0

Karny... :/ Valdes obroń to! :D

0

Jeśli chodzi o ZM wahałam się między Valdesem, Bartrą i Fabregasem... Teraz jestem pewna - Victor! :D

0

Victor! :D

0

Tello niech strzeli na 5:0 :D

0

Martino dawaj Roberto na boisko :D

0

Jest Tello za Neya :D

0

Roberto i Tello mogliby wejść :)

0

Bartra i Valdes jak dotąd najlepsi :)

0

Czemu nie uderzał?! :/

0

Tak Jest! Brawo!

0

Ja pierdziele... Co się kurde dzieje z Leo :/

0

Znowu kontuzja...? :/

0

Valdes nas ciągle ratuje...

0

Brawa dla dziewczyn! :D

0

No to Vamos Barca! Po 3 pkt.! :D

0

Valdés; Montoya/Alves, Bartra, Puyol, Adriano/Montoya; Song, Cesc, Iniesta/Roberto; Pedro/Tello, Messi, Neymar. :)

0

Świetny pomysł! Oby wypaliło :)

0

No i bardzo dobrze, niech odpoczną. :)

0

Uwielbiam tego chłopaka! :D Szkoda, że nie dostaje powołania do reprezentacji, ale mam nadzieję, że to się zmieni i pojedzie na MŚ :)

0

"Sergio Busquets ma na koncie najwięcej występów w pierwszym składzie z rzędu. Defensywny pomocnik grał od pierwszej minuty w ostatnich sześciu spotkaniach" Ale mi rotacja... A Song się tylko marnuje na ławce :/

0

Montoya, Bartra - szybko podpisywać nowe umowy! :D

0

Brak słów. Co on w ogóle chrzani...!

0

Szkoda mi Songa... :/

0

Song pewnie wejdzie chwilę przed ostatnim gwizdkiem...

0

No nareszcie~Leo! :D

0

Jest i szybka zmiana... Szkoda, że Xavi nie schodzi. A reszta pewnie wejdzie na ostatnie 3 min.

0

Nie wierzę...

0

Boże....

0

Martino! ZMIANY...

0

Zaraz nam strzelą z niczego...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?