0

Nie podoba mi się ten skład, ale to nie ja decyduję tylko trener. On wie (chyba) lepiej, więc mu zaufam.
Po 3 punkty, Vamos Barca!

0

3 pkt. dla Barcelony, a w derbach remis lub wygrana Atletico :D

9

Wow, jestem zszokowana brakiem powołania dla Bartry...
Chłopak ma w sercu Barcelonę, trenuje w dni wolne, poprzedni sezon miał świetny, a w tym nawet nie dostaje szansy. Szkoda.

0

No, nareszcie powraca La Liga. :D Nie mogę się już doczekać jutrzejszego meczu, mam nadzieję, że drużyna pokaże się z bardzo dobrej strony i zgarnie 3 pkt. :)
Vamos!

0

Popieprzone.
Niedługo wszystkie mecze będą musieli grać o 16 (lub wcześniej) żeby Azjaci mogli oglądać... Chamstwo.

7

Mam nadzieję, że nie odwalą maniany i mecz będzie co najmniej o godz. 20.
"będą grać co najmniej raz w miesiącu o godzinie 16:00 ze względu na promocję ligi na rynku azjatyckim." Poje*ało! Kuźwa co mnie Azjaci obchodzą, chcą oglądać to niech się sami dostosują... -.- Ale kurde kasa musi się zgadzać.

0

Wielkie brawa dla Sociedad!
Dla nas kibiców Barcelony udana niedziela. 3 punkty Barcelony i przegrana Realu M. :D

3

Dawać Montoyę, bo się patrzeć na pajaca nie chce.

3

Alves już nie tylko wkurza swoją grą, ale także swoim kretyńskim zachowaniem...

1

Szkoda, że znowu bez Bartry... :/
Ale wierzę w trenera. Po 3 pkt. panowie!

0

Brawo dziewczyny!
Druga bramka piękna :D

0

Bartra! Chłopak co mecz pokazuje, że zasługuje na grę, a i tak gra Masche w obronie albo Pique...

0

Nie będzie łatwo, ale chłopaki jadą po 3 pkt. :D

0

Cieszy mnie powołanie Bartry :)

30

Życzę Ajaksowi wyjścia z grupy, oczywiście zaraz po nas :)

1

Zasłużył wczoraj na nagrodę, ale to by było na tyle...
Jak go widzę i czytam to po prostu nic tylko się śmiać. Buc jeden i tyle.

7

A co, Krysztiano myślał, że to on zostanie najlepszym piłkarzem Mundialu po tym jak pokazał swoją gów*ianą grę? :D

2

Alves i "klasa".

2

Kuźwa, znowu oni...
Jak nie Milan to Ajax.

0

hahaha wiedziałam!

1

Ale dobrze, że nie muszą jechać do Rosji i na Ukrainę.

1

Kurde, nie chciałam z nimi... :/

0

Niech wybierze Hiszpanie :)

8

A okaże się, że zostanie. Będzie grzać ławę, lub co bardziej prawdopodobne trybuny a gruby hajs będzie się zgadzać :P

0

Super wiadomość. Adriano to świetny uniwersalny rezerwowy. :)

1

Nie skreślam go, ale uradowana też nie jestem...
Mimo wszystko jestem za Montoyą i mam nadzieję, że chłopak się nie podda i pokaże na co go stać.

1

To Busquets zawinił najbardziej

0

No i jest Messi! :D

1

Znowu poprzeczka! :/

0

Tak, oceniajcie po 20 minutach...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?