2

"Cena, jakiej Barça oczekuje za swoje skrzydłowego, to 25 milionów euro" i "[...] granicy osiemnastu milionów" Ahahahahahahahahahahaha xD Parodia :D

0

Brawo! :D

2

Nie było hymnu, bardzo dziwne...

0

Jakie to wszystko poje*ane jest!
A Cesc się tylko pogrąża.

0

Bardzo podobała mi się gra Angli. Szkoda, że przegrali, zasłużyli co najmniej na remis.

2

Ależ zajebał! Juz krzyczałam gol :D

2

Trzymam kciuki za Anglię! :D Nie lubię Włochów ;)

Chciałabym obejrzeć mecze Japonia - WKS ale pewnie nie dam rady :P

1

Świetny mecz w wykonaniu drużyny Kostaryki! :D
I Campbell super. :)

0

Ten zarząd to jest kurde mega poje*any i potwierdzają to coraz bardziej!

0

Messi pokaże z kolegami moc i poprowadzi ich do upragnionego mistrzostwa! :D

1

Nie rozumiem dlaczego ciągle nie ma oficjalnego potwierdzenia klubu.
Przecież wszystko i wszyscy mówią o nim jak o piłkarzu Barcelony ;)

18

"La Roja w ten jeden wieczór straciła więcej bramek niż podczas Mundialu 2010 i Euro 2012 łącznie" to ładnie :D

16

Wcale się nie dziwię kibicom Arsenalu, należy mu się takie traktowanie...
Rzucił sobie te słowa na wiatr i myśli, że nikt mu tego nie wypomni.
Dla mnie Fabs zrobił frajerski ruch.

0

Co do możliwości przegrania, zremisowania meczu to ja też brałam to pod uwagę, ale chodzi mi głównie o wynik i grę w drugiej połowie... ;)

1

Cieszy mnie zwycięstwo Meksyku i Chile. :)
Ale to co zagrali Hiszpanie, to jeden wielki DRAMAT. Nikt się czegoś takiego nie spodziewał...

1

Fajny mecz, cieszy mnie gol dla Kangurków. :)

2

Brawo Sanchez! :D
Mamy 2:0

0

Jestem w mega szoku i nie wiem kiedy się pozbieram... o.o

3

Najbardziej w tym transferze wkurza mnie cena...
Powinni wziąć dużo więcej za niego! Promocje sobie robią w każdym okienku kurde.

0

Świetny mecz Oscara! Zasłużył sobie chłopak na brameczkę ;)
Ney ładnie strzelił pierwszą bramkę, a przy karnym miałam przeczucie, że spudłuje (na szczęście się pomyliłam) :P
Mecz nawet dobry, ale pierwsza połowa bardziej mi się podobała. :)
Czekam na jutrzejsze mecze! :D

0

Szkoda tylko, że było tyle starania o niego, a po 3 latach postanowił opuścić klub swojego dzieciństwa...
Mimo, że nie podoba mi się ten ruch, dziękuję mu za te 3 lata spędzone w Barcelonie.

0

Pewnie dali mu kupę kasy i poleciał... Ciekawe co na to kibice Arsenalu, bo jeśli stracą do niego szacunek to nie będę w szoku.

0

Liczę, że mimo wszystko będzie mógł grać :)

0

To se klub wybrał...

15

Dupa! Xavi zostaje i kończy karierę w Barcelonie.

3

Świetny pomysł. Brawo redakcjo! :D

0

Liczę, że to właśnie Hiszpania i Chile wyjdą z grupy ;)

1

Niech się cmokną.

1

Jak już ma gdzieś odejść, to mam nadzieję, że nie będzie to chelsea...

0

Brawo! :D Teraz czekam na "oficjalnie" :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?