2

Jemu i Sevilli życzę powodzenia w dzisiejszym meczu :)
Niech zdobędzie pierwszy puchar :P

7

Song - tak
Adriano - NIE

4

Nie mam do niego żadnych pretensji i żalu za tamten sezon.
Życzę mu dużo szczęścia i powodzenia w prowadzeniu Argentyny. ;)

0

Dzisiaj z całych sił trzymam kciuki za Sevillę! :D

0

Wypożyczenie to dobry pomysł. Jeśli pokazałby się z dobrej strony, to byłaby szansa, że wróci. Natomiast jeśli nie radziłby sobie na wypożyczeniu, to tym bardziej w Barcelonie sobie nie poradzi. Zobaczymy jaką podejmą decyzję.

2

Brawo! :D Arsenal zaraz po Barcelonie jest moim ulubionym klubem, a jeszcze teraz jest tam Sanchez. Życzę mu szczęścia, oby ten tytuł nie był ostatnim :)

0

Nie pozostaje nic innego jak życzyć mu samych zwycięstw ;)

1

Xavi - jeden z najlepszych piłkarzy, być może najlepszy pomocnik. Dał wiele klubowi i reprezentacji. Wygrał praktycznie wszystko co było do wygrania.
Wielki piłkarz, wielki człowiek - Generał. Cieszę się że mogłam oglądać jego triumfy w reprezentacji i Barcelonie. Cieszę się, że zostanie z nami co najmniej jeszcze sezon. Niech zdobędzie w tym sezonie tryplet. Visca el Xavi!

2

Zaje*isty! :D

0

Niestety wydaje mi się, że ten zawodnik przejdzie nam koło nosa... A szkoda.

7

Bardzo piękny i wzruszający wpis.

0

Ech, jakoś nie pasuje mi ten numer do Busquetsa...
Liczyłam, że jednak Bartra przejmie 5.

0

Bardzo mądrze się wypowiada i ogólnie wygląda na super gościa :D
Życzę mu jak najlepiej, niech będzie gwiazdą na bramce :P

0

A nie przyjdzie żaden... xD

0

Ibra to jeden z tych piłkarzy, których bardzo nie lubię.
Może i jest świetnym piłkarzem, ale to tyle...

1

Dani Alves - promocja trwa tylko do 31 sierpnia. :D

1

Niech spadają! Xavi zostaje.

0

Super! :D Gratulacje dla Pique i Shakiry.

1

Czyli bardzo prawdopodobne jest, że 5 po kapitanie przejmie Bartra.
Jeśli tak to zarąbiście :D

0

Nie jestem zachwycona tym transferem (głownie chodzi o wiek i cenę) ale obrażanie drugie człowieka w tak głupkowaty sposób to już przegięcie. :/
Jest naszym piłkarzem i życzę mu jak najlepiej. Mimo, że jestem na "nie" co do tego transferu, to będę się cieszyć, jeśli swoimi dobrymi występami i grą zamknie mi buzie, a ja wypluję to co mówiłam o tym transferze :D VeB!

4

"świetne" wzmocnienie... ławki.
Masakra.

0

No nareszcie go sprzedali...Albo powinnam napisać "sprzedali" bo to kolejna promocja naszego super zarządu. Nic tylko wstać i klaskać...

1

Chociaż jeden dobrze mówi...

1

Jeśli aktualizacja okaże się prawdą... Hurra! :D

0

Tak. Chodziło mi o to, żeby został jeszcze sezon i karierę zakończył u nas.

0

Wiecznie go kuźwa wypożyczają... Niech go sprzedadzą w pierony, u nas nie ma miejsca dla niego!

6

Nieee. Aż mi się łzy w oczach zakręciły :(
Xavi powinien zostać, nie wyjdzie nam na dobre jego odejście z drużyny. :/

0

No obrońca klasy światowej...
Mam nadzieję, że to Bartra będzie grał w pierwszym składzie u boku Pique.

1

Xavi, zostań... :(

1

To już jest przegięcie... Fakt ten faul był groźny, ale faule to część futbolu.
Ci co wysyłają te groźby to zwyczajni debile.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?