Alicja3500
Dołączył/a: listopad 2011
Poznań
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
"Cena, jakiej Barça oczekuje za swoje skrzydłowego, to 25 milionów euro" i "[...] granicy osiemnastu milionów" Ahahahahahahahahahahaha xD Parodia :D
0
Brawo! :D
2
Nie było hymnu, bardzo dziwne...
0
Jakie to wszystko poje*ane jest!
A Cesc się tylko pogrąża.
0
Bardzo podobała mi się gra Angli. Szkoda, że przegrali, zasłużyli co najmniej na remis.
2
Ależ zajebał! Juz krzyczałam gol :D
2
Trzymam kciuki za Anglię! :D Nie lubię Włochów ;)
Chciałabym obejrzeć mecze Japonia - WKS ale pewnie nie dam rady :P
1
Świetny mecz w wykonaniu drużyny Kostaryki! :D
I Campbell super. :)
0
Ten zarząd to jest kurde mega poje*any i potwierdzają to coraz bardziej!
0
Messi pokaże z kolegami moc i poprowadzi ich do upragnionego mistrzostwa! :D
1
Nie rozumiem dlaczego ciągle nie ma oficjalnego potwierdzenia klubu.
Przecież wszystko i wszyscy mówią o nim jak o piłkarzu Barcelony ;)
18
"La Roja w ten jeden wieczór straciła więcej bramek niż podczas Mundialu 2010 i Euro 2012 łącznie" to ładnie :D
16
Wcale się nie dziwię kibicom Arsenalu, należy mu się takie traktowanie...
Rzucił sobie te słowa na wiatr i myśli, że nikt mu tego nie wypomni.
Dla mnie Fabs zrobił frajerski ruch.
0
Co do możliwości przegrania, zremisowania meczu to ja też brałam to pod uwagę, ale chodzi mi głównie o wynik i grę w drugiej połowie... ;)
1
Cieszy mnie zwycięstwo Meksyku i Chile. :)
Ale to co zagrali Hiszpanie, to jeden wielki DRAMAT. Nikt się czegoś takiego nie spodziewał...
1
Fajny mecz, cieszy mnie gol dla Kangurków. :)
2
Brawo Sanchez! :D
Mamy 2:0
0
Jestem w mega szoku i nie wiem kiedy się pozbieram... o.o
3
Najbardziej w tym transferze wkurza mnie cena...
Powinni wziąć dużo więcej za niego! Promocje sobie robią w każdym okienku kurde.
0
Świetny mecz Oscara! Zasłużył sobie chłopak na brameczkę ;)
Ney ładnie strzelił pierwszą bramkę, a przy karnym miałam przeczucie, że spudłuje (na szczęście się pomyliłam) :P
Mecz nawet dobry, ale pierwsza połowa bardziej mi się podobała. :)
Czekam na jutrzejsze mecze! :D
0
Szkoda tylko, że było tyle starania o niego, a po 3 latach postanowił opuścić klub swojego dzieciństwa...
Mimo, że nie podoba mi się ten ruch, dziękuję mu za te 3 lata spędzone w Barcelonie.
0
Pewnie dali mu kupę kasy i poleciał... Ciekawe co na to kibice Arsenalu, bo jeśli stracą do niego szacunek to nie będę w szoku.
0
Liczę, że mimo wszystko będzie mógł grać :)
0
To se klub wybrał...
15
Dupa! Xavi zostaje i kończy karierę w Barcelonie.
3
Świetny pomysł. Brawo redakcjo! :D
0
Liczę, że to właśnie Hiszpania i Chile wyjdą z grupy ;)
1
Niech się cmokną.
1
Jak już ma gdzieś odejść, to mam nadzieję, że nie będzie to chelsea...
0
Brawo! :D Teraz czekam na "oficjalnie" :)