0

Szkoda mi Adriano... :/
I szkoda, że Ronaldinho nie pojedzie.

0

Trzymam kciuki za udany dwumecz ;)

0

Do tej pory jak to oglądam mam ciary na całym ciele i łzy w oczach.
Coś pięknego, golazo! :D

0

Nie wiem, jak ktoś mógł w ogóle pomyśleć o odejściu Fabregasa...

0

Brawo! To teraz po Ligę Mistrzów :D

1

Co by się nie działo, La Liga w tym sezonie jest mega pasjonująca i zacięta. ;)
A my wierzymy do końca. :) Vamos!

0

Teraz to już w ogóle nie mogę przeżyć wczorajszego remisu... :/
Real to zawsze kuźwa wbije w doliczonym, zawsze!

1

Wiedziałam!

1

5 min?! Chyba po...

0

Valencia 2:1!

0

Ech... :/ I teraz Real przyciśnie.

1

Boże kochany, oby tylko Nietoperze wytrzymali i zrobili nam dzisiaj piękny prezent wygrywając z Realem :D

1

Tak dalej Valencia!!!

0

Jaka byłam wkurzona, kiedy zobaczyłam, że Atletico przegrało. A nasi wczoraj zremisowali... :/

5

Zazdroszczę im. Grać w piłkę i to w Barcelonie :DBrawa dla dziewczyn! :)

10

Fabregas zostaje.

1

Jeden z niewielu plusów w tym sezonie - Bartra.
Liczę, że od przyszłego sezonu będzie w podstawowej jedenastce. :) Podoba mi się jego gra, podoba mi się w nim to, że za te barwy daje z siebie wszystko, jest gotów zostawić serducho na boisku.
Ja w nim widzę przyszłego kapitana. VeB!

2

Darzę go ogromnym szacunkiem, to inteligenty facet, potrafi przyznać się do porażki... To był straszny sezon, każdy Cule chciałby o nim zapomnieć. :/ Jednak mimo wszystko liczę, że dostanie drugą szansę i będzie prowadził Barcelonę w przyszłym sezonie.W tym sezonie zawinili wszyscy, nie tylko trener.

0

No to pięknie...

0

W końcu.
Fabregas znowu ratuje :D

5

Widać, jak nas V.V. ratował w tym sezonie...
Jak doznał kontuzji, wszystko się posypało. :/
Parodia.

16

Ważne żeby był szczęśliwy :)
Życzę mu wszystkiego dobrego.

0

Niech sobie grają ci wszyscy, ale z jednym wyjątkiem. MONTOYA kurde niech gra!

0

Takich chwil jak tamta nigdy się nie zapomni :D

9

Bardzo cieszy mnie to zwycięstwo Atletico :D
Niech po raz kolejny sprawdzi się, że ten kto pokonuje Barce zostaje mistrzem :P

2

Wara od niego! Montoya zostaje na Camp Nou.

7

Najlepiej, jakby go sprzedali.

0

Nie da się nie płakać... :(
Żegnaj Tito, zawsze w naszych sercach. Spoczywaj w pokoju.

0

Świetnie ich Alves zgasił, brawa dla niego. :) A ten rasista... A, szkoda gadać.

0

Boże, płakać mi się chce jak czytam co niektórzy wypisują...
Nadeszły ciężkie czasy dla drużyny, dla klubu, ale kto ma z nimi zostać jak nie my - kibice?? Powinniśmy być na dobre i tym bardziej na złe z drużyną!
Ja też chcę, żeby ten straszny sezon, który jest porażką się już skończył i zaczął nowy. Ale nie wyzywam wszystkich dokoła, a jeśli się coś komuś nie podoba, to niech wypi*prza!
Z Barceloną na dobre i na złe, VeB!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?