Alicja3500
Dołączył/a: listopad 2011
Poznań
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jemu i Sevilli życzę powodzenia w dzisiejszym meczu :)
Niech zdobędzie pierwszy puchar :P
7
Song - tak
Adriano - NIE
4
Nie mam do niego żadnych pretensji i żalu za tamten sezon.
Życzę mu dużo szczęścia i powodzenia w prowadzeniu Argentyny. ;)
0
Dzisiaj z całych sił trzymam kciuki za Sevillę! :D
0
Wypożyczenie to dobry pomysł. Jeśli pokazałby się z dobrej strony, to byłaby szansa, że wróci. Natomiast jeśli nie radziłby sobie na wypożyczeniu, to tym bardziej w Barcelonie sobie nie poradzi. Zobaczymy jaką podejmą decyzję.
2
Brawo! :D Arsenal zaraz po Barcelonie jest moim ulubionym klubem, a jeszcze teraz jest tam Sanchez. Życzę mu szczęścia, oby ten tytuł nie był ostatnim :)
0
Nie pozostaje nic innego jak życzyć mu samych zwycięstw ;)
1
Xavi - jeden z najlepszych piłkarzy, być może najlepszy pomocnik. Dał wiele klubowi i reprezentacji. Wygrał praktycznie wszystko co było do wygrania.
Wielki piłkarz, wielki człowiek - Generał. Cieszę się że mogłam oglądać jego triumfy w reprezentacji i Barcelonie. Cieszę się, że zostanie z nami co najmniej jeszcze sezon. Niech zdobędzie w tym sezonie tryplet. Visca el Xavi!
2
Zaje*isty! :D
0
Niestety wydaje mi się, że ten zawodnik przejdzie nam koło nosa... A szkoda.
7
Bardzo piękny i wzruszający wpis.
0
Ech, jakoś nie pasuje mi ten numer do Busquetsa...
Liczyłam, że jednak Bartra przejmie 5.
0
Bardzo mądrze się wypowiada i ogólnie wygląda na super gościa :D
Życzę mu jak najlepiej, niech będzie gwiazdą na bramce :P
0
A nie przyjdzie żaden... xD
0
Ibra to jeden z tych piłkarzy, których bardzo nie lubię.
Może i jest świetnym piłkarzem, ale to tyle...
1
Dani Alves - promocja trwa tylko do 31 sierpnia. :D
1
Niech spadają! Xavi zostaje.
0
Super! :D Gratulacje dla Pique i Shakiry.
1
Czyli bardzo prawdopodobne jest, że 5 po kapitanie przejmie Bartra.
Jeśli tak to zarąbiście :D
0
Nie jestem zachwycona tym transferem (głownie chodzi o wiek i cenę) ale obrażanie drugie człowieka w tak głupkowaty sposób to już przegięcie. :/
Jest naszym piłkarzem i życzę mu jak najlepiej. Mimo, że jestem na "nie" co do tego transferu, to będę się cieszyć, jeśli swoimi dobrymi występami i grą zamknie mi buzie, a ja wypluję to co mówiłam o tym transferze :D VeB!
4
"świetne" wzmocnienie... ławki.
Masakra.
0
No nareszcie go sprzedali...Albo powinnam napisać "sprzedali" bo to kolejna promocja naszego super zarządu. Nic tylko wstać i klaskać...
1
Chociaż jeden dobrze mówi...
1
Jeśli aktualizacja okaże się prawdą... Hurra! :D
0
Tak. Chodziło mi o to, żeby został jeszcze sezon i karierę zakończył u nas.
0
Wiecznie go kuźwa wypożyczają... Niech go sprzedadzą w pierony, u nas nie ma miejsca dla niego!
6
Nieee. Aż mi się łzy w oczach zakręciły :(
Xavi powinien zostać, nie wyjdzie nam na dobre jego odejście z drużyny. :/
0
No obrońca klasy światowej...
Mam nadzieję, że to Bartra będzie grał w pierwszym składzie u boku Pique.
1
Xavi, zostań... :(
1
To już jest przegięcie... Fakt ten faul był groźny, ale faule to część futbolu.
Ci co wysyłają te groźby to zwyczajni debile.