Alicja3500
Dołączył/a: listopad 2011
Poznań
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Karny... :/ Valdes obroń to! :D
0
Jeśli chodzi o ZM wahałam się między Valdesem, Bartrą i Fabregasem... Teraz jestem pewna - Victor! :D
0
Victor! :D
0
Tello niech strzeli na 5:0 :D
0
Martino dawaj Roberto na boisko :D
0
Jest Tello za Neya :D
0
Roberto i Tello mogliby wejść :)
0
Bartra i Valdes jak dotąd najlepsi :)
0
Czemu nie uderzał?! :/
0
Tak Jest! Brawo!
0
Ja pierdziele... Co się kurde dzieje z Leo :/
0
Znowu kontuzja...? :/
0
Valdes nas ciągle ratuje...
0
Brawa dla dziewczyn! :D
0
No to Vamos Barca! Po 3 pkt.! :D
0
Valdés; Montoya/Alves, Bartra, Puyol, Adriano/Montoya; Song, Cesc, Iniesta/Roberto; Pedro/Tello, Messi, Neymar. :)
0
Świetny pomysł! Oby wypaliło :)
0
No i bardzo dobrze, niech odpoczną. :)
0
Uwielbiam tego chłopaka! :D Szkoda, że nie dostaje powołania do reprezentacji, ale mam nadzieję, że to się zmieni i pojedzie na MŚ :)
0
"Sergio Busquets ma na koncie najwięcej występów w pierwszym składzie z rzędu. Defensywny pomocnik grał od pierwszej minuty w ostatnich sześciu spotkaniach" Ale mi rotacja... A Song się tylko marnuje na ławce :/
0
Montoya, Bartra - szybko podpisywać nowe umowy! :D
0
Brak słów. Co on w ogóle chrzani...!
0
Szkoda mi Songa... :/
0
Song pewnie wejdzie chwilę przed ostatnim gwizdkiem...
0
No nareszcie~Leo! :D
0
Jest i szybka zmiana... Szkoda, że Xavi nie schodzi. A reszta pewnie wejdzie na ostatnie 3 min.
0
Nie wierzę...
0
Boże....
0
Martino! ZMIANY...
0
Zaraz nam strzelą z niczego...