0

Kurde wiedziałam, że sędzia doda 5 min a oni wyrównają...
Ci to kuźwa zawsze mają szczęście!!!

10

"Barcelona drogo sprzedaje" hahahahahaha xD A się uśmiałam :D

0

Na tych zdjęciach sami Azjaci o.O

0

Witamy w Barcelonie Marc! :)

1

Już się nie mogę doczekać nowego sezonu :D Ale najpierw Mundial, później Barca ;)
Oby sezon 2014/15 był pięknym sezonem dla Blaugrany. :) VeB!

0

Powodzenia Panie Enrique!
Prowadź pan drużynę do zwycięstw :D

0

Bardzo możliwe, że on będzie naszym bramkarzem nr. 2 ;)
Ale również dobrze byłoby mieć na ławce jakiegoś doświadczonego w La Liga bramkarza ;)

1

Jego powrót to byłoby coś! :D

9

Jak rzucą kasą to czemu nie. Lepsze to, niż sprzedanie Sancheza...

0

Łapy precz od niego!

0

No i elegancko ;)

2

Xavi MUSI zostać! Odeszli Puyol i Valdes, nie można w tym samym czasie stracić Hernandeza... :/
Co do Masche to fajnie by było, jakby został. Może grać i w obronie i jako defensywny pomocnik ;)
Choć bardzo lubię Alvesa to uważam, że powinni go sprzedać. Tym bardziej, że coś za niego dostaniemy.

8

Plotka, nie plotka... Nie zmienia to faktu, że byłoby to coś pięknego znów zobaczyć go w koszulce Barcelony ;)

1

Alexis zostanie, jestem tego niemal pewna...

0

Jego jest mi chyba najbardziej żal :(
Widzę w nim świetnego obrońce i przyszłego kapitana drużyny, bo jego serce jest w całości Blaugrana.

14

Dziękuję i życzę wszystkiego co najlepsze w dalszej karierze!

0

Gratulacje dla Atletico!
Niestety ten sezon był dla nas zły :/ Czekam na nowy :(

2

Czekam na CUD! Dalej chłopaki!!!

1

Ten sędzia zaczyna mnie nieźle wku*wiać

4

20 min nadziei...

0

Boże, może teraz...

0

Ajj :/

0

No w końcu!

1

Cholera, Xavi i Neymar na boisko!

0

Nie lepszy byłby Bartra na boisku?

0

Ku*wa

0

Strasznie zaczęli.

5

Nie chcę widzieć Pedro w drugiej połowie -.-

0

Normalnie mam zawał, jak Atletico ma rożny, albo jest blisko naszego pola karnego

0

Alves...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?