0

Dudek już tam spisek widzi :D

0

Musimy to wygrać!!!

0

Jezu... słupek

0

Barcelono, moja kochana... Rozwalcie ich!!!

0

Zawał, nie moge patrzec...

0

Criśtiano nie mógł inaczej, to trzeba było dać karny...

0

Mogłoby być 2:2 do przerwy...

0

Boże...

0

Mogło być 0:2, jest 2:1 :/

0

Co oni robią?!!!

0

Taaaak! :D Inieeeesta

0

Jezu... Jaki stres. :D
Dziś liczy się tylko zwycięstwo, Vamos Barca!

0

No nareszcie! :D Bardzo się cieszę. :)

0

Bardzo lubię Hiszpanię i życzę im jak najlepiej... Ale na tym mundialu całym sercem będę za Argentyną. :) Niech Leo poprowadzi swoją reprezentację po mistrzostwo ;)

0

Nie podobają mi się te ćwierćfinały :/ Ale zawsze mogło być gorzej.
Liczyłam, że zagramy z Manchesterem lub Borussią. A Real z Bayernem lub Chelsea.

0

W ogóle nie rozumiem tych rozmów nad nową umową... Kiedy podpisali ostatni kontrakt, rok temu jak się nie mylę? "Jest najlepszy, musi zarabiać najwięcej" Serio? A co, mało zarabia? Nie wydaje mi się. W ogóle to teraz pieniądz rządzi światem, a w footballu to jest aż nadto widoczne.

0

Uwierzę tylko wtedy, kiedy pojawi się oficjalna informacja klubu lub Martino. Ale bardzo bym chciała, żeby został na kolejny sezon.

0

Naprawdę nie wiedzą już o czym mówić, pisać, czy cokolwiek :/
Byle tylko coś się działo...

1

Cieszę się, że mogę żyć w czasach fenomenalnego Leo, podziwiać jego grę i być świadkiem rekordów które bije. Grande Messi! :D

0

Wierzę w chłopaków, bo jeśli naprawdę się postarają, to są w stanie wygrać z Realem i walczyć o mistrzostwo do samego końca. Tylko żeby móc nadal myśleć o wygraniu ligi, to MUSZĄ ten mecz wygrać, innej opcji nie ma. Vamos Barca, już za tydzień El Clasico! ;)

0

Iniesta gooolazo!

0

Liczę na dobrą grę Barcelony i oczywiście zwycięstwo. :)
Vamos!

0

Liczę, że Martino zostanie na kolejny sezon. Bardzo bym tego chciała, nieważne jak skończy się ten sezon.

0

Montoya musi zostać. Co do Roberto, to zależy od tego, czy Rafinha wróci. Jeśli wróci, Sergi mógłby iść na wypożyczenie.

0

Panie i Panowie, po awans! :D
Vamos Barca!

1

Boże. Co za głupoty! Wszyscy grali na tej samej murawie, Xavi...

0

Wiecie co mnie wkurza? Oni mówią, że każdy mecz jest jak finał. A podczas gry nie pokazują jakiejkolwiek chęci strzelenia bramki, zwycięstwa, grają jakby zostali do tego zmuszeni, a nie robili to co kochają... Przynoszą wstyd nie sobie, a klubowi - barwom i herbowi, nam kibicom! My ich kochamy, jesteśmy z nimi zawsze, ale czasami... Czasami mi się wydaję, że dla nich liczy się tylko kasa! No ludzie, tak nie gra drużyna wielka jak Barca! Ja nie wiem co z nimi, dlaczego nie potrafią zagrać dobrego meczu z drużynami z dołu tabeli. Tego nie można nazwac wypadkiem przy pracy, bo to nie pierwszy taki mecz. :/ Brak słów. Człowiek nie wie, czy ogląda dramat, czy komedię, bo na pewno nie mecz Barcy. Marzenia o mistrzostwie? Myślę, że przepadły wraz z tym meczem. :/ Oby nie było gorzej. Visca el Barca!

0

Jak tak chcą grać finały... To ja nie mam pytań.
Jeśli oni tego nie wygrają (a na to wygląda) to już chyba nie uwierzę w jakiekolwiek szanse na mistrzostwo. Ja, osoba wielkiej wiary, która zawsze wierzy do samego końca. Z drużyną, której grozi spadek... Grać jak dziecko we mgle, wstyd!

0

Maja 30 min, tylko 30 min...Nie wierze! Ney nadal gra...

0

Jak Neymar teraz nie zejdzie, to ja już nie wiem...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?