Alicja3500
Dołączył/a: listopad 2011
Poznań
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
I tak ma być!
Xavi zostanie i tutaj zakończy swoją wspaniałą karierę. W Barcelonie, w domu.
0
Najlepiej jakby go sprzedali. I nie tylko jego, jeszcze Bojana, Afellaya, Dos Santosa i Tello (ale on na wypożyczenie)
1
Ludzie... Za kogo oni się biorą.
1
Ha ha ha xD Bo uwierzę, że zaproponowali taką sumę. W ogóle co za kasę żąda Napoli za niego?
0
MARCA świetna okładka. Ale mi się podoba to, co napisał AS.Ja nie jestem na nich złą, bo w ostatnich 6 latach dali mi dużo radości i dzięki nim miałam łzy szczęścia podczas Euro '08 i '12 oraz w RPA. Niestety po wczorajszej bramce na 2:0 poleciały mi łzy smutku. :( Jest mi smutno, bo tak wielka reprezentacja odpada z mundialu w bardzo kiepskim stylu. :/
9
Nie mogę patrzeć na Coste i Torresa, żenada...
A Villa drugi mecz na ławie przesiedział, wtf. Ciekawe, kto im gole zdobywał w RPA.
4
Super mecz, świetna gra Australii :) Tylko szkoda kangurków, zasłużyli sobie na remis :) wielkie brawa dla nich! ;D
4
Co ta Australia :( liczę, że jeszcze coś ustrzelą.
0
Czo ta Australia :(
4
Kurde :/ Naprzód kangury!
1
Kangurki
0
Jak to możliwe, że Barca sprowadza piłkarzy za grube miliony, a sprzedaje ich taniej? Czy to nie powinno być na odwrót...? :/
0
No tak, kompletnie zapomniałam :D
Oczywiście chodzi mi o La Furia Roja :)
0
Ja też nie mogę uwierzyć w to, co piszą o Xavim :(
1
Bardzo chciałam, żeby Hiszpania i Chile wyszli z grupy, niestety stało się, jak się stało :/ Jednak bliższa memu sercu jest La Roja i to za nich będę trzymać kciuki w tym meczu.
0
Xavi... Zostań! :(
0
No i dobrze. Sam chciał odejść, więc nie wiem w czym był problem...
0
Jak dla mnie to powinien on kosztować ok 8 mln.
Ter Stegen, młody i przyszłościowy piłkarz kosztował nas 12 mln.
0
Hahahahahahahaha xD
Te ceny za piłkarzy są mega śmieszne. :D
29
A ja tam chcę, żeby Xavi został!
0
W takim razie szkoda, że odszedłeś z własnej woli...
5
Messi nic nie potrzebuje. On już jest legendą piłki nożnej, czy to się komuś podoba czy nie. :) Ale oczywiście wygrywając Mundial (czego z całego serca mu życzę) może to tylko po raz kolejny potwierdzić. :D
8
Byliby debilami gdyby go sprzedali. Adriano to świetny rezerwowy, który jak trzeba to nie zawodzi i może grać na wielu pozycjach. :)
Taki piłkarz to skarb, a i kopnięcie ma niezłe :D Cieszę się, że jest naszym piłkarzem i niech tak zostanie jak najdłużej. :)
2
No nareszcie! :D Życzę mu wielu sukcesów w naszym kochanym klubie :)
0
To Rakitic jeszcze nie jest nasz? o.O
Niemożliwe, przecież kilka dni temu to była kwestia godzin... xD
1
Liczę, że w końcu się obudzą i będzie tylko lepiej.
1
No w koncu cos zrobil.
5
Ja piernicze, jaki nudny mecz. Argentyna gra kaszane, a o Messim nie wspomnę...
Jakbym widziała go w Barcelonie, ciągle straty i kuva ciągłe łażenie po boisku, już mnie to wku*wia!
Niech się ogarną bo wstyd.
0
Podchodzę do tego spokojnie, z nadzieją, że to nieprawda.
Tutaj jest jego dom i liczę, że zostanie z nami na co najmniej jeszcze jeden sezon.
1
Jeśli to choć trochę prawda, to ciekawe za jaką sumę napiszą media, jeśli rok temu odszedł za 40 mln. :P