0

Boże... Cesc na "fałszywej 9" -.- Ci dziennikarze to mają oczy w du*ie, że nie widzą jak Fabregas się tam marnuje...?
Pinto; Montoya, Piqué, Bartra, Alba; Busquets/Song, CESC(w pomocy!), Iniesta; Alexis, Neymar, Tello/Pedro.

0

Jeden z moich ulubionych piłkarzy. Tęsknie za nim i za jego radością po strzeleniu gola :( Nigdy nie zapomnę tego, co zrobił grając w bordowo granatowej koszulce. Gole z Realem, Milanem i ten na Wembley!
Oczywiście nie miałam nic przeciwko temu, że celebrował bramkę w meczu z Barcą. :) Cieszę się, że jest szczęśliwy w Atletico. :) Życzę mu dużo goli (ale nie z Barceloną) i drugiego miejsca w lidze na koniec sezonu :P
ila ila Villa maravilla! :D

0

Szkoda tej bramki... :/

0

Tello!

0

Jezu...

0

Tello za Pedro bym prosiła :)

0

Zajebiście Ney! :D

0

Pięknie Neymar!!! :D

0

Świetna pierwsza połowa! :D

0

Neeeeymar! :D

0

Mamy snajpera - Pique :D

0

O matko...

0

Goll Pique! :D

0

Ney uderzaj!

0

Cieszę się, że jest Montoya i Roberto, ale... Gdzie jest BARTRA?! :/

0

Bartra, Roberto i Montoya od początku!

0

Liczę, że my i Ajax wygramy. :D

0

Mam nadzieję, że zostanie..
Dani młodszy nie będzie, a z roku na rok jest coraz gorszy.

0

Jeśli chodzi o ZP - Messi/Ronaldo i Wambach! :D

0

Jak dla mnie to za mało gra. W każdym meczu, w którym brał udział był jednym z najlepszych... Liczę, że będzie grać na takim poziomie, a nawet lepszym przez dłuugie lata :)

0

O nie xD

0

Już się nie mogę doczekać MŚ! :D

0

Jako drugi bramkarz - OK. Pierwszy - NIE.

0

Świetna wiadomość! :D Normalnie się za nim stęskniłam :P

0

Dawaj do nas! Bo inaczej skończymy z Reiną...

0

Świetna wiadomość! Czekam na oficjalne podpisanie umowy :D

0

Co za brednie! -.-
Już nie mają o czym pisać, to piszą o nowym trenerze, bo nasz przegrał 2 mecze z rzędu... Śmieszne.

0

Śmiech na sali. Najlepszy obrońca ma pewne miejsce w meczu z... TRZECIOLIGOWCEM! To jest po prostu śmieszne! On powinien mieć pewne miejsce, ale w meczach La Liga i Ligi Mistrzów...

0

Jak wróci do gry, to powinien dostać więcej szans, ale też powinien je wykorzystać... Bardzo lubię Tello i mam nadzieję, że zostanie. :) Przecież miniony sezon nie był zły w jego wykonaniu. :)

0

Niech się ten zarząd ogarnie i przedłuży kontrakty z Montoyą, Bartrą i przekona tego Sanabrię do pozostania...
Jeszcze niech Martino daje im więcej szans, tak samo tyczy się to ROBERTO.
A nie, młodzi odejdą a my zostaniemy ze "starymi" którzy grają za nazwiska i mają coraz mniej motywacji do gry... :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?