Alicja3500
Dołączył/a: listopad 2011
Poznań
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dudek już tam spisek widzi :D
0
Musimy to wygrać!!!
0
Jezu... słupek
0
Barcelono, moja kochana... Rozwalcie ich!!!
0
Zawał, nie moge patrzec...
0
Criśtiano nie mógł inaczej, to trzeba było dać karny...
0
Mogłoby być 2:2 do przerwy...
0
Boże...
0
Mogło być 0:2, jest 2:1 :/
0
Co oni robią?!!!
0
Taaaak! :D Inieeeesta
0
Jezu... Jaki stres. :D
Dziś liczy się tylko zwycięstwo, Vamos Barca!
0
No nareszcie! :D Bardzo się cieszę. :)
0
Bardzo lubię Hiszpanię i życzę im jak najlepiej... Ale na tym mundialu całym sercem będę za Argentyną. :) Niech Leo poprowadzi swoją reprezentację po mistrzostwo ;)
0
Nie podobają mi się te ćwierćfinały :/ Ale zawsze mogło być gorzej.
Liczyłam, że zagramy z Manchesterem lub Borussią. A Real z Bayernem lub Chelsea.
0
W ogóle nie rozumiem tych rozmów nad nową umową... Kiedy podpisali ostatni kontrakt, rok temu jak się nie mylę? "Jest najlepszy, musi zarabiać najwięcej" Serio? A co, mało zarabia? Nie wydaje mi się. W ogóle to teraz pieniądz rządzi światem, a w footballu to jest aż nadto widoczne.
0
Uwierzę tylko wtedy, kiedy pojawi się oficjalna informacja klubu lub Martino. Ale bardzo bym chciała, żeby został na kolejny sezon.
0
Naprawdę nie wiedzą już o czym mówić, pisać, czy cokolwiek :/
Byle tylko coś się działo...
1
Cieszę się, że mogę żyć w czasach fenomenalnego Leo, podziwiać jego grę i być świadkiem rekordów które bije. Grande Messi! :D
0
Wierzę w chłopaków, bo jeśli naprawdę się postarają, to są w stanie wygrać z Realem i walczyć o mistrzostwo do samego końca. Tylko żeby móc nadal myśleć o wygraniu ligi, to MUSZĄ ten mecz wygrać, innej opcji nie ma. Vamos Barca, już za tydzień El Clasico! ;)
0
Iniesta gooolazo!
0
Liczę na dobrą grę Barcelony i oczywiście zwycięstwo. :)
Vamos!
0
Liczę, że Martino zostanie na kolejny sezon. Bardzo bym tego chciała, nieważne jak skończy się ten sezon.
0
Montoya musi zostać. Co do Roberto, to zależy od tego, czy Rafinha wróci. Jeśli wróci, Sergi mógłby iść na wypożyczenie.
0
Panie i Panowie, po awans! :D
Vamos Barca!
1
Boże. Co za głupoty! Wszyscy grali na tej samej murawie, Xavi...
0
Wiecie co mnie wkurza? Oni mówią, że każdy mecz jest jak finał. A podczas gry nie pokazują jakiejkolwiek chęci strzelenia bramki, zwycięstwa, grają jakby zostali do tego zmuszeni, a nie robili to co kochają... Przynoszą wstyd nie sobie, a klubowi - barwom i herbowi, nam kibicom! My ich kochamy, jesteśmy z nimi zawsze, ale czasami... Czasami mi się wydaję, że dla nich liczy się tylko kasa! No ludzie, tak nie gra drużyna wielka jak Barca! Ja nie wiem co z nimi, dlaczego nie potrafią zagrać dobrego meczu z drużynami z dołu tabeli. Tego nie można nazwac wypadkiem przy pracy, bo to nie pierwszy taki mecz. :/ Brak słów. Człowiek nie wie, czy ogląda dramat, czy komedię, bo na pewno nie mecz Barcy. Marzenia o mistrzostwie? Myślę, że przepadły wraz z tym meczem. :/ Oby nie było gorzej. Visca el Barca!
0
Jak tak chcą grać finały... To ja nie mam pytań.
Jeśli oni tego nie wygrają (a na to wygląda) to już chyba nie uwierzę w jakiekolwiek szanse na mistrzostwo. Ja, osoba wielkiej wiary, która zawsze wierzy do samego końca. Z drużyną, której grozi spadek... Grać jak dziecko we mgle, wstyd!
0
Maja 30 min, tylko 30 min...Nie wierze! Ney nadal gra...
0
Jak Neymar teraz nie zejdzie, to ja już nie wiem...