0

Mamy 45 min, żeby wygrać ten mecz i dopisać 3 pkt. Jeśli tak się nie stanie, nie ma co myśleć o mistrzostwie...

0

Już hejtujecie Martino?? Śmieszni jesteście co niektórzy, jak te gazety...
Też mnie ostatnio wkurza gra piłkarzy, to jak tracą bramki z drużynami z dołu tabeli itd. ale nie sprzedaję połowy drużny i nie wyzywam trenera po 20 min gry! Ogarnijcie!

0

Liczę, że zostanie co najmniej na kolejny sezon. ;) Uważam go za naprawdę dobrego trenera, wykonuje kawał dobrej roboty w Barcelonie.

0

Zgadzam się. Adriano jest świetny i dziwni mnie brak powołań dla niego :/
Ale jeśli do tej pory nie otrzymał powołania, to niestety marne szanse żeby pojechał na mundial.

0

Piękne. Aż się popłakałam... :(
Puyol jest tylko jeden, nigdy nie będzie lepszego kapitana i obrońcy.

0

Pięknie Xavi! :D

0

Puyol!

0

Jeśli to prawda, to nic tylko sprzedawać! :D
Nie ma sensu go dalej wypożyczać, a tak to chociaż trochę kasy wpadnie ;)

0

Jak odejdzie (prędzej, czy później to nastąpi) to będzie mega smutno. :( Będzie nam go bardzo brakować, bo to kapitan przez wielkie "K" i legenda Barcy.
Jednak na razie nie biorę tych informacji na serio. Czekam, aż sam Puyol coś powie ;)No i mimo wszystko chciałabym, żeby to u nas zakończył karierę.

0

To co piszą gazety to jest po prostu wstyd! Tydzień temu piali z zachwytu po zwycięstwie z City, a teraz szukają nowego trenera... No po prostu nie wierzę. Zamiast wspierać, to mieszają z błotem po pierwszym poważnym błędzie. Zobaczymy jak będą pisać, jak Barca będzie wygrywać. "Dziennikarze". :/

0

Jak na razie dla mnie jest nieprzejrzysta :/
Ale to pewnie kwestia przyzwyczajenia, także jeszcze nie oceniam :P

0

Nie wierzę w to, co widzę.
Wiedziałam, że będzie ciężko, ale to...? :/

0

No w końcu! Leo! :D

0

Świetna gra całego zespołu ;)

0

I tylko dokończyć dzieła na Camp Nou!!! :D

0

Dawać na 2:0!

0

Hymn Barcy na trybunach

0

Mogło być spokojnie 2:0 :/
Tylko nasi grają tak, jakby właśnie tyle wygrywali...

0

Valdes!

0

Musimy wykorzystać grę w przewadze i strzelić na 2:0.

0

Chyba ich pogięło...
Sobota, godz. 21 to najlepsza pora na El Clasico!
Dobrze chociaż, że nie zrobili o 16, żeby w Azji mogli obejrzeć.

0

Nie ma innej opcji, jak zwycięstwo Barcy!
Chcemy rewanżu za 2011r. :D

0

Leo! :D

0

Szkoda, że nie powołał Adriano i Ronaldinho. :/

0

Nie można już stracić punktów, margines błędu wynosi 0.
Liczę, że na koniec to my będziemy mistrzami! :D

0

Świetny mecz, niesamowite emocje (momentami zawał) :P
Mamy lidera i to jest najważniejsze!! :D No i cieszy mnie świetna gra Messiego i Iniesty :D

0

Brawo!! :D Teraz o spalonym, można zapomnieć :P

0

Goool!

0

zawał

0

Szkoda, że gol Sancheza był ze spalonego. :/ Ale trzeba przyznać, że gole piękne! ;)
Strzelić jeszcze jednego gola, żeby nie mówili że wygraliśmy dzięki sędziemu... :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?