Alicja3500
Dołączył/a: listopad 2011
Poznań
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kurde wiedziałam, że sędzia doda 5 min a oni wyrównają...
Ci to kuźwa zawsze mają szczęście!!!
10
"Barcelona drogo sprzedaje" hahahahahaha xD A się uśmiałam :D
0
Na tych zdjęciach sami Azjaci o.O
0
Witamy w Barcelonie Marc! :)
1
Już się nie mogę doczekać nowego sezonu :D Ale najpierw Mundial, później Barca ;)
Oby sezon 2014/15 był pięknym sezonem dla Blaugrany. :) VeB!
0
Powodzenia Panie Enrique!
Prowadź pan drużynę do zwycięstw :D
0
Bardzo możliwe, że on będzie naszym bramkarzem nr. 2 ;)
Ale również dobrze byłoby mieć na ławce jakiegoś doświadczonego w La Liga bramkarza ;)
1
Jego powrót to byłoby coś! :D
9
Jak rzucą kasą to czemu nie. Lepsze to, niż sprzedanie Sancheza...
0
Łapy precz od niego!
0
No i elegancko ;)
2
Xavi MUSI zostać! Odeszli Puyol i Valdes, nie można w tym samym czasie stracić Hernandeza... :/
Co do Masche to fajnie by było, jakby został. Może grać i w obronie i jako defensywny pomocnik ;)
Choć bardzo lubię Alvesa to uważam, że powinni go sprzedać. Tym bardziej, że coś za niego dostaniemy.
8
Plotka, nie plotka... Nie zmienia to faktu, że byłoby to coś pięknego znów zobaczyć go w koszulce Barcelony ;)
1
Alexis zostanie, jestem tego niemal pewna...
0
Jego jest mi chyba najbardziej żal :(
Widzę w nim świetnego obrońce i przyszłego kapitana drużyny, bo jego serce jest w całości Blaugrana.
14
Dziękuję i życzę wszystkiego co najlepsze w dalszej karierze!
0
Gratulacje dla Atletico!
Niestety ten sezon był dla nas zły :/ Czekam na nowy :(
2
Czekam na CUD! Dalej chłopaki!!!
1
Ten sędzia zaczyna mnie nieźle wku*wiać
4
20 min nadziei...
0
Boże, może teraz...
0
Ajj :/
0
No w końcu!
1
Cholera, Xavi i Neymar na boisko!
0
Nie lepszy byłby Bartra na boisku?
0
Ku*wa
0
Strasznie zaczęli.
5
Nie chcę widzieć Pedro w drugiej połowie -.-
0
Normalnie mam zawał, jak Atletico ma rożny, albo jest blisko naszego pola karnego
0
Alves...