Alicja3500
Dołączył/a: listopad 2011
Poznań
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szkoda mi Adriano... :/
I szkoda, że Ronaldinho nie pojedzie.
0
Trzymam kciuki za udany dwumecz ;)
0
Do tej pory jak to oglądam mam ciary na całym ciele i łzy w oczach.
Coś pięknego, golazo! :D
0
Nie wiem, jak ktoś mógł w ogóle pomyśleć o odejściu Fabregasa...
0
Brawo! To teraz po Ligę Mistrzów :D
1
Co by się nie działo, La Liga w tym sezonie jest mega pasjonująca i zacięta. ;)
A my wierzymy do końca. :) Vamos!
0
Teraz to już w ogóle nie mogę przeżyć wczorajszego remisu... :/
Real to zawsze kuźwa wbije w doliczonym, zawsze!
1
Wiedziałam!
1
5 min?! Chyba po...
0
Valencia 2:1!
0
Ech... :/ I teraz Real przyciśnie.
1
Boże kochany, oby tylko Nietoperze wytrzymali i zrobili nam dzisiaj piękny prezent wygrywając z Realem :D
1
Tak dalej Valencia!!!
0
Jaka byłam wkurzona, kiedy zobaczyłam, że Atletico przegrało. A nasi wczoraj zremisowali... :/
5
Zazdroszczę im. Grać w piłkę i to w Barcelonie :DBrawa dla dziewczyn! :)
10
Fabregas zostaje.
1
Jeden z niewielu plusów w tym sezonie - Bartra.
Liczę, że od przyszłego sezonu będzie w podstawowej jedenastce. :) Podoba mi się jego gra, podoba mi się w nim to, że za te barwy daje z siebie wszystko, jest gotów zostawić serducho na boisku.
Ja w nim widzę przyszłego kapitana. VeB!
2
Darzę go ogromnym szacunkiem, to inteligenty facet, potrafi przyznać się do porażki... To był straszny sezon, każdy Cule chciałby o nim zapomnieć. :/ Jednak mimo wszystko liczę, że dostanie drugą szansę i będzie prowadził Barcelonę w przyszłym sezonie.W tym sezonie zawinili wszyscy, nie tylko trener.
0
No to pięknie...
0
W końcu.
Fabregas znowu ratuje :D
5
Widać, jak nas V.V. ratował w tym sezonie...
Jak doznał kontuzji, wszystko się posypało. :/
Parodia.
16
Ważne żeby był szczęśliwy :)
Życzę mu wszystkiego dobrego.
0
Niech sobie grają ci wszyscy, ale z jednym wyjątkiem. MONTOYA kurde niech gra!
0
Takich chwil jak tamta nigdy się nie zapomni :D
9
Bardzo cieszy mnie to zwycięstwo Atletico :D
Niech po raz kolejny sprawdzi się, że ten kto pokonuje Barce zostaje mistrzem :P
2
Wara od niego! Montoya zostaje na Camp Nou.
7
Najlepiej, jakby go sprzedali.
0
Nie da się nie płakać... :(
Żegnaj Tito, zawsze w naszych sercach. Spoczywaj w pokoju.
0
Świetnie ich Alves zgasił, brawa dla niego. :) A ten rasista... A, szkoda gadać.
0
Boże, płakać mi się chce jak czytam co niektórzy wypisują...
Nadeszły ciężkie czasy dla drużyny, dla klubu, ale kto ma z nimi zostać jak nie my - kibice?? Powinniśmy być na dobre i tym bardziej na złe z drużyną!
Ja też chcę, żeby ten straszny sezon, który jest porażką się już skończył i zaczął nowy. Ale nie wyzywam wszystkich dokoła, a jeśli się coś komuś nie podoba, to niech wypi*prza!
Z Barceloną na dobre i na złe, VeB!