Alicja3500
Dołączył/a: listopad 2011
Poznań
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Boże... Cesc na "fałszywej 9" -.- Ci dziennikarze to mają oczy w du*ie, że nie widzą jak Fabregas się tam marnuje...?
Pinto; Montoya, Piqué, Bartra, Alba; Busquets/Song, CESC(w pomocy!), Iniesta; Alexis, Neymar, Tello/Pedro.
0
Jeden z moich ulubionych piłkarzy. Tęsknie za nim i za jego radością po strzeleniu gola :( Nigdy nie zapomnę tego, co zrobił grając w bordowo granatowej koszulce. Gole z Realem, Milanem i ten na Wembley!
Oczywiście nie miałam nic przeciwko temu, że celebrował bramkę w meczu z Barcą. :) Cieszę się, że jest szczęśliwy w Atletico. :) Życzę mu dużo goli (ale nie z Barceloną) i drugiego miejsca w lidze na koniec sezonu :P
ila ila Villa maravilla! :D
0
Szkoda tej bramki... :/
0
Tello!
0
Jezu...
0
Tello za Pedro bym prosiła :)
0
Zajebiście Ney! :D
0
Pięknie Neymar!!! :D
0
Świetna pierwsza połowa! :D
0
Neeeeymar! :D
0
Mamy snajpera - Pique :D
0
O matko...
0
Goll Pique! :D
0
Ney uderzaj!
0
Cieszę się, że jest Montoya i Roberto, ale... Gdzie jest BARTRA?! :/
0
Bartra, Roberto i Montoya od początku!
0
Liczę, że my i Ajax wygramy. :D
0
Mam nadzieję, że zostanie..
Dani młodszy nie będzie, a z roku na rok jest coraz gorszy.
0
Jeśli chodzi o ZP - Messi/Ronaldo i Wambach! :D
0
Jak dla mnie to za mało gra. W każdym meczu, w którym brał udział był jednym z najlepszych... Liczę, że będzie grać na takim poziomie, a nawet lepszym przez dłuugie lata :)
0
O nie xD
0
Już się nie mogę doczekać MŚ! :D
0
Jako drugi bramkarz - OK. Pierwszy - NIE.
0
Świetna wiadomość! :D Normalnie się za nim stęskniłam :P
0
Dawaj do nas! Bo inaczej skończymy z Reiną...
0
Świetna wiadomość! Czekam na oficjalne podpisanie umowy :D
0
Co za brednie! -.-
Już nie mają o czym pisać, to piszą o nowym trenerze, bo nasz przegrał 2 mecze z rzędu... Śmieszne.
0
Śmiech na sali. Najlepszy obrońca ma pewne miejsce w meczu z... TRZECIOLIGOWCEM! To jest po prostu śmieszne! On powinien mieć pewne miejsce, ale w meczach La Liga i Ligi Mistrzów...
0
Jak wróci do gry, to powinien dostać więcej szans, ale też powinien je wykorzystać... Bardzo lubię Tello i mam nadzieję, że zostanie. :) Przecież miniony sezon nie był zły w jego wykonaniu. :)
0
Niech się ten zarząd ogarnie i przedłuży kontrakty z Montoyą, Bartrą i przekona tego Sanabrię do pozostania...
Jeszcze niech Martino daje im więcej szans, tak samo tyczy się to ROBERTO.
A nie, młodzi odejdą a my zostaniemy ze "starymi" którzy grają za nazwiska i mają coraz mniej motywacji do gry... :/