem za Montoyą i mam nadzieję, że chłopak się nie podda i pokaże na co go stać.
1
To Busquets zawinił najbardziej
0
No i jest Messi! :D
1
Znowu poprzeczka! :/
0
Tak, oceniajcie po 20 minutach...